Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírbontás, zsírfagyasztás, zsírolvasztás...? fórum

Zsírbontás, zsírfagyasztás, zsírolvasztás...? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 25. 21:13
Én tényleg mindent kipróbáltam 100ezreket költöttem ultrahangos zsirbontasra stb semmit nem ér..... Diéta es edzés.... Kell az izom hogy a zsír eltűnjön.... Gugolasok kitoresek stb. Es ne csak a kardiot nyomjatok! A súlyzos edzés sokkal hatékonyabb tud lenni....
4. AlBundy (válaszként erre: 3. - Gumicsirke)
2013. szept. 5. 13:04
Mert izmosodni kell. Pörgetni az anyagcserét. Önmagában a fogyás nem tünteti el.
2013. szept. 3. 22:00

Na ez engem is érdekelne, mert hiába fogytam 23 kg-t, a combomat még mindig vastagnak találom, meg a narancsokat se szeretem a popperemen..


Én egyébként ugyanilyen nyirokcsizmán voltam 2x, tartozott hozzá 2 alkalom infraszauna meg 2 alkalom valami elektromos izé, de nekem nem sokat csinált szerintem, bár csak kétszer voltam. Plusz az egyik után elájultam, így annyira nem is szerettem volna újra menni:D

2. honeywald (válaszként erre: 1. - Fagyii)
2013. szept. 3. 21:57
én voltam nyirokcsizmán, baromi jól elindította a fogyásomat. keress rá!
2013. szept. 3. 21:49
Sziasztok! Kinek milyen tapasztalatai vannak a mostanában nagyon felkapott, ilyen-olyan néven nevezett zsírcsökkentő, fogyasztó kezelésekről és kezeléscsomagokról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook