Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esőztető zuhany tapasztalatok, vélemények? Olyan, amin van esőztető meg mozgatható fej is. fórum

Esőztető zuhany tapasztalatok, vélemények? Olyan, amin van esőztető meg mozgatható fej is. (tudásbázis kérdés)


13. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Shanalyl)
2013. szept. 6. 18:01

Ez altalaban maga a viz erosseget szabalyozo bigyo, az a kerek, csak ugy van, hogy teljes kort tesz, nem ugy mint a csapokon. Pl elzarom az esoztetot, amikor elzarodik a viz, az a bigyo nem akad ki, hanem tekerheted tovabb es abba az iranyba nyitja a zuhanyrozsat.


Nem tudom, erthetoen fogalmaztam-e? Aztan persze vannak ilyen kapcsolosak is de nekunk ez jott be, egy kapcsoloval kevesebb es a modelltol is fugg, ha gyarilag ok erre kulon szelepet raktak akkor az van es kesz:)

2013. szept. 6. 13:49
Még egy kérdés ezzel kapcsolatban: van valami gomb, vagy pöcök vagy valami, amivel állítani tudom, h fentről vagy a mozgatósból jöjjön a víz?
11. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Shanalyl)
2013. szept. 5. 13:45

Ez az esozteto meretetol is fugg. Az a furdo ahol szivesen hasznalom, a kabin masfel meterszer masfel meteres nyitott kabin es kenyelmes, az esozteto 25x25 cm.


A masik, ahol utalom, ott kerek, 20cm atmeroju es a kabin nekunk is 90x90-es de valahogy ott keptelen vagyok hasznalni. Eleve, ha alaallsz, ugye az hajmosas napja. Es addig oke, hogy bevizezed magad, de en utalom, ha menetkozben lemegy a szappan vagy mas, amig meg nem oszlattam el mindenhol, es egy ekkora zuhiban nem tudok felreallni a viz alol sehogysem, mert ahogy hajolgatok, bele-bele logok a viz utjaba. Szoval en azt mondom, oda kar volt, de ezt nem tudtuk elore. Amugy a ferjemet meg nem erdekli mert kopaszra nyirt, szoval o ott is azt hasznalja:) de hat akkor is, ennyi erovel sztem eleg lett volna csak a rozsa oda, es a masikba meg csak az esozteto

10. Shanalyl (válaszként erre: 9. - Gribedli***)
2013. szept. 5. 13:24
90x90-es kabin az nagynak számít? :) Én szeretem, ha csak úgy esik rám a víz, a párom meg az itt vizezem-ott vizezem híve, azért is gondoltam erre a megoldásra.
9. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Shanalyl)
2013. szept. 5. 13:14

Van 2 furdinkben ilyen. Az egyikben sosem hasznalom az esoztetot mert a kabin kicsi es igy kenyelmetlen, hogy vegig ram jon a viz, nem tudok felreallni. Pl amikor a balzsamot hagyni kell hatni es addig beszappanoznad magad, nem tudod, mert kozben omlik rad a viz.


A masik kabin eleg nagy, na ott meg pl fazom es nincs hova letamasztani a zuhanyozofejet, csak ha a helyere teszem, ezert ott meg csak az esoztetot hasznalom. Tudom, ezek most hulye indokoknak tunnek de gondold meg. Ha a kabin eleg nagy, en oda tennem de akkor nem tennek zuhanyrozsat mert felesleges, vagy legfeljebb csak takaritasnal fogod hasznalni, szoval ne a legszuperebb legyen a zuhanyrozsa, az esozteto meg a jobbik legyen:)

8. Shanalyl (válaszként erre: 7. - C689fccb7e)
2013. szept. 5. 11:56
Tudom, csak eddig rossz tapasztalataim vannak ezekkel a fali tartókkal, eltörnek, kilazulnak stb a sok le-fel vevéstől. :P
7. c689fccb7e (válaszként erre: 1. - Shanalyl)
2013. szept. 5. 11:17
Megfelelő tartóval egy nagyobb kézi zuhanyfej is használható esőztetőként.
2013. szept. 5. 11:14
Épp valami nagy akció van rá az Obiban, 12 ezerért lehet kapni 5 funkciós mozgatható fejjel. Totál úgy néz ki, mint amit több helyen is láttam 3szor ennyiért. Lehetséges, h ez is van ugyanolyan jó?
2013. szept. 5. 10:57
Vegyél esőztetőt, tényleg élmény, tényleg nagyon jó állni alatta.
4. ddorina (válaszként erre: 2. - Shanalyl)
2013. szept. 5. 10:41
Szia! Nekünk az albérletben volt esőztető (is) a zuhanykabinban, szinte csak azt használtuk!!! Imádtuk, még a gyerekek is! Most tervezzük, hogy a kádhoz veszünk egy zuhanypanelt esőztetővel. :) Szóval szerintem szuper dolog! ;)
2013. szept. 5. 10:40
Nekünk olyan kádunk van, ami kabinos és van benne esőztető is meg olyan zuhanyfej amit fogni kell! Az esőztetőt szoktam használni zuhanyzáskor, sokkal kényelmesebb nekem nagyon tetszik! :)
2013. szept. 5. 10:07
Zuhanykabinunk lesz, de én utálom, ha fognom kell a zuhanyfejet a kezemben. Egyre több helyen lehet kapni esőztetőt, amihez külön van egy kézzel fogható-mozgatható zuhanyfej is. Érdemes ilyet venni? Nekem tetszik, mert jól is néz ki, meg biztos "élmény" csak úgy állni alatta egy hosszú nap után. Akinek ilyen van, mik a tapasztalatok?
2013. szept. 5. 10:05
Esőztető zuhany tapasztalatok, vélemények? Olyan, amin van esőztető meg mozgatható fej is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook