Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ellenanyagszűrés, de mikor? fórum

Ellenanyagszűrés, de mikor? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 2. 15:03
Nekem erre azt mondták,hogy az apuka vére őket nem érdekli,mert a múltban rengetegszer előfordult,hogy levették apuka vérét,ő is negatív megnyugodtak,aztán a gyerek pozitív lett,és nem is az volt az apa akit annak hittek...
11. 117b1693d0 (válaszként erre: 4. - Napocskaszemű)
2013. szept. 2. 14:36
Miért nem megy el a férjed egy vérvételre? :)
2013. szept. 2. 14:01
Köszi a válaszokat! Ma megpróbálom utolérni, ha nem megy akkor holnap. De pénteken szerintem megnézetem ezt is, akármit mond a doki...mostanra teljesen beparáztam.
2013. szept. 2. 13:57

Arra nem emlékszem, hogy az első babámnál hányszor nézték, de most nekem a 8., 12., és a 24. heti vérvételen nézték.

A kislányom születése után kaptam egy AntiD injekciót, így elvileg nem lehet gáz.


Kérdezz rá a dokidnál, az a biztos!

2013. szept. 2. 13:51
Sziasztok!Nálam minden hónapban nézték de én A Rh + vagyok és terhességek alatt ellenanyaggal.
7. Daphnee (válaszként erre: 3. - Napocskaszemű)
2013. szept. 2. 13:22
Szia! Én is A Rh- vagyok, nemrég volt nekem is a cukorterhelésem 24. hetesen, azzal együtt nézték az ellenanyagot is. Legközelebb a 36.-héten fogják nézni. Tehát így összesen 3szor a terhesség alatt.
2013. szept. 2. 12:53
Igen olvastam csak az a gond, hogy már volt két terhességem. Egy elment a másik meg egy nagyon régi szomorú történet, de nem magától ment el. Akkor semmilyen injekciót nem kaptam utána. De ezekről mind tud a dokim, de azóta sem kért ellenanyagszűrést.
2013. szept. 2. 12:48
Nekem minden hónapban nézték,de egyébként nyugi,első babánál nem okoz ez gondot terhességnél,majd ha megszületik akkor megnézik ő milyen vércsoportú.
2013. szept. 2. 12:45
Komolyan aggódok, mi van ha baj van? Nem is értem, hogy siklottunk el efölött...:( ha baj van, mi a tünete?
2013. szept. 2. 12:43
Sziasztok! 23 hetes kismama vagyok! 12. Héten volt, vércsopi meghatározásom és ellenanyagot is néztek. Ugyanakkor azóta nem kért a dokim, pedig az eredményem: "A" Rh Neg. Ellenanyagszűrés eredménye: negatív. Nem is mondott erről semmit, nekem meg most jutott eszembe. Pont olyan a vérem ami gondot okozhat, nem, apáét sajnos nem tudjuk. :( Pénteken megyek cukorterhelésre, szerintetek mézessem meg az ellenanyagot? Holnap felhívom azért a dokit, most mi van.
2013. szept. 2. 12:41

Szia,

nekem nézik folyamatosan. A RH- vagyok, a férjem +, az első gyermekünk szintén +, így most a második terhesség alatt folyamatosan, minden vérvételnél nézik.

2013. szept. 2. 12:40
Ellenanyagszűrés, de mikor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook