Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyi idő kell egy kutyusnak, hogy megszokja az új helyet? fórum

Mennyi idő kell egy kutyusnak, hogy megszokja az új helyet? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 4. 11:24
Nagyon köszi, mindenkinek. Most már rendbe leszünk úgy látom. Nagyon fogok vigyázni,erre a kis drágára.
12. bárányka (válaszként erre: 11. - 26eac75b9d)
2013. szept. 4. 10:12
Biztos jól érzi magát, oldódik a kezdeti feszültség!:)
2013. szept. 4. 10:10
Nagyon boldog vagyok, már ugat!
2013. szept. 4. 09:12
Egy kutya mellett muszáj a jó kerités. Ahogy Ficánka is irta attól még kilóghat hogy jól érzi magát, sok kutyában buzog a kalandágy. Mindenképp csináld meg a kerítést.
2013. szept. 4. 09:11
Szerintem pár hét alatt megszokja.Az én kutyuskámat is rossz helyről hoztuk el, igaz ő serdülő volt még, de elég hamar megszokta az új helyet, meg mi is összecsiszolódtunk vele.
8. Ficánka5 (válaszként erre: 2. - 26eac75b9d)
2013. szept. 4. 09:00
Ha már megszokott, akkor is kiszökhet a rossz kerítésen, pusztán kalandvágyból, vagy tüzelési időszakban. Tehát nem ártana a kerítést megcsinálni.
2013. szept. 4. 08:26
Szerencsére nem fél csak az autóktól,étvágya is jó. Amikor ki megyek hozzá mindig meg szeretgetem. Szerintem érzi hogy jó helyre került.
6. bumburka (válaszként erre: 1. - 26eac75b9d)
2013. szept. 4. 08:21

Először is :sok figyelmet,gondoskodást igényel. Mi is egy ilyen kutyát hoztunk haza.A férjem hozta haza az ölében az apró kuvaszt,mert már lábra sem tudott állni.Szó szerint kilátszottak a bordái.


Fél?Nem akar enni?

Az nagyon fontos,hogy milyen hangon szólsz hozzá.

2013. szept. 4. 08:21
Szerintem is gyorsan megszokja, ha szeretve van! 5éve, mi is az utcán találtunk egy édes kis palotakutyát. Még egészen picike volt, de valaki kirakta az utcára, hiába kérdezgettük nem jelentkezett érte senki. Gyorsan megszokott, pedig akkor még élt a másik kutyusunk is. Néha összemorogtak, de jól elvoltak. :)Szeressétek, aztán nem lesz gond :)
4. simple (válaszként erre: 2. - 26eac75b9d)
2013. szept. 4. 08:17
Egy két hét alatt megszokja.
2013. szept. 4. 08:12

Két-három hónap is.

Ha érzi, hogy szereted, és újra el kezd bízni az emberekben. De az is lehet, hogy több idő is kell.

Igazából Neked kell megismerned a jellemét, minden kutya más egyéniség. Nincsen kaptafa.

2013. szept. 4. 08:06
Tegnap hoztam haza egy puli kutyust. Nagyon rossz körülmények közt volt. Láncon volt tartva, és úgy látom hogy vannak rajta régi sérülés nyomok. Kertes házban lakom,van egy elő kert,és egy hátsó kert. Mikor engedhetem a hátsó kertbe, úgy hogy biztos legyek benne, hogy nem szökik el?Kicsit rossz a kerítés, már meg javítottam, de lehet hogy talál még olyan helyet ahol ki tud jutni. Mennyi idő kell hogy meg szokjon?
2013. szept. 4. 08:00
Mikor szokja meg az új helyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook