Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 6. hónapja szedem a Jangee fogamzásgátlót, az első hónapban volt barnás vérzésem, de 2 nappal ezelőtt újra kezdődött, mi lehet az oka? fórum

6. hónapja szedem a Jangee fogamzásgátlót, az első hónapban volt barnás vérzésem, de 2 nappal ezelőtt újra kezdődött, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 5. 22:10
Én is ezt szedtem, ugyan én nem barnáztam, de ha félidő környékén voltunk együtt párommal, akkor mindig kicsit véreztem. Fél évig szedtem, aztán elmondtam ezt a dokinak, aki másik gyógyszert írt fel. Azóta nincs ilyen problémám.
4. Szany30 (válaszként erre: 1. - Dorka1204)
2013. szept. 3. 16:27

Sziasztok! :) Én nem szedek fogamzásgátlót, mégis előfordul. Legutóbb 3 hónapig tartott, viszont a menstruáció elmaradt.

Orvoshoz fordultam, mert alhasi fájdalmaim is voltak..

Azt hittem teherbe estem.

Majd az orvos egy uh-vizsgálat után tájékoztatott,hogy a petefészekben ciszta van. Ez gátolta a menstruációt. A barnázás volt a tisztulás.

Gyógyszeres kezelést ajánlott az orvos,amit 5 napig kellett szednem, és az 5.nap után meg is jött.

Azóta sem rendszeres sőt van hogy elmarad egy hónapig.

Ès lassan a 30-at töltöm,de nem tud beállni,valószínű ezen dolgok miatt.

2013. szept. 3. 07:48
Lehet stressz is, illetve, az, hogy nem megfelelő a szervezetednek a gyógyszer. Én most hagytam abba, 3hónapja (cypromixet 2 évig szedtem kb). Az első hónapban volt ilyen, utána nem. Aztán egy jó egy évre rá.... először azt hittem, hogy szex közben történt valami. Aztán ez következő hónapban is megismétlődött, mindig menzesz előtt 1 héttel. Egy időre elmúlt, aztán mire ott tartottam, hogy leteszem a gyógszert, megint előjött..... Amióta nem szedem, azóta nincs semmilyen barnázás.
2013. szept. 2. 21:35
Valaki volt-e már hasonló cipőben vagy ilyesmi? Rendesen szedem a gyógyszert max. 1-2 óra késéssel de soha nem felejtettem el vagy ilyesmi. :) Mostanában elég sok stressz ért a mindennapokban, esetleg az is lehet kiváltó ok?
2013. szept. 2. 21:33
Sziasztok! Már 6. hónapja szedem a fogamzásgátlót a jangee-t és az 1 hónapban volt barnás vérzésem, azóta elmúlt 2 nappal ezelőtt megint elő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook