Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szofi születése fórum

Szofi születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szofi születése

27. Mzsuka
2013. szept. 10. 13:09
Nagyon sajnálom,ez rettenetes lehetett. De az a lényeg,hogy mindketten jól vagytok. Sok boldogságot nektek!
26. Anname
2013. szept. 9. 21:19
Ez borzasztó történet,sajnos nagyon rossz orvost választottál! :( Próbáld túltenni magad az egészen,és élvezni a babázást!A következő egy jó orvossal majd jobb lesz! ;)
2013. szept. 9. 20:08

Gratulálok! Örülök, hogy mindketten egészségesek vagytok! :)


Nekem mondjuk pont az a tapasztalatom, hogy jó, ha van fogadott doki, de szerintem ez is kórház függő lehet.

2013. szept. 9. 15:29

Nagyon örülök, hogy egészségesek vagytok mindketten, gratulálok!!!

Egyben nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataid voltak ezzel a fogadott orvos-kórházi ellátás témában :(

Sajnos a magyar egészségügyben sajnos végletek között mozgunk...Nekem mindkét terhességemnél fogadott orvosom volt, maximális figyelmet kaptam, a kórházi ellátásról is (Délpesti kórház, és az orvosom sem főorvos...) csak jót mondhatok. De sajnos nem egy olyan esetről is hallottam, ahol a fogadott orvos nem jött a szüléshez, mert épp vidéken volt, és persze komplikációk adódtak...:(

Szóval kitartás, és próbálj meg a babádra koncentrálni, ne arra, hogy mi lett volna ha...

2013. szept. 9. 15:27

qrva nenikejet az egesz magyar "egeszsegugynek" Neha mar azt hiszem, konkretan az emberek elpusztitasa a cel :(

Egyebkent gratulalok a picihez, a lenyeg, hogy egeszseges!

2013. szept. 9. 15:13

Szomorú, hogy ilyen világban élünk.... De a lényeg, hogy nem lett sem a kislányodnak, sem neked nagyobb bajotok.


Igyekezz ezeket a hónapokat elfelejteni, most már csak arra koncentrálj, hogy a kislányodnak, s nektek minden jó legyen. Ehhez kívánok Nektek nagyon jó egészséget, sok boldogságot, s minden jót!

2013. szept. 9. 12:45
Hú, ez nagyon durva!
2013. szept. 9. 12:36

Hát ez nagyon durva... :( Sajnálom, hogy így jártatok.


Cudar világban élünk...Cudarban.

2013. szept. 9. 09:03

Gratulálok a kislányodhoz, és hála Istennek, hogy jól végződött a dolog!


Egy kérdésem lenne, és nem kötekedésből, ne értsd félre: ha láttad, hogy ennyire komoly a helyzet - magas vérnyomás, vizesedés, stb., - és ennyire nem foglalkoznak veled, pedig ezek súlyos, életveszélyes dolgok, hogyhogy belenyugodtál, és nem kerestél sürgősen egy másik orvost? Mert ez végződhetett volna másképp is.

2013. szept. 9. 08:48

Gratulálok és örömmel olvasom, hogy a végén minden rendben lett! de ez nagyon durva! ha van fogadott orvosod, de nincs jelen, már el sem látnak, csak ha fizetsz? :O

többek közt ezért sem fogadtam orvost. az ügyeletes orvos nagyon sokszor bejött hozzám a vajúdás alatt, majd mikor komplikáció lépett fel, azonnal a főorvos jött. bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha egy olyan orvost fogadok, aki kevébé gyakorlott az adott helyzetben...

17. dafke
2013. szept. 8. 21:32

Igazi CSODA és szívből gratulálok! Azt gondolom, hogy te megérzéseden, a párodon és nyavalyás 20 ezer forinton múlott az élete, elképesztő... Sírni tudnék az ilyen szemétláda orvosok miatt :(((

Annyira mást mond mindenki erről, legyen fogadott, ne legyen... én azt tudom, hogy akkor, mikor én szültem (szintén császár), ha egy másik orvos az ügyeletes, lehet, hogy most nem cincálja szét egy gyönyörű ötéves az idegeimet, mert az se volt sima ügy...

Hogy egész őszinte legyek, már ettől is komoly gát van bennem, hogy legyen-e második gyermek.

Te mit gondolsz erről? Tervezel még babát?

16. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Szófia2012)
2013. szept. 8. 20:56
Ezeket jo, hgy kiirtad magadbol.. A lenyeg, hgy jol vagytok mindketten...:)
15. Aville (válaszként erre: 6. - Fiúsmami)
2013. szept. 8. 20:10

Szívemből szóltál, én sem tartom értelmét orvost fogadni. Aki ott lesz, amikor szülni fogok legalább nem ébresztettem fel, nem ügyelet után 2 óra alvással jött be hozzám, nincs plusz stressz, h elérem e, nem zavartam meg a karácsonya/szilvere/sítúrája kellős közepén (januárban fogok szülni), hanem akkor neki ott nem lesz jobb dóga, mint a gyermekemet világra segítse...

És sajnos nem egy ilyen sztorit hall az ember, mint a cikkíróé. Akkor miért kockáztassak százezreket? Terhességem problémamentes, a szakrendelésen az összes dokit legalább megismerem majdnem.

2013. szept. 8. 19:57
Gratulálok a kislányodhoz.Ez azért szörnyű hogy ilyen előfordulhat,megtudhatjuk melyik város és kórház az érintett?
2013. szept. 8. 18:27

Inkább le se írom a véleményem azokról a dokikról, akikhez 'szerencsétek' volt. :/

Lényeg, hogy épségben túléltétek. Remélem, azóta is minden oké!

2013. szept. 8. 16:39
Hat ratok tenyleg az egiek vigyaztak!!! Jo egeszseget nektek!!!
2013. szept. 8. 16:34
Szörnyű, hogy egy várandós nővel így "foglalkoznak". Kész szerencse, hogy Ti jól vagytok. Jó egészséget Nektek!
10. Klaudia910402 (válaszként erre: 9. - Klaudia910402)
2013. szept. 8. 16:07
Örülök h nincs semmi baj.Sok boldogságot nektek!:)
2013. szept. 8. 16:04
Annyi ilyet hallani hát komolyan nem fogják fel hogy életeket kockáztatnak...?:(((
2013. szept. 8. 15:49

Gratula a picikédhez :))

Elképesztőő,hogy mik mennek a szülészeteken...tényleg,ez melyik kórházban volt?? Azt nem értem,hogy ha sűrűn volt uh,akkor hogy nem látták,hogy öregszik a lepény??? Ezt a felelőtlenséget...még jó,hogy jó lett a vége..

Jó egészséget Nektek és sok örömöt :)))))

2013. szept. 8. 13:59
Melyik kórházban volt ez?
2013. szept. 8. 13:45
Gratulálok a kislányotokhoz!Na ezért nem volt nekem sose fogadott orvosom!Mindkétszer mikor bementem szülni,az ügyeletes doki így mutatkozott be:Jó napot kívánok én vagyok az ügyeletes orvos én meg csak annyit mondtam az jó mert az én orvosomat is pont így hívják.A meglepetéstől olyan kedves volt mindkét alkalommal a doki,hogy el sem tudom mondani.A folyosón előre köszönt szülés után és mindennap benézett rám.Egy fillért nem kapott!:),
2013. szept. 8. 11:20
Hál isten hogy nem történt tragédia. Ez nagyon nagyon durva hogy van ilyen..És a saját orvosod mivel magyarázta hogy nem volt elérhető? Valaki nagyon vigyázott rátok oda fentről. A lényeg hogy minden rendben veletek. Sok örömöt egészséget nektek
2013. szept. 8. 11:07
hát nagyon elkeseritő,hogy ilyen dolgok megtörténhetnek még ebben a fejlett korszakban is,de szerencsére jó véget ért,gratulálok!
3. inta
2013. szept. 8. 10:13

Jézusom... milyen henteseknél szültél?:(


Gratulálok a babához, jó egészséget kívánok!

2013. szept. 8. 09:25

Jézusom!

Hála Istennek, hogy egészséges!

Sok örömet és boldogságot kívánok!

2013. szept. 8. 09:08
Nagyon nehéz terhesség volt már az elejétől. Körülbelül a 14. héttől vizesedtem, de még akkor nem annyira. Volt fogadott orvosom, ráadásul ismerős volt az orvos.12. hétig minden héten voltunk ultrahangon, mert sajnos a lányom előtt volt egy vetélésem és az orvos azt mondta, hogy biztonság kedvéért megnéz minden héten, meg nekünk is megkönnyebbülés volt, hogy tudtuk, minden rendben van.
Hozzáteszem, hogy minden alkalommal fizettünk. Ahogy telt az idő, én úgy vizesedtem tovább és egyre rosszabbul éreztem magam, főleg a nagy nyári melegekben.

Ugrás a teljes írásra: Szofi születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook