Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nehéz abbahagyni... fórum

Nehéz abbahagyni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nehéz abbahagyni...

1 2 3 4
94. ac808a6b30 (válaszként erre: 93. - Eeab532645)
2011. jan. 19. 12:30

Nem jó:


Leszokni nem lehet, csak abbahagyni!

2010. máj. 16. 09:31

50 év után hagytam abba 1 éve már hogy nem szívom.

Sokszor próbáltam kevés sikerrel.

Valóban az agyban dől el hogy abba hagyd.

Az első hónap volt a legrosszabb.

Van hogy most is kívánom,de vissza gondolok hogy milyen nehéz volt az eleje és ez erőt ad hogy ne gyújtsak rá.

10 kiló ezért feljött de ez nem veszélyes mert azt mondták hogy sovány voltam.

Abba hagyni nem lehet csak szüneteltetni.

2010. máj. 14. 21:30

Hali!

Én vasárnap lesz egy hete,hogy nem gyújtottam rá,néha még megkívánom,de uralkodom magamon.Az biztos,ha nem akarom igazán akkor nem fog sikerülni.Nekem a végén már nagyon sokat fájt tőle a fejem,azóta nincs semmi gondom.Aki úgy gondolja,hogy abbahagyja sok sikert és kitartást kívánok neki.

Móni

2009. jan. 2. 17:34
Eggyetlen egy és a legjobb módszerét ismerem a cigaretta leszokásnak.Nem kerül pénzbe,nem kell résztvenni programokon,csak pozitiv gondolkodás és erős akarat.Ojan egyszerü:Leteszed és többet nem gyujtasz rá.Nekem ez bejött kb 20 éve,és a szagátol is irtózom,de még annak a társaságátol is,aki dohányzik:pinpilla
2008. okt. 27. 17:08
sajnos én nem dohányzom és nem is dohányoztam...
89. emrus (válaszként erre: 88. - Bogi94)
2008. aug. 24. 07:56

Érdekes dolgot vetettél fel, hirtelen nem is tudom milyen tanácsot tudnék neked adni.Az jó lenne, ha édesanyád nem rajtad töltené ki a mérgét. Remélem lesz valaki aki nálam többet tud neked tanácsolni.

Ha valami okos eszembe jut megkereslek priviben.

88. Bogi94
2008. aug. 1. 15:54
Segítsetek! 14 éves vagyok. Az édesanyám már nagyon régót dohányzik. Sajnos kevés akaratereje van de szeretne leszokni. Az a baj ,hogy ha felhozom a témát olyan mérges lesz (nem rám hanem magára, tudom...csak rajtam tölti ki) ,hogy rögtön rágyújt. Mit mondjak neki? Mit tegyek ,hogy segítsek? Segíteni akarok.
2008. júl. 28. 23:17
Én 14 éves korom óta cigizek.Most 26 vagyok,de amikor 6 éve kiderült hogy babám lesz letettem.Kijöttem a nögyógyásztól és eldobtam az utolsó doboz cigimet.Nekem a gyerekem egészsége fontosabb volt.Lehet,hogy sokan azt mondják ez hülyeség mert nem lesz a gyereknek attól semmi baja de én nem igy látom.Le tudtam rakni a GYEREKEMÉRT!És szültem egy 4,17 kg-os egészséges kisfiút.Addig nem is gyujtottam rá amég szoptattam és most se sokat cigizek.Minden kismamának a saját dolga,hogy mit tesz de én elitélem azokat akik terhesen is cigiznek.Dehát az ö dolguk.Mi elhatároztuk a párommal hogy le fogunk szokni és szerintem sierülni is fog.Nem tudom ki hogy van ezzel de nálam akaraterö kérdése!Sok sikert mindenkinek aki le akarja tenni a cigit!
2008. jún. 11. 23:39
Sziasztok! több mint tíz évet dohányoztam,miután leszoktam róla, és ennek, most 16 éve. Az első hónap nagyon nehéz, nagy kitartás kell, hogy ne gyújtson rá az ember.(már vannak gyógyszerek, tapaszok amik segítenek, de tényleg el kell határozni, és kitartani mellette, hogy ne gyújtson rá, mert a beidegzödött rituálékat az agy követeli, és ezeknek kell ellentmondani azért olyan nehéz, mert az agy közvetit mindent a testnek, hogy mikor mit kérjen,és mit csináljon, ahhoz, hogy a megszokott ritmusban éljünk. És pont ennek mondunk ellent, akkor amikor megtagadjuk az áhított cigarettát, vagy bármit. Helyettesíthetjük mással például evéssel, idővel áttudunk térni, csak ki kell bőjtölni, és az nehéz, de ha nagyon akarjuk elérjük. Legalábbis szerintem.
85. Anny50
2008. máj. 20. 09:02
leszoktató, bocs
84. Anny50
2008. máj. 20. 09:02

Sziasztok!!

35 évi dohányzás után , már lassan másfél éve nem dohányzom, sőt....utálom!! Az éjszaka mégis álmomba rágyújtottam:) milyen érdekes...bundika!! Vannak már éeszoktató programok, ahol közben a táplálkozásról is adnak tanácsot. Én magam döntöttem el, hogy abbahagyom!! Ez csak igy megy, szerintem a kajával is!! Az agyban kell eldönteni, hogy most kell e az az étel, vagy sem!Tökmagoztam egy ideig és az bevállt!!

2008. máj. 19. 10:06

NAGYON SZÉPEN KÉREM SEGÍTSEN VALAKI.NAGYON EL VAGYOK KESEREDVE.ÉDESANYÁM TÖBB MINT 4O ÉVE DOHÁNYZIK.FÉL ÉV ALATT HÁROMSZOR PRÓBÁLTA LETENNI DE SOHA NEM SIKERÜLT,MERT ÁLLANDÓAN ÉHES,ÉS NAGYON SOKAT ESZIK.NAGYON SZÉPEN KÉREK MINDENKIT,HOGY AKI TUD SEGÍTSEN,HOGY VÉGLEGESEN SIKERÜLJÖN LETENNIE A CIGARETTÁT,ÚGY HOGY NE HÍZZON EL.HA LEHET TERMÉSZETES MÓDSZEREKET AJÁNLJATOK.NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM

TISZTELETTEL:FARKAS KRISZTINA

2008. máj. 7. 19:49
Majd 8 évig dohányoztam. Nekem a Reiki segített. Lassan 3 éve nem dohányzok.
2008. ápr. 12. 08:55

Szerintem, aki tényleg LE AKAR SZOKNI, az le is tud! Én nem akartam, mégis abbahagytam az e-cigi hatására.

Tehát megy ez, még ha nem is akarod!

80. Anny50
2008. ápr. 11. 20:39
Hát bakesz azt gondolom igazad van!! Kezdtem örülni, hogy sikerül itt majd valakit biztatva segiteni a leszokásról, de hát tényleg elkell szánnia magát Beának, csak akkor fog sikerülni!!
79. bakesz
2008. ápr. 10. 20:06
Bea te még nem akarsz nemdohányzó lenni. Lehet hogy majd eljön az az idő is!!!!!
78. Anny50
2008. ápr. 10. 19:07

Sziasztok!

bea nagyon hiányoltalak és igazán sajnálom, hogy nem megy. Ha talán többet itt tudtál volna lenni és egy kis ösztönzés lett volna, akkor nagyobb sikert érsz el. Ez is jó, de igy sose tudsz lemondani!!!Akard:))

77. bea33
2008. ápr. 9. 20:56

Hali mindenkinek!

Nem tűntem el, csak nem sok időm volt a gép előtt ülni! NEm túl sok jó hírem van! :-((( Sajnos néha becsúszik egy-egy szál... tduom hogy így teljesen nem lehet letenni, de nálam már az is öröm, hogy minimálisra csökkentettem a darabszámot.

Vélemény????

Ez e-cigit még nem néztem meg, de az lesz a következő lépésem!

Aki kitartóbb, erősebb mint Én, annak nagyon GRATULÁLOK! Ügyesek vagytok, s ne hagyjátok abba!

76. Anny50
2008. ápr. 9. 08:20

Sziasztok!

Gratula hermina, akkor Te is túllépted az 1 évet sikeresen!! Én is, és kb ugyanúgy érzem magam, sőt nagyon bűszke is vagyok. Pusi neked is, csak igy tovább, megéri a kitartás!!Én 35 évig szívtam:( minek???!!!:(

Bea nagyon eltüntél!! Remélem nincs gond!!!!

2008. ápr. 8. 16:32

én a páromért hagytam abba.3 szor próbállkoztam, és negyedjére sikerült. ö soha nem szivta, nem is piszkállt érte, mindig azt mondta hogy majd egy szép napon sikerül leszoknom.végül a türelme és a szerelme segitett. azóta (tisztábbnak) vonzóbbnak tartom magam. 2007. jan. 8-án hagytam abba. azóta egy slukkot sem.

HA IGAZÀN ELDÖNTÖD HOGY MIT AKARSZ; AKKOR FOG CSAK SIKERÛLNI!

erösnek kell lenni

2008. ápr. 8. 06:35

Elnézést, nincs időm most végigolvasni az egészet, próbáltátok az e-cigit? www.e-cigi.hu

Én márc. 21. óta csinálom és márc 26-a óta nem gyújtottam rá!

40 évi dohányzás után!!!

73. Anny50
2008. ápr. 6. 23:08
bakesz én nagyon egyetértek veled!!Igy van, az a kell" kell az agynak!!!! És akkor menni fog!!!
72. bakesz (válaszként erre: 71. - Anny50)
2008. ápr. 6. 19:24
Hogy mennyire igazad van. Dohányosok csak egy elhatározás az egész és holnaptól már nem kell rágyújtani. Mert az a kell a fontos!! Minden dohányosnak a cigi parancsol és nem saját maga dönt!! Ugye egyetértetek???
71. Anny50
2008. ápr. 6. 14:12

Sziasztok!

Bea??!! Remélem tartod magad!!!! Nagyon drukkolok neked!! Persze mindenkinek aki éppen elhatározta magát!! Én nagyxon jól érzem magam a bagó nélkül:) és kijelentem : jobb, 100x jobb nélküle!! Most hallom ahogy a barátom köhécsel (én is sokat) milyen ronda hallgatni!!! Reggel nincs semmi bajom:)) nem köhögéssel indítok!! Nem is tudom összefoglalni, számos olyan dolog van ami miatt ajánlom: hagyjátok abba és megtudjátok mennyivel jobb igy!!!!

70. sipor (válaszként erre: 42. - Nyf81)
2008. ápr. 6. 11:21

Szia nyf81,

Most éppen melyik fázisban tartasz? Abban, amikor nem szívod, vagy a láncdohányos-ban, amkior be akarod hozni a lemaradást?

Az biztos, neked kell meghozni a döntést, hogy le tedd, ne a feleségedért, ne a neki tett ígéretekért, ne a kislányodért, hanem magadért. Talán az is segít, ha rájuk gondolsz, vagy ha eszedbe jutnak a közeli-távoli rokonaid, akik rákban haltak meg (így benned jobban megvan a hajlam erre a sokszor HALÁLOS betegségre), de míg TE nem akarod 100%-ban, addig előbb-utóbb vissza fogsz térni a cigihez!

69. Anny50
2008. ápr. 3. 15:05

Sziasztok!


Nekem is bagózott a barátom,de elzavartam mindig:) már megszokta, hogy távolságot tart!!:) Csak kitartás bea!!

68. bea33 (válaszként erre: 66. - Arc)
2008. ápr. 1. 21:15

Nem direkt szívja körülöttem. Csak hétvégén jó idő volt s együtt voltunk a szabadban. Itthon mindig kimegy az erkélyre, vagy amikor dolga van akkor gyújt rá ha nincs itthon. Örül neki, hogy le akarok szokni, s segít is ahol tud!

S egyszr talán Ő is ráveszi magát erre!

67. bakesz
2008. ápr. 1. 20:30
Nagy ész voltam 18 évig a párom nem dohányzott,én meg napi másfél csomag. hiába a nagy veszekedések az ijeszgetések. Amíg odabent nem szólal meg,addig a környezeted azt magyaráz amit akar. Nem hiszed el,mert nem akarod.......
66. arc
2008. ápr. 1. 10:07
Nagy ész lehet a párod ha tudja hogy le akarsz szokni és ott szívja körülötted!!Elöször én is úgy akartam de nem ment sajnos és ezért szoktunk le mind a ketten.Meg kellene beszélnetek.
65. Anny50
2008. márc. 31. 23:08

Bea!!

Én figyelek ám!!!! Tényleg nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön, meglátod Te is azt modnod amit én, hogy mennyivel más az élet ( annó én se hittem el amikor mondták)!!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook