Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem működik a set top box. Miért lehet ez? fórum

Nem működik a set top box. Miért lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 8. 08:00

Na, bocs, itt vagyok.

Szóval, Thome IPTV set top box - nincs benne kártya, az a sat tévé set topjában van, előtte olyan volt.

Nem csinál semmit. Most, pirosan világít középen a gomb. Ha benyomom a távirányítón a bekapcsolást, akkor felvillan bal oldalon három kis lámpa: zöld, kék, piros. Jelentéseik: sig, hd, rec. És persze piros az indító gomb (sárgásnak kellene lennie, ha minden ok. legalábbis a másik olyan narancsos színű)

Szóval nem csinál semmit. Kikapcsolni is (hogy eltűnjenek a kis világítók) csak úgy lehet, hogy sokáig nyomom a kikapcsoló gombot.

A dobozra az van írva, hogy THOME hdmi. Találtam egy képet, ilyen: [link]

Kikapcsolni csak úgy tudom

2013. szept. 8. 00:20
illet mit csinál avagy nem csinál?
2013. szept. 8. 00:19
tudnál mondani márkát vagy tipust?
6. era06 (válaszként erre: 2. - 18e79e1970)
2013. szept. 7. 11:28

Az enyémen nincs ennyi közlekedési lámpa!

Két csatlakozó van a boxban, egyiket a tv-vel, másikat a dvd-vel kell összedugni.


Húzd ki a kártyát egy kicsit a boxból , várj, utána told vissza.

Ez segíteni szokott nekem.

2013. szept. 7. 10:11
Hát, ez egyelőre nem működik. Próbálgatom meg,hátha sikerül. Múltkor nem tudom hogy csináltam meg,.. Ez a nagy gond. :-) :-\
2013. szept. 7. 08:52
Rendben,megpróbálom! :)
2013. szept. 7. 07:34
Valószinű,hogy lefagyott.Húzd ki 5 percre.Dúgd vissza,és várd meg amíg betölt.Málam sokszor csinálja.
2013. szept. 7. 07:20
Thome-os IPTVnk van. Kettő. Az egyik tutin működik, a másik, ami a nappaliban van valamiért nem. Most már megint világít rajta az összes jel (zöld, kék, piros), bekapcsoló gomb is piros. Ha beszeretném kapcsolni nem lehet. Sehogy........... Lehet valami rosszul van összekötve? Mert ehhez a tvnkhez van a dvd is csatlakoztatva.
2013. szept. 7. 07:18
Nem működik a set top box. Miért lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook