Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Autista kisfiamnak keresek szemészetet.Tudnátok ajánlani? fórum

Autista kisfiamnak keresek szemészetet.Tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2. cristal6996 (válaszként erre: 1. - Tarcalibetty)
2013. szept. 2. 11:56
Szia! A Heim Pál kórház szemészetét tudom neked ajánlani.Az én kislányom szemét műtötték ott tavasszal.A kancsalsággal profi módon foglalkoznak.Ha bejelentkezel,mond el mi a probléma a kisfiaddal,meg fogják tudni oldani.Én nagyon hálás vagyok nekik.
2013. szept. 2. 11:35

Sziasztok!

3,5 éves autista fiacskámnak keresek szemészetet.Nagyon nehezen tűri a vizsgálatot nem hagyja magát sokszor leveti magát a földre hisztizik rugkapál...Már több helyen vizsgálták,illetve próbálták és az egyik helyen kapott is szemüveget(kancsalság miatt illetve próbálták géppel bemérni a szemét)Most + 2ES lencséje van.a szemész azt mondta hogy általában ez a gép kicsit erősebbet mér,de mivel nem hagyta a fiam a további vizsgálatokat,kezdje el ezt hordani nem baj ha kicsit erősebb a lencse az úgyis csak húzza ki a kancsal szemet.A gond csak az hogy a fiam nagy valószínűséggel homályosan lát a szemcsijével,mert ha keres egy gombot a billentyűn vagy valami apróbb dolgot,felemeli a szemüvegét és kérdezi na hol is a gomb?

Azért próbáljuk vele hordatni a szemüveget amennyit lehet,de szeretném ha valahol alaposabban megvizsgálnák.Ehhez a szemészhez nem mennék vissza(ahhoz képest hogy fizetős vizsgálat volt egyáltalán nem volt türelme a gyerekhez,pedig előre beszéltem velük hogy fogadják e stb.)Interneten akadtam erre a szemészetre és sokan ajánlották,de nekünk nem vált be.

Ha van/volt esetleg valaki hasonló helyzetben és ismer egy jó helyet kérlek írjátok meg nekem..

jaj a legfontosabb hogy Budapesti szemészetet keresünk:)

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook