Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom drogozik... fórum

A barátom drogozik... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. nov. 10. 00:51

Sziasztok!

Sajna helyet kell foglalnom a téma asztalánál.Én is beleszerettem egy drogos pasiba.3.éve tart az kapcsolat..sok megszakitással..minden szakítás alkalmával vissza zuhant a mély gödörbe..konkrétan ilyenkor rám haritja a lelkiismeretet hisz annyira szeret h nem birja máshogy a kulonlétet..augusztusban szakitottunk legutobb..azota egy uj varosban lakik ahol 3full drogos(fű és más is)elosztoval es fogyasztokkal ismerkedett meg.Sumákol..gyengeakaratu..mindenki mas hibasabb mint o..eladott eztazt..rabiztak a lakastorlesztes befizeteset..150ezret..nem adra fel..eltunt..1-2hetet dolgozik..de o nagyon szeret ugye😂

En mar sokat megéltem emiatt..most kulon él es megmondtam hivja fel a drogambulanciat kerjen idopontot..elkiserem..de amugy meg baszodjon meg

94. ae435cd774 (válaszként erre: 92. - F.frezia)
2017. nov. 1. 07:21
Igazat írtál!Én halálosan szerelmes voltam a pasiba azért is tűrtem neki,ha nem szerettem volna ennyire akkor előbb elhagyom de akkor is segítettem volna neki igaz nem ért semmit mert folytatta!
93. ae435cd774 (válaszként erre: 92. - F.frezia)
2017. nov. 1. 07:14
És lop csal hazudik és csak a drog beszél belöle!
2017. okt. 31. 21:44

Ez egy kezdődő kapcsolat. Elég gáz, ha a randin szívja a füvet, mert akkor az jobban feldobja, mint maga a randi.

És miért mondta a fórumindító, hogy nem zavarja? Szinte áldását adta rà.

Ja, és a legfontosabb: amíg a srác nem akarja letenni, addig segíteni se lehet rajta, ha még fejreállsz, akkor sem.

2017. okt. 31. 08:42
Sziasztok!Az én barátom is drogos,ugyan már rég nem vagyunk együtt de amit leírt a fórum índitó nálunk is így kezdödött!Én nem vettem észre rajta!Kedves volt figyelmes,aztán elkezdett hazudni azt hittem velem van baja de aztán 6 hét után elmondta ö Drogos volt de tiszta!Persze hazudott mert nem járt be melóba csillogott a szeme tudtam,hogy csinálja!Sosem hittem volna ,hogy ilyen embert fogok szeretni de vele maradtam de hiába segítettem lop csalt,hazudott tovább!Engem is meglopott sokszor és azt mondta én loptam meg ,elég komoly düh kitörései voltak, én nem értek hozzá de rögtön rájöttem,hogy könnyű drogtól biztos nem csinálná ezt!8 hónapig tűrtem neki aztán elhagytam!Sajnos aki ebben él nem fogja abba hagyni ,mert csak magát és azt a sz...rt szereti!
2017. ápr. 4. 00:31
.
89. Cicc88
2014. márc. 17. 16:02
Szia! hogy alakult a kapcsolatod a pároddal?
88. magpie
2013. szept. 12. 18:41
Sajnos a nők óriási többségében ott van a Terézanya-komplexus, és a "na, majd én leszek az, aki őt megmentem" hamis és nagyon veszélyes vágya. Ez egyfajta önbizalommal tölti el őket, és azzal a tudattal,hogy nélkülözhetetlenek és különlegesek. Iszonyat nagy pofáraesés sajnos a vége. Szakemberek azt mondják, hogy az olyan nőknek, akikben ennyire erős ez az attitűd, segítői pálya való, ahol kiélhetik ezt a késztetésüket, mert ha párkapcsolatban teszik, orbitálisan megszívják. Ez sajnos tény, de persze sok szerencsét.
87. 7a3a05277b (válaszként erre: 83. - Csenge Zorka)
2013. szept. 12. 14:54
Nincs szüksége rád, ne áltasd magad. A drogra van szüksége. Egy függőnek a függése tárgyára van szüksége, nem emberekre.
86. 10846c73f8 (válaszként erre: 83. - Csenge Zorka)
2013. szept. 11. 22:37

Oda - vissza leírták neked, hogy ez miről is szól. Pont az lesz a te végzeted is, hogy neki "szüksége van" ... neki, neki, neki és senki másnak. Senki és semmi más nem érdekli, csak a saját szükségletei.


Nem tudom felétek, hogy működik egy párkapcsolat, de mifelénk a működőképesek nem egoista és önző emberek szükségleteinek kielégítésére épülnek.


Tudod, mondhatta volna ő azt is neked, hogy ilyen - olyan addikciója van, de most hogy veled megismerkedett, azért, hogy legyen jövőtök le akar szokni és a te segítségedet kéri ehhez.


Nem ezt tette, hanem helyette megmagyarázta neked, miért is van neki erre szüksége.


Nem is érezte magát feszélyezve amiatt sem, hogy egy friss kapcsolatban így mutatkozott be neked, mint használó.


Gondolom te a megismerkedésetek elején, ahogy mindenki más is, próbáltad a legjobb formádat hozni. Ha az ő legjobb formája is az, hogy anyagoznia KELL és a hangsúly a KELL - en, a nagy 'önfeledt boldoságában' melletted is, már most ... akkor őszintén, mit a fenét vársz te tőle?


Már most is csak második vagy és sosem fogsz előrébb lépni nála.


Elégszer láttam én is az ilyen szüksége van rám szélmalomharcokat drogosok oldalán. Egyetlen egy sem végződött jól. Egyetlen egy sem ...

85. 40f1eafcfc (válaszként erre: 83. - Csenge Zorka)
2013. szept. 11. 22:23
Akkor megszívod..bocs!
84. 10846c73f8 (válaszként erre: 83. - Csenge Zorka)
2013. szept. 11. 22:19
Öreg hiba.
2013. szept. 11. 22:11

Ne haragudjatok, nem volt internetem.


A barátom nem csak füvezik... nagyon sok mindent csinál...


Nem hagyhatom magára, szüksége van rám.

Nem tudok már kilépni ebből a kapcsolatból, nagyon megkedveltem. :(

82. 7a3a05277b (válaszként erre: 51. - 25800e2d09)
2013. szept. 9. 10:47

Szezon a fazonnal és relativizálás. Tipikus. A rákot soha, soha nem választja senki.

A drog minden esetben választás kérdése.

81. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 70. - 25800e2d09)
2013. szept. 8. 18:48
Én is törődök másokkal, segítő szakmám van és vannak köztük drogosok is. De a magánélet az más tészta. Ott feltöltődöm. Így nekik is tudok pozitívumot adni.
80. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 76. - 55416fb8e2)
2013. szept. 8. 18:45

Nekem is azt mondta anno a drogfüggő srác, hogy csak füvezik, és nem vészes. És egyszer találtam nála egy fecskendőt. Akkor már szerettem. Szembesítettem vele, jöttek az ígéretek, hazudozások, pénzkunyerálás, balhék.


Nem ítélkezem senki felett, persze mindennek meg van az oka, azonban ez az Ő keresztje és hazugságokkal nincs joga más vállára tenni és mással cipeltetni.


Ja és amikor el akartam hagyni, öngyilkossággal fenyegetett nagyon durván. Emlékezni is rossz erre az időszakra, a legborzalmasabb volt. Egy drogossal lenni hosszú ideig egyenlő a lecsúszással.

79. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 51. - 25800e2d09)
2013. szept. 8. 18:41

A rákos beteg és a drogos nem ugyanaz. Nekem volt szerencsém drogoshoz, és abban az időben teljesen tönkretett. Anyagilag és, lelkileg is. Mert hagytam magam. Mert folyamatosan ígérgette, hogy leszokik, és szeret így meg úgy.

Nem szokott le. Ha szeretett volna, akkor fontosabb lettem volna neki, mint az anyag.


Milyen közös jövő lehet egy drogossal? A gyermekvállalás kizárva, mivel a drogos egy idő után nem tud dolgozni, örül, ha valamilyen módon összeszedi a szerre valót. Eljuthat arra a szintre, hogy minden mindegy, gátlástalan lesz. Arról nem is beszélve, hogy a szer hatása alatt nem teljesen ura a cselekedeteinek. Nagyon veszélyes is lehet.


És a füvezés is probléma. Ha meg átmenetileg nincs anyag, akkor is kell a bódulat... pia és gyógyszer. Kegyetlen ez, viszont a saját terhét nem rakhatja más vállára.


Egy drogos nem szeret senkit, csak az anyagot.

78. 400d5a1cec (válaszként erre: 77. - Noarashi)
2013. szept. 8. 17:44
Nehéz ügy. De mindig toleránsan és megértőeb kell hozzáállni a dolgokhoz. Ami nem jelenti azt, hogy mindent tolerálni kell.
2013. szept. 8. 17:36
És most egy kicsit mindenki gondoljon abba, hogyha például az ő lánya bonyolódna szerelmi viszonyba egy drog vagy alkohol függő fiúval. Akkor is ilyen toleráns és megértő lenne?
76. 55416fb8e2 (válaszként erre: 69. - 25800e2d09)
2013. szept. 8. 17:31
en ertem, hogy a drogost sem kell szemetkent kezelni, a legrendesebb ember is belekeveredhet sajnos. de egy lanynak, aki nemreg jott ossze egy pasival, akirol kiderul, hogy drogos, szerintem nem az a 'feladata', hogy megmentse, hiszen nem is ismerheti meg igazabol. sokkal fontosabb lenne (ha mar tovabblepni nem tud), hogy megtudja, milyen drogokon el egyaltalan, mire szamithat. ha egy ember azt mondja, eleg sokat drogozok, az nagy valoszinuseggel nem azt jelenti, hogy idonkent csak fuvezik. nem tudhatja ez a lany, hogy a pasi mennyire fuggo, mennyire merult el az egeszben, milyen kellemetlenseggel vagy akar nagy bajokkal szamolhat. es remelhetoen nem rangatja bele ebbe az egeszbe
2013. szept. 8. 17:30
A fórimindítónak meg ajánlom, nézze meg a Candy című filmet. Bár lehet ettől csak még szerelmesebb lesz :)
74. 25800e2d09 (válaszként erre: 73. - 10846c73f8)
2013. szept. 8. 17:29
kutya nem jön be a lakásba és nincs is kutya. a macs meg kint a kertben elvan :P
73. 10846c73f8 (válaszként erre: 72. - 25800e2d09)
2013. szept. 8. 17:26
Egy kutya, amelyik a macskát üldözné ... miközben te meg őket, körbe a lakásban :)
72. 25800e2d09 (válaszként erre: 71. - 10846c73f8)
2013. szept. 8. 17:23
mert idegileg roncs vagyok. gyógyszereken élek és macskám van :D kell még valami? :D
71. 10846c73f8 (válaszként erre: 70. - 25800e2d09)
2013. szept. 8. 17:20
zavaros vagy :)
70. 25800e2d09 (válaszként erre: 67. - 10846c73f8)
2013. szept. 8. 17:19
mindegy. mindig is furcsa voltam mások szemében, ez ma sincs másképp, jól van ez így. nem látom át a dolgokat, előferdül. lehet csomó mindent nem jól csinálok ez is biztos. de az istenért minek vagyunk ha nem törődünk semmivel és senkivel?
69. 25800e2d09 (válaszként erre: 66. - 55416fb8e2)
2013. szept. 8. 17:18
jó. lehet hülyén fogalmaztam, ezt így visszaolvasva belátom. elég ha én értem :D
68. 10846c73f8 (válaszként erre: 66. - 55416fb8e2)
2013. szept. 8. 17:16
Megnyugtató, hogy más is egyből kiszúrta, hogy mennyire ellentmodásosak a szavaid :)
67. 10846c73f8 (válaszként erre: 64. - 25800e2d09)
2013. szept. 8. 17:15

Kissé nagyon ellentmondó dolgokban akarsz hinni :)


Egyik oldalról a tudatos fellelősség vállalás, másrészről a ki vagyok szolgáltatva az ösztöneimnek és mindenféle külső hatalmaknak, és ha a fene-fenét eszik akkor se tudok másként működni ... igaz? :)


Mindig is imádtam a hasadt személyiségeket ... elkerülni :)


Egyébként ha nagyon kötözködni akarnék, te sem hallottál még a 'karma'-ról vagy max a kiskegyedben olvashattál róla valami marhaságot. A 'karma' nem éppen így működne elméletben sem, és rákot sem osztogatna azért, hogy te ebből tanulj meg valamit, vagy ezzel vezekelj a korábbi életeid során elkövetett bűneid miatt.


Ne keverjünk bele olyan dolgokat egy cáfolatba, indoklásba vagy bármibe, amiről igazán mi magunk se tudunk semmit. Ez csak egy javaslat, de talán jobb lenne megfogadni :)

66. 55416fb8e2 (válaszként erre: 64. - 25800e2d09)
2013. szept. 8. 17:12
ezzel a logikaval a drogos is csak a karmajat cipelni, es ne varrja mas nyakaba, elje meg. kicsit ellentmondasos a nagy segitokeszseged :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook