Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - Bizonyos gyógyszerektől tényleg alakulhatnak ki striák?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. Nikyta2013-09-04 13:28
:*(orulok,hogy tul vagy rajta....

11. jooeva2013-09-04 06:58
Köszi! Igen, 15 évesen állapították meg, hogy vérzékeny vagyok, arra kellett a steroid, másfél évig szedtem. A bőrömet tönkretette, a kamaszkoromat, az immunrendszeremet, depressziós lettem.....
De ez már a múlt! Bár a betegségem maradt (autoimmun), de nem kell gyógyszer, van szép családom és boldog életem :)
(válasz Nikyta 10. hozzászólására)


10. Nikyta2013-09-03 21:26
Jooeva sajnallom:'(de te akkor biztossan beteg voltel?nem?

9. jooeva2013-09-03 19:31
Nagy dózisú steroidtól sajnos a legnagyobb odafigyelés mellett is lehet hirtelen hízás, amit a bőr nem bír el és striás lesz.....Tapasztalat, saját bőrön....1 hónap alatt +15kg.

8. Nikyta2013-09-03 14:30
Koszonom,hogy valaszoltok:-)

7. judit872013-09-03 14:30
Hízástól, fogyástól illetve hírtelen növéstől lehet.Gyógyszertől nem alakulhat ki.

6. Nikyta2013-09-03 14:24
22to vagyok:-)

5. Nikyta2013-09-03 14:23
Erre nagyon odafigyelek,hogy nehizzak hirtelen....mivel hormon benne van,hogy tulzott etvagy lehet tole....


4. Eperke1.2013-09-03 14:23
Vagy nőlsz, bár gondolom nem tizenéves vagy ,aki 1 hónap alatt nő 10 cm-t :)
Én is szedek gyógyszert, de nem attól van. Nekem már 12 éves korim óta, hol van hol nincs.

3. Eperke1.2013-09-03 14:22
Nem hiszem. Csak ha hírtelen hízol.

2. Nikyta2013-09-03 14:20
Pajzsmirigy gyogyszert szedek[pajzsmirigy hormon]ettol lehet?

1. Nikyta2013-09-03 14:19
Bizonyos gyogyszerektol tenyleg alakulhatnak ki striak?[mellekhatas]