Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jelentkezhetek államilag támogatott képzésre? fórum

Jelentkezhetek államilag támogatott képzésre? (beszélgetős fórum)

2013. szept. 7. 22:39

Aha.... Értem. És köszönöm.


Persze mindenképpen megérdeklődöm hivatalosan is, de jó, ha tudom mire számítsak.

3. babszibobó (válaszként erre: 1. - 67c772efc3)
2013. szept. 7. 21:47

Ahogy előttem is írta a hölgy, ha a közgázra valami ráépülő MSc.t végeznél, arra van lehetőség államilag finanszírozottra.


DE


Ha bármely más vonalban jelentekezel, mert természetesen jelentkezhetsz bármmilyen alapképzésre, akkor mindenképp fizetned kell, hisz egyszer már betámogattak....

2013. szept. 7. 21:41

Az érettségid a középszintű eredményeknek fog megfelelni, pl ha 5-söd van az 100% 5nek felel meg középszinten, a 4es 80%nak stb. Ha a 3,5 éves képzésed államilag támogatott volt akkor nem hiszem, hogy van még lehetőséged állami szinten alapképzésbe menni, ellenben el tudom képzelni, hogy a közgáz Msc-t (egyetemi szintet) még eltudnád államilag végezni.

Az Educatio KHT-hoz fordulhatsz ez ügyben, ott biztosabb választ kaphatsz.

2013. szept. 7. 21:22

Sziasztok!

2003-ban érettségiztem, majd elvégeztem egy 3,5 éves főiskolai képzést, közgazdász lettem. Persze 2005-ben teljesen átalakult a rendszer a képzések tekintetében, most pedig, hogy jelentkezni szeretnék, képtelen vagyok kideríteni, hogy:

1. SE-re jelentkeznék. Akkor most Alapképzésre jelentkezhetek?

2. Jelentkezhetek államilag támogatott finanszírozási formára?


Tudom, nem itt kéne érdeklődnöm és meg is teszem ezt hivatalos úton is, de addig is kíváncsi vagyok, biztosan sokan vagytok, akik benne vannak a mostani menetrendben.


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook