Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az idő segíthet? fórum

Az idő segíthet? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 21. 22:00

Nem, az idő nagy mágus, de itt nem erről van szó.


Nem vele teljesedik ki a lelked.

2013. szept. 3. 18:14

Szerintem "Az idő mindent megold" kifejezésünk sem helyes. Egyszerűen jönnek új emberek az életedbe - barátok, kollégák, kapcsolatok - és így új élményekkel leszel gazdagabb. Már mások lesznek fontosak, és az exed megmarad egy szép emléknek.

Hagyd, hogy új emberek lépjenek az életedbe. :)

13. Anettka0101 (válaszként erre: 4. - 9ec83ec2fd)
2013. szept. 3. 17:44

ez nagyon szép volt....:-) annyit tesze hozzá, itt a neten olvastam, valahogy így szól:


".....minden ember vendégségbe érkezik az életünkbe. Miután elvégezte a dolgát, elmegy....."


nekem ez a mondat sokat segített :-)


Ja és hogy összezavarjalak még jobban: Müller Péter szerint az idő gyakran semmit sem old meg.... :-(

2013. szept. 2. 19:47

Nem.Az idő megvilágít:

Ha segít...senkid sem volt ő.

Ha nem segít...legalább azzal a boldog tudattal halsz meg egy nap,hogy tényleg szeretted őt.

:P

2013. szept. 2. 18:45

Az idő?

Feldolgozni volt idő.

Újra egymásra találtatok. Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de szerintem egy sokórás őszinte beszélgetés segítene, hogy kibogozzátok végre, hogy akarjátok-e, vagy feltételesen akarjátok-e egymást.mert ha igen, akkor ezt a helyzetet nem az idő, hanem az őszinte érzelmek és tettek oldják meg.

2013. szept. 2. 18:40

Igen,ha közben lesz más.Kitartás.Remélem rád talál az igazi.


'Egy hasonlót érzett ember'

9. ittmost (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. szept. 2. 15:36
Előfordulhat,hogy működhet,de nem szabad távkapcsolatként tovább csinálni,csak ha elérhetőbbek lesztek egymásnak,mert így lehet,hogy csak illúziókban maradsz évekig.
8. kisleány91 (válaszként erre: 6. - Petra95)
2013. szept. 2. 13:29
Ebből is látszik, hogy az igazi szerelem minden akadályt legyőz :)
7. kisleány91 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. szept. 2. 13:24
Én azt gondolom, hogy ha júniusban a régi sérelmek miatt nem működött, akkor sajnos később sem fog. Hidd el, tapasztalat :) Át tudom érezni a helyzetedet, én is hasonló cipőben járok, borzalmasan nehéz, de bízzunk az időben, és a sorsban, hogy hamarosan utunkba ejti a herceget :)
2013. szept. 2. 13:21

Sziasztok!


Nalunk is tavkapcsolatrol van szo,es Mindkettonknek nagxon nehez ez a helyzet,hiszen rajtunk kivul allo dolgok miatt nem lathatjuk minden nap Egymast. Mi 14 honapja vagyunk Egyutt,de ebben az idoszakban is csak erosodott a kapcsolatunk,a masik irant erzett szerelmunk,pedig azt sem tudjuk,mikor lehetunk mar vegre Egyutt.

5. kisleány91 (válaszként erre: 2. - 9ec83ec2fd)
2013. szept. 2. 13:03
Örülök a bejegyzésednek, egy kis erőt ad nekem :) Én kb. 2 hónapja szakítottam végleg a barátommal. 4 évig voltunk együtt, ebből az emúlt 2 év, a "se veled se nélküled" történetről szólt. Hosszan tudnám ecsetelni a problémákat, de most nem mennék bele a részletekbe. A lényeg, hogy én nagyon szerelmes voltam, ő viszont ezt nem érdemelte meg. Még mindig fáj, ha egy-egy szép emlékre gondolok, nehezen tudom elfelejteni, de nagyon bízom az időben :)
2013. szept. 2. 13:01
Igen, tudom, hogy nagyon nehéz, de gondolj bele, ha annyira szeretne, veled lenne. HIDD EL, akkor tűzön-vízen át "harcolna" érted és nem bírt volna ki nélküled 1 évet. Valahogy a gondolat nyugtasson meg és segítsen át téged ezen a nehéz időszakon. Tudom, hogy nem ilyen egyszerű,én is keresztülmentem rajta. Áh, kegyetlen volt. Jönni fog majd nálad is valaki, de nem az exed helyére fog lépni és nem olyan értelemben fogja az előző párodat feledtetni, hogy minden idődet ő köti le, de titkon a volt párodat szereted, HANEM pont a jellemével, a természetével, az irántad érzett szerelmével fogja a MÁSIKAT feledtetni.:-) A nagy szerelem mindig ott marad a szívedben, őt senki és semmi nem fogja pótolni. Jó érzés lesz rá gondolni, ha néha eszedbe jut, mert felidéződik benned minden amit együtt átéltetek, az illatok, az érzés amit a szívedben, lelkedben lobbantott fel ez a fiatalember, DE ennyi, egy szép emlék lesz! Hidd el, átlendülsz a nehezén!:-)
2013. szept. 2. 12:52
Pontosan ezt mondták barátnőim is hogy az emlékbe vagy szerelmes.. igen, ő is elérhetetlen és kiszámíthatatlan. Csak az a gond hogy nem tudok elszakadni tőle, olyan mintha el se telt volna azaz 1 év. Bárcsak jönne tényleg olyan aki elfeledteti.
2013. szept. 2. 12:50
Igen, segíteni fog, saját tapasztalat. Számtalanszor újrakezdtem én is a volt barátommal, de mindig szakítás lett a vége. Szerettük egymást, legalábbis én nagyon (ő is ezt mondta). Mi is távkapcsolatban éltünk, ő Angliában, én itthon MO-on. Kegyetlen nehéz volt az elmúlt év, de megismerkedtem egy nagyszerű férfival, akit tiszta szívemből szeretek, vele úgy érzem lehet hosszútávon tervezni stb. Előző párom kiszámíthatatlan volt, szinte elérhetetlen. TALÁN pont ezért voltam fülig szerelmes belé. Talán nálad is az van, hogy már az emlékébe vagy szerelmes, vagyis abba az érzésbe amit akkor éreztél mikor együtt voltatok. A rózsaszín köd tudod... fogsz találni egy hozzád való fiút, akit érdemes lesz szeretned és aki megbecsül. Sok sikert!:-)
2013. szept. 2. 12:43

Lassan egy éve szakítottam életem szerelmével, akitől lélekben nem sikerült elszakadnom. Júniusban újra felbukkant és kiderült ő is így érez, megpróbáltuk újra de a régi sérelmek miatt nem ment. A szakításunk oka különben a távkapcsolat volt.

Jóban maradtunk, ritkán beszélünk.

Szerintetek ha hagyunk több időt hagyunk magunknak az segít? Mármint hogy akár egy pár év (mondjuk 1-2) elteltével még működhet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook