Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalória és szénhidrás számolással küzdünk az álmunkért!!! fórum

Kalória és szénhidrás számolással küzdünk az álmunkért!!! (beszélgetős fórum)


2013. szept. 2. 10:17

[link]


Ide is be tudsz csatlakozni, ha szeretnél.

2013. szept. 2. 09:59
Ez a fórum szebb napokat is megélt, de ez a diéta nem elég agyafúrt csupán biológiára épít.
2013. szept. 2. 09:58
2013. szept. 2. 08:40

Sziasztok!!!

Sajnos már sokszor próbálkoztam sokféle módszerrel lefogyni kisebb nagyobb sikerrel , de aztán a kilók mindig visszajöttek. Tavaly ősszel ismerkedtem meg a kalória és szénhidrát számlálással és eddigi diétáim során ez az egy módszer volt ami során nem éheztem , nem voltam rosszul és még szépen fogytam is , sőt sokáig pici odafigyeléssel tudtam tartani is a súlyom. Tehát most már vége a nyárnak , sajnos ez a nyár még nem az a nyár volt amikor kint süttettem magam a strandon egyenlőre még hosszú nadrágban jártam végig a nyarat. Most időbe nekikezdek a fogyásnak, hogy a következő nyarat már élvezhessem. Társat vagy társakat szeretnék találni a fogyihoz akivel rendszeresen meg tudnánk osztani a tapasztalatainkat esetleg recepteket tudnánk cserélni és tartani egymásban a lelket. Szóval , ha van kedved csatlakozz!!!

Zsanzi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook