Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen olcsó, de jó kontaktlencse folyadékok vannak? fórum

Milyen olcsó, de jó kontaktlencse folyadékok vannak? (tudásbázis kérdés)

2013. nov. 19. 08:09
Ha aktuális még, akkor én Emo 2 kontaktlencsét és ugyanilyen folyadékot használok. Ez egy viszonylag új fajta magyar gyártmányú lencse. Maga a lencse 6 hónapra 20 ezer forint, a 360 ml-s folyadék pedig 3 ezer forint. Előtte én is Solo Care-t használtam, de már vagy 3 éve leváltottam erre és semmi panasz. :)
2013. szept. 5. 19:27

Köszönöm a válaszokat.Solo Care-t használok,a 360 milis kiszerelést.Még sosem néztem elhasználom-e 3 hónap alatt,most majd figyelni fogom,de kb 3 hónapra elég.Nem tudom a kicsi,hogy lehet két hónapra elég...Soknak találom,mert a kontaklencsém is 14.000 Ft 3 hónapra,plusz a folyadék.Ha nincs árban olcsóbb,de ugyanilyen jó,akkor használom továbbra is ezt,csak gondoltam hátha...


Incó: nem tudod a nevét ennek a rossmanosnak?

2013. szept. 5. 17:50
Rossmannba van egy márka, nagyon olcsó és szerintem jó is. Pár éve váltottam rá és nincs semmi panasz. 360 ml és 1000 Ft alatt van.
2013. szept. 5. 17:24

Én Solo Care Aqua-t használok 1790 Ft a legkisebb kiszerelés, nekem ez 2 hónapra elég.

Amúgy nem érdemes nagyot venni, mert felbontás után 3 hónapig használható a folyadék és egy 360 ml-s annyi idő alatt nem fogy el.

Az egyik barátnőm drogériában veszi a folyadékot és azt mondja, hogy az is jó.

2013. szept. 5. 16:55
Mekkora kiszerelésű az 5000.-Ft-os?
2013. szept. 5. 16:44
Amit most használok, 5000 Ft.Szívesen lecserélném olcsóbbra,de nem akarok a szememmel játszani.Van olyan ami olcsó,de ugyanolyan jól tisztít,és nem irritál mint a drága?
2013. szept. 5. 16:43
Tudtok olcsó, de jó kontaklencse folyadékot ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook