Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszament a pasim az exéhez! Hogy lépjek túl rajta? fórum

Visszament a pasim az exéhez! Hogy lépjek túl rajta? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
91. skorpió18 (válaszként erre: 89. - Vica009)
2017. ápr. 11. 14:26
Szia!Szakítottam vele, és nem sokra rá találkoztam egy csodálatos fiúval, aki azóta a férjem lett 😁 Szóval révbe értem 😉
2015. ápr. 4. 11:17
torodj bele es zard le a multadat es nezz a jovoben!
2015. ápr. 1. 20:24

Kedves skorpoó18,,,még csak most olvastam a fórumot.

Érdeklődnék,hogy alakult a sorsod! :)

88. 9bbc382386 (válaszként erre: 82. - Skorpió18)
2013. szept. 19. 13:28
Akkor meg ne foglalkozz vele egy percet se.Mi az hogy anyósnál lakik? Persze tudom a választ,de az ilyen pasi lapát.
87. cab59af884 (válaszként erre: 86. - Bartoromeo)
2013. szept. 19. 12:29

Én 10 évet szántam az életemből egy olyan pasira, aki a végén így búcsúzott:

" Olyan nőt, aki nálad szebb és jobb, biztosan fogok találni, de olyat soha többet, aki nálad jobban szeretne" ... és otthagyott egy 8 évvel fiatalabbért, és 10 kg-val könnyebbért...Aztán persze az sem volt jó valamiért neki.

Pasik :S

2013. szept. 11. 01:23
Biztos jobb a csaj mint te!
85. skorpió18 (válaszként erre: 84. - Krisz42)
2013. szept. 5. 10:39

valószínűleg tényleg úgy van, ahogy írod, h nem tud normálisan élni. 7 éve vannak így együtt, és talán ez így is marad. de nekem ez nagyon furcsa, mert én meg gyűlölöm azt, ha bizonytalanság és káosz van körülöttem. nem tudnám elképzelni, h így éljek. így jobb is talán, h elhagyott.

amúgy ma az asszonya megjelölt facebook-on....Nem is értem, h ezzel mi a célja.

84. Krisz42 (válaszként erre: 83. - Skorpió18)
2013. szept. 4. 16:47
Jókat mondani mindenki tud,sokan azt is látják mi a helyes,de az érzések,pillanatnyi dolgok,kényelem vagy a megszokott valakinek jobb.Nem mindenki képes változtatni akkor sem,ha tudja,h nem jó,amit csinál.Néha azt gondoljâk,túl nagy idő- vagy energiaráfordítát igényel a dolog vagy mert érzelmileg még kötődnek vagy kényelmesek.Van,aki vállalkozókedvű,van aki kockáztatni is mer,van aki az egyszerűséget vagy a monotonitást szereti,még ha az egyhangú és má számára unalmas.Ő biztos ezt az érzelmi hullámvasutazást szereti,lehet hogy neki erre van szüksége ahhoz,h élhesse az életét és nem is lenne neki jó,ha komplikációmentes,nyugodt élete lehetne,mert a káoszban tud létezni.Hidd el,vannak furcsa emberek,nem mindenkinek az kell,ami a normális vagy jó.
83. skorpió18 (válaszként erre: 78. - Krisz42)
2013. szept. 4. 13:50
valószínűleg ez duma volt, hogy a gyerek akarta. ezt a szülők határozták el. ugyanis, ahogy már írtam, nem ez volt az első ilyen se veled, se nélküled dolog. csak most egy harmadik, vétlen személy is megszívta. ők már így élnek régóta. csak, amikor az exemmel összejöttem, ő folyton azt mondogatta, hogy már normális, nyugodt életre vágyik, és nem ilyenre, mint, amiben most van. gyönyörű tervei voltak a jövőnkkel kapcsolatban, ami megint csak hazugság volt. de épp ezért nem értem, hogy, ha valaki tudja mi lenne a jó, megfogalmazza, és tudja, h neki hogy kéne cselekednie, akkor miért választja a rossz utat???
82. skorpió18 (válaszként erre: 77. - 9bbc382386)
2013. szept. 4. 13:44

sajnos a mi, illetve az ő esetükben is az lesz, hogy a gyerek sérül. nem hiszem, hogy a gyereknek jó az, ha anyu és apu folyton hol együtt, hol külön vannak. arról nem is beszélve, hogy exem anyjához költöznek, aki mellesleg nem bírja a menyét, és fordítva. az exem meg sokat van külföldön. szerinted a két otthon maradt nő mit csinál egész nap egymással??? biztos nem fogják körbecsókolni egymást. ráadásul anyós rokkant, a csaj meg munkanélküli...

én is hittem abban, hogy a barátom képes velem tovább lépni, ezért mertem bele menni ebbe a kapcsolatba. és nálunk is az a helyzet, hogy anyuka nem áll normálisan a dolgokhoz. ezt az exem is elmondta, és most mégis hisz abban, hogy minden jóra fordulhat köztük, és normális családi életet fognak élni.

81. skorpió18 (válaszként erre: 80. - Skorpió18)
2013. szept. 4. 13:38
boldoguljon:)
80. skorpió18 (válaszként erre: 75. - Ina87)
2013. szept. 4. 13:37
sajnos ezek szerint nem. de tudod, akkor boldogulj, ahogy tud. csak ahogy közölte az bánt a leginkább. úgy mondta el, mintha egy idegen lennék. ha ezt normálisan, nyugodtan elmondta volna, egy picit jobb lenn, hisz nem érezném annyira, hogy megalázott vagyok.
79. skorpió18 (válaszként erre: 74. - D2d5bb5db4)
2013. szept. 4. 13:35
ott a pont:)
2013. szept. 3. 18:07
Nem hiszem,h a gyereknek kell eldöntenie,hogyan éljenek.Amikor azt mondja,most anya kell apa nem,akkor apa repül,mikor azt mondja most apa is kell,akkor apa megy vissza?Jobban is jártál,h szakított veled és máskor mindig a tettei szerint ítéld meg a párod.Egyébként nem kell,h a férfinek a gyerek legyen az első.A nőnek ugyis anbak kell lennie,a ffinak pedig a nő és a gyerek.Ha a kettő külön van,akkor vagy elfogadja,h a gyerek az anyával vans tudja,h jò kezekben van vagy ha nem,akkor megpróbálja ő nevelni,de a nő a parnere,stb.nem a gyerek,tehát nem a gyerek irányít.Lehet,h a ffi úgy gondolja,ő az exnél nélkülözhetetlen,tehát ott jobban fel van értékelve,mert akármilyen is,ott ő csak tökéletes lehet az exéhez képest.Biztos tetszik neki a mártír szerep,de ha eddig is így ment,h szét aztán vissza,akkor hamarosan megint lépni fog,csak te nehogy visszafogadd,mert nála ez megy.Feltöltődik,aztán megy vissza,aztán lehet megint nyafogni vkinek,h milyen sz@r alak a felesége.
77. 9bbc382386 (válaszként erre: 10. - Dc6552b986)
2013. szept. 3. 17:16

Ez egy nagy baromság.

Mindketten elváltunk a Párommal 13 évvel ezelőtt,hogy együtt lehessünk.Nála két lány nálam egy lány,az sérült aki anyukával maradt,azaz az exnejjel,mert nem volt normális ahogy a dolgokhoz állt.

Az idő pedig minket igazol,nap mint nap azóta is.

76. Zizisicc (válaszként erre: 44. - Skorpió18)
2013. szept. 3. 15:42
Ha van gyerek, az általában nagy összetartó erő.
75. ina87
2013. szept. 3. 15:23
Zárd le mivel ezt magadba kéne teljesen lezárnod,biztos nehéz,de mást választott lényegtelen h miért inkább az a lényeg h mégsem tisztelt szerettet anyira h veled legyen szóval ne sajnáld ettöl csak jobb jöhet!
74. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Skorpió18)
2013. szept. 3. 15:02
Épj át rajta mint egy lábtörlőn!!
2013. szept. 3. 15:00
Mint egy lábtörlőn.
72. skorpió18 (válaszként erre: 70. - Cab59af884)
2013. szept. 3. 12:11
azzal nincs baj, hogy a gyerek az első neki. ez természetes. és én ezt el is mondtam neki, hogy én ebben teljesen partner leszek, és nem leszek "gonosz mostoha". és ő ráadásul azt mondta, hogy a gyerek nem fogja őt visszaterelni a csajhoz, mert egy rossz szülői kapcsolat csak a gyereke kárára lenne. és most meg ennek az ellenkezőjét tette. azzal indokolt, hogy a gyerek kérése volt, mert nem bír az apja nélkül élni. csak ebben az a furcsa, hogy, amikor ott éltek apával, ahova most költöznek (egy-két hétig!!!!), a gyerek folyamatosan visszavágyott oda, ahol csecsemőkora óta élt. szóval vannak itt sötét pontok. de megfogadom, amit írtál, és nagy ívben teszek rá. csak az a baj, hogy baromi nagy az igazságérzetem, és ezt nem veszi be a gyomrom egy könnyen.
2013. szept. 3. 08:42
Úgy lépj túl rajta ,hogy nem tehetsz mást .Választott ,fogadd el .Pont.Ennyi.
70. cab59af884 (válaszként erre: 44. - Skorpió18)
2013. szept. 3. 08:39
Tudod, az a baj, hogy ha egy gyerekes pasival kezdesz, lehet nagyon jó a kapcsolat, élhettek együtt nagyon sokáig. De gyakorló szülőként mondom, bármennyire is szerelmes valaki, a gyereke az első, és a legfontosabb az életében. Nem a pasidat akarom védeni, félre ne érts, mert ezt nem feltétlenül kellett volna így lerendeznie veled, de ha helyesen látod a helyezete, az alapján, amit leírtál, elképzelhető, hogy a gyereke miatt akarja rendbehozni az előző kapcsolatát. De ebben az esetben is azt mondom, hogy a pasi nem túl intelligens érzelmileg, ha erre a helyzetre ezt tartja a legjobb, leideálisabb megoldásnak. Nem érdemel meg téged, menjen vissza za exéhez, és csesszék el együtt az életüket. Ebben az egészben hidd el, a gyereke fogja a legjobban megszívni.. :(
69. andi6020 (válaszként erre: 68. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 21:24

Megvan ennek a maga folyamata.

Természetes, hogy most düh van benned, meg fájdalom.

68. skorpió18 (válaszként erre: 65. - Andi6020)
2013. szept. 2. 21:23
pont ezt szoktam én is mondani. de ehhez kell egy bizonyos idő, amíg ezt érzem. és a tanulságot is le fogom idővel vonni. de mivel túl friss, így egyelőre a düh és bosszúvágy, illetve a fájdalom dominál.
67. andi6020 (válaszként erre: 66. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 21:23

Felesleges is.

Tovább kell lépni, nem sebeket szaggatni.

66. skorpió18 (válaszként erre: 63. - Jhade)
2013. szept. 2. 21:21
nagyon nem szeretnék vele szóba állni. bár ki tudja mi lesz pár hónap múlva. hamarosan jön a cuccaiért. de nem akarok vele akkor sem diskurálni.
65. andi6020 (válaszként erre: 64. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 21:21

Mindenből lehet tanulni valamit.

Kár, hogy közben sérül az ember.

De ami nem öl meg, az megerősít, ugyebár.

64. skorpió18 (válaszként erre: 53. - 08f14c3a49)
2013. szept. 2. 21:18

akkor tudod mit érzek. Neked gratulálok, h megtaláltad az igazit. továbbra is sok boldogságot!!!

Tovább lépek, de most az kell, h beszéljek róla és sok ember véleményét meghallgassam, elolvassam.

63. jhade (válaszként erre: 61. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 21:17
Ezt csak vele tudod tisztázni és senki mással, egy őszinte beszélgetéssel....Amúgy a legnagyobb szerelmi csalódás is fél-egy év múlva gyógyul,bár emberfüggő ez is...
62. skorpió18 (válaszként erre: 54. - VV Cephei)
2013. szept. 2. 21:17
az a baj ezzel, h nem voltak igazi család. vagy szted az a család, ahol anyu apu hét év alatt 100-szor szétmegy. és hol itt lakunk, hol ott. de általában külön apa, és külön anya a gyerekkel.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook