Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló után terhesség fórum

Fogamzásgátló után terhesség (beszélgetős fórum)


2013. szept. 7. 08:09
én ahogy abbahagytam rá két hétre terhes lettem. de legközelebb már kivárnám a 3 hónapot mert nem is maradt meg a baba..
14. NNN00 (válaszként erre: 13. - Gerencsi)
2013. szept. 3. 18:27

Jahj, de jó! :)

Köszi, hogy megosztottad velünk!

13. Gerencsi (válaszként erre: 12. - K_t_anett)
2013. szept. 3. 15:28
Valószínűleg az kellett hozzá, hogy kicsit megnyugodjak affelől, hogy fizikailag rendben van minden, de lehet hogy egy pici vizsgálat is kellett hozzá. Merthogy az ismerőseim közül akkoriban rengetegen küzdöttek azzal a problémával, hogy valami miatt nem lehetett gyerekük. Persze egy hónap után nekem is megfordult a fejemben, hogy nálam is lehet gond. Ezért már egy fél év próbálkozás után elmentem egy endokrinológushoz, aki mosolygott is, hogy egy év próbálkozás még bőven belefér, de azért csinált egy petevezeték átjárhatósági vizsgálatot, merthogy ezzel szokták kezdeni. Semmi kellemetlen nem volt a dologban, olyan volt, mint egy rákszűrés, monitoron nézték, hogy eljut -e a festékanyag mindkét petefészkembe. Igazából az egyik kicsit nehézkesen jutott el, megakadt egy pár másodpercre, de aztán megindult. Utólag arra gondoltam, hogy lehet, hogy csak ez az apró segítség kellett, hogy kicsit "megnyissa az utat". A vizygálat után megnyugodtam, és azt mondtam magamban, rendben, akkor az egy évig még van idő. Abban a hónapban még megjött, de a következőben már nem...
12. k_t_anett (válaszként erre: 11. - Gerencsi)
2013. szept. 3. 15:15
leírnád, hogy milyen voltál, mikor rágörcsöltél. azt hiszem én is azt teszem, mert már annyira szeretném, tudsz valami tanácsot asdni, hogy ne stresszeljek rá? neked hogy sikerült ?
2013. szept. 3. 14:58
9 hónap. Bár miután abbahagytam, három hónapig még védekeztünk, hogy kitisztuljak. De ha nem görcsölök rá annyira a baba témára, akkor valószínűleg rögtön teherbe estem volna.
2013. szept. 3. 13:01
3 hónap (megszakításos "módszer" mellett), a második gyógyszer szedés alatt.
9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - NNN00)
2013. szept. 2. 20:30
Nekem 3 hónap, de az is azért, mert 6 hónapot akartam kihagyni a gyógyszer után, de így sikerült! :)
8. NNN00 (válaszként erre: 5. - Tedin)
2013. szept. 2. 19:47

Akkor drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön! :))


Mi is most kezdtünk el próbálkozni, de én is elég sokáig szedtem gyógyszert, gondoltam megérdeklődöm mennyi idő volt másoknak! :)

2013. szept. 2. 19:37
nekem két hónap
2013. szept. 2. 19:27
Hozzáteszem hogy 10 évig szedtem bogyót és azalatt 1x volt szünet (gyógyszer váltás miatt), ami kb. 1 hónapos volt.
2013. szept. 2. 19:25
Én májusba hagytam abba a gyógyszert, tudatosan, hogy kiürüljön a szervezetem a babaproject előtt. Mi most érezzük elérkezettnek az időt, reméljük mihamarabb összejön:)!
2013. szept. 2. 19:18
Közel 10 év szedés (azalatt 2x 3 hónap szünet) után majdnem 10 hónap. Mondjuk ovu és egyéb figyelése nélkül.
2013. szept. 2. 19:05
Annak nem biztos, hogy örültem volna. :) Amíg szedtem mindig 100% biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes. Meglepődtem volna, ha összejött volna, de a kivétel erősíti a szabélyt! :D
2013. szept. 2. 18:55
Nekem már a szedés alatt sikerült :)
2013. szept. 2. 18:53

Sziasztok! :)


Kinek mennyi idő után sikerült teherbe esnie fogamzásgátló tabletta abbahagyása után?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook