Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszértágulat, visszerességre való hajlam esetén milyen mozgásformák(sport) ajánlottak/nem ajánlottak? fórum

Visszértágulat, visszerességre való hajlam esetén milyen mozgásformák(sport) ajánlottak/nem ajánlottak? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 2. 12:50

Egyik másik cikket én is olvastam már, de például egyik helyen azt írják, hogy pl. a futás rossz a másik helyen meg jó.Szóval nem tudok kiigazodni.Azért gondoltam, hátha itt személyes tapasztalatok alapján könnyebb lenne.

Visszértornát ismerem, igyekszem alkalmazni.

Köszönöm a válaszokat.:)

2013. szept. 2. 12:40

Gondolom, mindent lehet csinálni, ami jól esik és nem túlzásba vitt.

Ez pedig kimondottan visszértorna, gondolom ismered. Tettem bele két szóközt, azokat el kell távolítani

http: //www.nlcafe.hu/szeplabak/20130212/visszer-torna-tipp /

2013. szept. 2. 12:40

[link]


[link]


Azt tudom, hogy egy helyben állni sokáig tilos, és nagyon jót tesz, az, hogyha leülsz akkor felpolcolod a lábad mindig.

2013. szept. 2. 12:37
Sajnos fiatal korom ellenére pár éve előjött pár visszértágulat a vádlimon és a combomon hátul.Kiskorom óta nehézláb érzésem van hosszú állás illetve sok séta után.A lábam is sokszor hideg a rossz keringés miatt.Nagyszüleim is visszeresek voltak, egyiknek trombózisa is lett.A testsúlyom normális.Sokat ülök sajnos, szeretnék változtatni, de nem tudom mi lenne az a mozgás ami nem ártalmas.Úszni sajnos nem tudok, így az kizárva.Sétálni szoktam napi szinten, kutyánk is van vele muszáj alapból napi többször is.Béres Alexandráztam tavaly nyáron, de azt sem merem, lehet csak árt.Miket javasolnátok, mit kerüljek illetve mi az ami jó lenne számomra.
2013. szept. 2. 12:31
Visszértágulat, visszerességre való hajlam esetén milyen mozgásformák(sport) ajánlottak/nem ajánlottak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook