Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csigavér oktatók XIII. és/vagy a IV. kerületben. Kit ajánlanátok, kit nem? fórum

Csigavér oktatók XIII. és/vagy a IV. kerületben. Kit ajánlanátok, kit nem? (beszélgetős fórum)

2013. dec. 13. 16:19

Szia!

Nemtom aktuális e még

Én vmi Norbihoz járok, 13.kerület, béke tér.nemtom mi a vezetékneve,sorry.

Fiatal, jófej eddig,és lelkiismeretesnek tünik.

2013. szept. 3. 22:55

köszi, honeywald, de Szigetszentmiklós elég kívül esik nekem..

bige, én is sok rosszat olvastam (igaz, már a jelentkezés után), de azért hiszem, hogy lehet jó és korrekt oktatókat is találni náluk.

2013. szept. 3. 22:35
szigetszetnmiklóson tudok egy k**va jó iskolát! 2-3 hónap alatt jogsi a kezedben, én is ott vagyok
2. bige
2013. szept. 3. 22:26
a csigavérseket egyáltalán nem ajánlom!!! attól olyan olcsók, hogy a vizsgákon meghúzzák sokszor az embert, aztán vetetik a plusz órákat és a vizsgadíjat. ( nekem 33éve van jogsim, de az ismerőseim mind ezt mondják, sőt, egy szakember is megerősítette, hogy így hozzák be az olcsón hírdetett tanfolyamaikat)
2013. szept. 3. 22:15
Sikeresen átmentem a KRESZ vizsgán, és most a vezetés következik. Sajnos sok rosszat hallottam az oktatókról (általánosságban is, nem csak a Csigavéresekről), és mivel nincs semmi ismerősöm, aki tudna valakit ajánlani, remélem itt találok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook