Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 5 napja késik fórum

5 napja késik (beszélgetős fórum)


8. mosolyka1111 (válaszként erre: 5. - 30b881df48)
2013. szept. 8. 19:11

Én februárban voltam így. Nekem 25 naposak a ciklusaim, ehhez képest pont 25 napot késett. Bár megbízhatóan védekeztünk mindig, de teszteltem négyszer (mindig 4-4 nap különbséggel, mindig negatív lett. Aztán elmentem dokihoz. Megvizsgált, azt mondta, tapintásra semmi nem utal terhességre, kezdjek el 200 mg E vitamint szedni 2 hétig. Aztán meg is jött, 25 nap késéssel.

Utólag nálam azt mondom, simán lehetett stressz miatt (munkám miatti nagy ellenőrzések).

De amúgy még felírt Norcolutot is a doki, hogy ha az E vitamin után sem jönne meg (de arr már nem volt szükség.)

Szóval ne idegeskedjél, jól írják itt többen, hogy sok oka lehet.

7. 103cacdfd2 (válaszként erre: 3. - 30b881df48)
2013. szept. 8. 18:56
De kitört a gyerekszoba belôled.
6. babszibobó (válaszként erre: 5. - 30b881df48)
2013. szept. 8. 13:07

Szerintem elég sokunknal előfordult olyan,hogy terhesség fenallasa nélkül késett...okok: stressz,fogyás,hizas,kisebb- nagyobb megbetegedes,gyógyszeres kezelés..vagy szimplan nem lehet kötni,de a hormonok " lemaradnak" és kicsit késik.


A másik verzió hogy terhes vagy de a hcg még nem elég erős,helyesebben minimalis valasztodott ki a vizeletben,így negatív...nekem pl 2 hét késés után lett csak pozitív a tesztem.....

5. 30b881df48 (válaszként erre: 4. - Babszibobó)
2013. szept. 8. 12:55
Esetleg olyan valakitől kapok választ akinek volt már ilyen és leírja hogy mi volt az!
4. babszibobó (válaszként erre: 1. - 30b881df48)
2013. szept. 8. 12:42

Minden rosszindulat nélkül kérdem, hogy szerinted itt milyen válaszokat fogsz kapni?


Ugyanazt amire te is gondolsz:

- terhesség és akkor pl: beágyazódási, vagy ovu pecsételésed volt

- vagy nincs összefüggés

- menj orvoshoz

2013. szept. 8. 12:39

Persze elmegyek mindenképp! Csak előtte gondoltam megkérdezem hátha tudtok valamit mondani!

Meg sajnos itt annyira parasztok az orvosok hogy ha nem viszed a vastag borítékot le vagy szarva! Egyszer volt már ilyené és azt mondta az orvos terhes vagyok (nem voltam az és tudtam is) és h jövőhéten menjek vissza addig döntsem el h megtartom-e?! Jah és mindezt úgy h egy újjal nem ért hozzám!!

Úgyhogy jó lenne ha itt hallanék valami okosságot! :)

2013. szept. 8. 12:35
Holnap nődoki! Majd ő megmondja a tutit!!!!!
2013. szept. 8. 12:33

Sziasztok!

Volt már ilyen máskor is hogy napokat késett, de most az a helyzet hogy augusztusban kb a ciklusom közepénél (14 nap) elkezdett ilyen barnázás lenni kb 4 napig tartott. Nem tulajdonítottam neki nagy dolgot mert azt olvastam hogy abban az időben előfordulhat és nem baj.

De most 5-dik napja késik és érdekelne hogy szerintetek van-e összefüggés? És hogy mitől lehet?

Ma csináltam tesztet negatív volt!

Amúgy néha hányingerem van meg a hasam is olyan furcsa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook