Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Xboxon nincs hang, csak kép a HDMI kábellel. Mi romolhatott el? fórum

Az Xboxon nincs hang, csak kép a HDMI kábellel. Mi romolhatott el? (tudásbázis kérdés)


14. kristo_f (válaszként erre: 13. - Batman97)
2016. dec. 22. 16:30

Xboxot még csak nem is láttam :)

Volt hang idáig, mit próbáltál cserélni, állitgatni, mióta van ez a gond?


Xbox system settings-console settings-display-display discovery, ezt disabledre és restart


Esetleg itt elmondja érthetőbben

[link]

2016. dec. 22. 13:59
Sziasztok! az lenne a problémám hogy az xbox HDMI kábellel van hozzá kötve a tévéhez és nincs hang csak kép van. Valami ötlet?
2013. szept. 8. 00:11
bocs a hibákért vezeték néküli billentyűmvan és merül az elem
2013. szept. 7. 20:47
próbáld meg a tv-t lerezetelni,keressolyat hogy gyár beállitások vissza álitása vagy default sttings vagy valmi ilyesmi .pc-s vagyok nem ismerem a konzólókat de ha a van ilyen akkor az xbox-ot is
10. eandi78 (válaszként erre: 6. - Ubi pretium)
2013. szept. 7. 20:38

De a hdmi kábelen átmenő hangot le lehet tiltani. Most kerestem a tv-n, de nem találok ilyen beállítást. Valószínűleg BD lejátszónál kellett letiltani, de azt most nem tudom megnézni. Ott a lejátszó menüjében volt ilyen funkció, hogy le lehetett tiltani a hdmi hangját. Nekünk le kellett, mert erősítőn keresztül ment a hang és zavaró volt, hogy a tv hangszóróján is szólt.

PS3-at néztem azon csak olyan funkció van, hogy audio output, ott kell hdmi-re tenni. X-box nincs, de ott is lehet hasonló menü.

2013. szept. 7. 20:34
Akkor én passzolom sajnos :(
8. 879a837565 (válaszként erre: 6. - Ubi pretium)
2013. szept. 7. 20:30
Ezekkel nem volt baj. Mar tobb, mint egy ve megvan az xbox.
7. 879a837565 (válaszként erre: 4. - Ubi pretium)
2013. szept. 7. 20:29
Sajnos meg az xbox alaphangjai sincsennek meg :(
6. ubi pretium (válaszként erre: 5. - Eandi78)
2013. szept. 7. 20:28

A tv-n eleve rá kell menni a menünél,hogy HDMI.Gondolom ezt meglépték.Ha több hdmi csatlakozást van,akkor azt is nézzétek,hogy melyikbe van dugva.

Nálunk így van:


TV

SCART

HDMI1

HDMI2

VGA

2013. szept. 7. 20:23
Vagy a tv-n vagy az x-box-on kell lenni olyan beállításnak, ami megadja, hogy csak a képet vigye át a hdmi vagy hangot és képet is. Ott lesz a baj.
2013. szept. 7. 20:01
Minden játéknál van ez,megpróbáltátok többel is?
2013. szept. 7. 19:56
Mar mindent kiprobaltunk. Eloszor arra gondoltunk, hogy a kabellel lesz problema es vettunk egy uj HDMI kabelt. Sajnos nem segitett.
2013. szept. 7. 19:54
Megnézted,hogy jól érintkezik-e mindkét részén?Nálunk általában ez a baj,hogy a tv-nél elmozdul,akkor nincs hang.Kép az van ilyenkor is,ezért írom ezt.Ha ez nem segít,akkor passz :(
2013. szept. 7. 19:51
Az Xboxon tegnap este ota nincs hang, csak kep a HDMI kabellel. Az AV kabellel viszont van hang is es kep is. Mi romolhatott el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook