Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés előtt kell nőgyógyászati vizsgálat? fórum

Babatervezés előtt kell nőgyógyászati vizsgálat? (beszélgetős fórum)


10. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Garnier24)
2013. szept. 2. 20:16

????

ezt nem értem...

éppen ellenkezőleg, örülni fogsz, hogy időben mész. Évente nyilván úgyis jársz hozzá, méhnyakrákszűrést végeztesd el, ne akkor kelljen, mikor esetleg már várandós vagy

9. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - Garnier24)
2013. szept. 2. 19:16

Az éves átlag szűrésen felül ne is várj semmit, ha meg jóval éven belül volt ez, akkor semmi értelme elmenni.

Alig hagytad abba a fogamzásgátlót, semmi különleges nincs abban, ha van egy kis ingás a hormonszintedben.

2013. szept. 2. 18:45
értem. köszi a tippeket. Csak mert arra gondoltam ha elmegyek és mondom a dokinak,hogy babát szeretnénk megszeretném magam vizsgáltatni..előre látom,hogy hülyén fog rám nézni..:S :D
2013. szept. 2. 18:30
1 nap barnázgatás bele fér egyébként.
6. Zebra25 (válaszként erre: 4. - Garnier24)
2013. szept. 2. 18:29
E vitamin meg erősíti a méhfalat. Az, hogy a menszesz előtt barnázgatsz, az hormonprobléma. Lehet, hogy meg fog szűnni, de azért jó lenne ha nőgyógyászhoz is elmennél.
2013. szept. 2. 18:26
Én még elég fiatal vagyok így gyermekem sincs, de szerintem mindenképp menj el...ártani nem árthat, de viszont ha valmi nincs rendben az idően megtudod.
2013. szept. 2. 18:21
Már szedek hébe-hóba magzatvédő vitamint abba van folsav is.
2013. szept. 2. 17:43

Nem árt. A fogamzásgátló elvékonyította a méhnyálkahártyádat, jó lenne erősíteni. Folsav, E vitamin mehet nyogodtan. Nekem 1 évembe telt mire beállt valamennyire a ciklusom.

Szerintem egy kenetvétel, esetleg uh nem árt.

2013. szept. 2. 17:20
írjátok le a véleményeteket.
2013. szept. 2. 17:09
sziasztok. a párommal babát tervezünk. június 18.án hagytam abba a fogamzásgátlót. Utoljára augusztus 13.án jött meg és csak 2 napos erős vérzésem volt... még csak a 21.nap van de már nagyon kevés barna folyás van:S nem tudom ezek mitől lehetnek. Ti mielőtt babát terveztetek el mentetek nőgyógyászhoz? Hogy minden rendben van-e ott lent, jöhet-e a baba? vagy nem szükséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook