Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemdülledés, szemödéma, periorbitalis ödéma fórum

Szemdülledés, szemödéma, periorbitalis ödéma (beszélgetős fórum)


10. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 4. - Csinoskiskacsa1)
2013. szept. 10. 12:31

Idefigyelj!!

Én 2 évig fogytam, és fogytam, semmim nem fájt, az interneten nézegettem, mi lehet a bajom, arr döntöttem,hogy semmi komoly, ideges típus vagyok és kész.

A háziorvosom 1 évi unszolt, menjek el a gasztroenteorológiára. Végül , 44kilósan elmentem.

Helicobacter. 2 fajta gyógyszer 1 hétig, kezdtem hízni, controll rendben. Tehát ilyenkor NINCS INTERNET!!!

9. csinoskiskacsa1 (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2013. szept. 8. 14:41
ja és elfelejtettem, hogy amióta dagad a szeme azóta sok a pattanásom ( nem a gyulladt piros, hanem bőralatti az arcomon illetve a hátamon. Előtte sohasem volt
2013. szept. 8. 11:58
CSak vérvételen voltam de endokrinológusnál nem. El fogok menni. Lehet, hogy további vizsgálatokat fog előírni. A szeme állandóan reggel be van dagadva és alul karikás.Minden tanácsot és javaslatot szívesen fogadok.
7. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - Csinoskiskacsa1)
2013. szept. 8. 10:12

Ha a referencia hasonló az enyémhez, akkor ez inkább már alulműködésbe megyeget. Vajon milyenek voltak az értékeid, amikor elkezdődött a szemproblémád?

Annyira autoimmunos pm-es gyanús vagy nekem. A hasimotósoknak szokott a működése váltakozni, illetve sokszor jó lenni.

A szemtüneteid szoktak enyhülni? Vagy állandó?

Persze jók ezek az értékek, mert a referencián belül vannak, de én úgy érzem jól magam pl., hogy a TSH-m 0 egész valamennyi, az FT értékek pedig a felső referencia közeliek. Persze ezek egyén függőek.

Én 2 havonta azért megnézetném a pm. értékeimet és persze mellette kutatnék más okokat is.

Nem szeretnék okoskodónak tűnni! Én pajzsmirigy beteg vagyok és tudom, hogy milyen vacak ez a betegség, mit okoz és mit okozhat.

2013. szept. 8. 09:35

TSH 1,69

FT3 3,02

FT4 17.8

5. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Csinoskiskacsa1)
2013. szept. 8. 07:19

Milyen vizsgálatokból derült ki, hogy a pm. rendben van? Megnézték ultrahanggal? TSH-d értéke?

Vese? Igen, talán még a mellékvese is lehet.

2013. szept. 7. 20:40
pajzsmirigy vizsgálaton voltam és minden rendben van. az eredményeim normálsnak mondhatóak. fogyás van de az tudatos, a pulzusom nem szaporaidegeskedni szoktam, hasmenésem nincsen. Elegendőt alszom, elég folyadékot iszom. Az interneten nézegettem lehetséges, hogy a veseműködésemmel van probléma.
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Csinoskiskacsa1)
2013. szept. 7. 19:49

Menj el pajzsmirigy kivizsgálásra.

Más problémád nincs?

Fogyás, szapora pulzus, idegesség, fáradtság, gyengeség, hasmenés?

2013. szept. 7. 19:17

Pislogj minél többet a képernyô elôtt tudatosan.

A képernyôvédelem megoldott?

2013. szept. 7. 19:04
A szemem alatt kék karikák vannak állandóan, plusz reggelente a szemeim be vannak dagadva. Szemorvosnál voltam általános ellenőrzésen eddig -0,50 most pedig -0,75 szemüveget hordok. A szemorvosom szerint szemdülledésem van, de nem tudja az okát. Javasolta a pajzsmirigy vizsgálatot, mivel a szemem mögötti részen talán felgyülemlik a víz és az nyomja előre a szemgolyókat. A vizsgálat eredménye, hogy minden rendben van. Javasolta a látótér vizsgálatot, az is rendben van. Szemcseppet írt kicsöpögtetni kell naponta, és három hónap múlva kell visszamenni ellenőrzésre. Számítógépen dolgozom, szemszárazságom is van. A családban nem volt szembeteg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook