Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zóna-diéta tapasztalatok fórum

Zóna-diéta tapasztalatok (tudásbázis kérdés)


7. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Alexis1)
2013. szept. 6. 19:21
Szerintem ha sikerül megszoknod, elindulsz a ch-szegény diéták felé egyre jobban, a Zóna a legengedékenyebb ch-szegény diéta, szóval egy enyhe szorítás, de egy idő után rájössz, hogy minél jobban szorítasz rajta, annál jobbak az eredményeid és hogy a tested ennél többre is képes. Azért kezdetnek nagyon jó, nem az idióta típusú divatdiéták közé tartozik. Nagyon sok élsportoló a zónát csinálja:)
6. Reni19891015 (válaszként erre: 5. - Alexis1)
2013. szept. 6. 11:55
Köszi szépen! :) :)
5. alexis1 (válaszként erre: 4. - Alexis1)
2013. szept. 6. 11:32
ez akart lenni: ha interneten beírod találsz infót h képbe kerülj /elírtam/
4. alexis1 (válaszként erre: 3. - Reni19891015)
2013. szept. 6. 11:29

ha interneten van infó h képbe kerülj .

én megvettem egy könyvet /dr barry sears/ most olvasom. miután én nem szeretem a divatos fogyókúrákat, a kalória számlálással is gondom volt, h mennyi fehérje-szénhidrát-zsír arányokat alkalmazzak mindenki mást tartott helyesnek-- itt értelmes , számomra elfogadható válaszokat találtam. nem annyira elterjed módszer de ahogy haladok a könyvvel egyre jobban tetszik. dióhéjban az alap: minden étkezésnél az optimális hormonegyensúlyt biztosítsuk szervezetünk számára. méreteid alapján/csípő-derék-súly-magasság/ táblázatok segítségével kerül meghatározásra a fehérje szükségleted majd ez alapján a ch , ill zsír . ha étkezéseid során az arányokat betartod és mindig megvan az egyensúly nem vagy éhes . kb ennyi

2013. szept. 6. 10:16

Engem is érdekelne a zóna diéta!

Ezt hol találom mg? Tulajdonképp mi a lényege?

Mit lehet enni,és mit nem?

2. alexis1 (válaszként erre: 1. - Alexis1)
2013. szept. 6. 08:18

Ha valaki csinálta-csinálja szeretnék tapasztalatokat , véleményeket.

Fontolgatom h elkezdem -- most olvasom a könyvet és az alap elmélet egészen értelmes.

2013. szept. 6. 08:13
Zóna-diéta tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook