Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy bizonyos férfiak kizárólag egy nő külsejét veszik figyelembe? fórum

Miért van az, hogy bizonyos férfiak kizárólag egy nő külsejét veszik figyelembe? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. dec. 1. 20:51
Mert csak az kell...
2017. dec. 1. 12:49
Nem terveznek hosszú távra.
73. syria (válaszként erre: 63. - Édesszívem)
2017. nov. 13. 15:58
Én nem. :D
72. joezai
2017. nov. 13. 15:29
Mert talán még vannak néhányan, akik csak azt az egy nőt látják, aki a szívükben van.
2017. nov. 12. 20:26
Nem gondolom hogy kizárólag bárki is csak a külsőt venné figyelembe legalábbis hosszútávon biztosan nem. Bizony vannak az emberek életében hullámvölgyek amikor jobb csak ágyba bújni valakivel mint újra bízni és akkor a külsőt helyezik előtérbe.
2017. nov. 11. 13:39
Mert azok a bizonyos férfiak tovább nem látnak,ugyan úgy ahogyan azok a bizonyos hölgyek sem....Jó reggelt,ezt a világot éljük....! :)
2017. nov. 11. 13:00
Azért ez nem így van...
2017. nov. 11. 11:49

Hm hát... Igazuk van. Elsőre csak a külsőt látjuk.

Én sem jártam olyan sráccal leánykoromban, aki "nem jött be".

67. ca6273a8a5 (válaszként erre: 66. - 0661070105)
2017. nov. 11. 11:00
Pontosan
2017. okt. 20. 05:29
Lelki igénytelenségnek hívom ezt a jelenséget...
2017. okt. 20. 05:20
ismerd el,hogy a kulso szamit,s ez tokre ertheto,ha ferfi valaki,ha no.,de sok embernek a belso is fontos,s ha meg a 2 egyutt van az a nyero!
64. Bártfai Andrea (válaszként erre: 63. - Édesszívem)
2017. szept. 29. 20:23
Többnyire...
2017. szept. 20. 15:39
Amit látunk azt vesszük figyelembe. Mi nők is:D
62. Bártfai Andrea (válaszként erre: 58. - Michelle.r)
2013. szept. 10. 10:11

Vávávávávárj! Aszongya "Nem hiába van a sok nemierőszak-gyilkosság, ezt többségbe mind férfiak okozzák."


Akkor nők is okozhatják! Vajon hogyan?!


Mert akkor átmegyek ketteskéhez és megerőszakolom (gyilkosság nélkül).

Tegnap úgyis fáradt volt! DDDD.....

61. a0c1361e44 (válaszként erre: 47. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 20:55

Én azt hiszem belepusztulnék, ha a férjem el lelkis liba habitussal rendelkezne.

Én pont a férfit szeretem benne, majd a barátnőmmel lelkizek:)

60. gribedli*** (válaszként erre: 57. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 18:11

Lefogadom, hogy meg nem volt egy kezzelfoghato tartos kapcsolatod, ahol mindenestol latod a masik minden tulajdonsagait. Azt is, hogy nekik is vannak rossz napjaik, vagy hogy tehetetlenul allnak ott mikor neked faj valamid pedig segiteni szeretnenek. Tok hulyeseg ezen kattogni, amig ki sem probaltad.


Masik hszd-re, a kotottsegrol: minden valamire valo komoly kapcsolat egy kotottsegektol mentes kapcsolatbol indul ki.


Meglatod, megismered, azt gondolod, hogy milyen helyes, szimpi, stb. milyen jo lenne akar csak 1 ejszakara is, banja a fene mi lesz utana, es aztan azon kapjatok magatokat, hogy jeee, egyutt is aludtatok, netan ossze is koltoztetek, hoppa, eltelt 10 ev. Basszus, eltelt 10 ev???? Valami ilyesmi...eltelt 15...


De lehet ennel rovidebb is, csak azt mondom, a komoly, nagyon karmikus hosszu tarskapcsolatok a szinte semmire alapozva jonnek letre. Senki nem ker jegy gyurut mielott lefekszik azzal a bizonyossal, valahogy jon magatol az egesz.

59. dc6552b986 (válaszként erre: 58. - Michelle.r)
2013. szept. 2. 17:13

Itt most nem ez a lényeg,inkább azon van a hangsúly hogy ki hogyan áll hozzá egy kapcsolathoz,őszintén vagy csak szórakozás céljából.

Én úgy próbálom megfogalmazni hogy nem tartom normálisnak az olyan kapcsolatokat ahol semmi kötöttség nincs.

58. michelle.r (válaszként erre: 57. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 16:07

Ha igazán szereted azt a férfit, van türelmed kivárni, amíg a kedvenc műsora véget ér és majd utána duruzsolsz a fülébe ;) Nyilván, ha folyik belőled a vér, az más eset, mint ha éppen tíz perccel a műsor vége előtt szeretnéd elmesélni, Mancika mivel bosszantott fel az irodában.


A gimiben tök igazat tanítottak, egy férfi soha nem tudja átérezni egy nő lelki világát, ahogy vice versa sem megy. Sőt egyetlen ember sem tudja a másik érzéseit érezni, csak sokan ezt tévesztik össze az empátiával.


Tényleg minden hozzászólásodból süt, hogy gyűlölöd és megveted a férfiakat :( A saját életedet keseríted ezzel, próbálj rajta változtatni.

57. dc6552b986 (válaszként erre: 51. - Gribedli***)
2013. szept. 2. 16:02

Ha valaki igazán szeret téged,akkor bármikor végig hallgat,nem idő szerint kell ezt venni ,én a gimnáziumban úgy tanultam hogy a férfiak lelkivilága nem olyan mint egy nőé,igy nem tudja egy férfi igazán átérezni egy nő fájdalmát.

Vagyis inkább az érzéketlen kategoriába tartoznak a férfiak 90%-ban igaz is.

Nem hiába van sok nemierőszak-gyilkosság ezt többségbe mind férfiak okozzák.

56. ittmost (válaszként erre: 1. - Mirjana87)
2013. szept. 2. 15:39
Lehet,hogy neki nem kell egy ilyen szép belsejű nő,hanem másmilyet akar.Nem mindenki szereti a szép belsőt,főleg,ha az övé nem az.
55. michelle.r (válaszként erre: 53. - Gribedli***)
2013. szept. 2. 14:37
emancipunci :o)) jaja, a tudatosságot nem díjazza a közvélemény ;)
54. 3a6250d900 (válaszként erre: 53. - Gribedli***)
2013. szept. 2. 14:33
Az ilyen odamondásokkal sokan nem tudnak mit kezdeni, mert nem mondhatják hogy "hímsoviniszta disznó"... :)
53. gribedli*** (válaszként erre: 52. - 3a6250d900)
2013. szept. 2. 14:30

:DDDD belsős!


Amúgy vagyunk egy páran nők, akik ezt tudják és meg is mondják, még hoxán is.


Jellemző, hogy ezek után rám aggatják az ellencsapat tagjai, hogy felszínes plázacica (illetve pláza lotyó mivel már betöltöttem a 20-at) vagyok.


Nem, sőt azt sem mondhatom, hogy érzéketlen, nem hiszem, hogy ennyi évig ki lehetett volna bírni, ennyi pulyát összehozni, és továbbra is együtt maradni, ha nem lennének érzelmeink a férjemmel. De biztos van, aki rá tudja fogni erre is, hogy fake az egész, persze...én is bele tudnék kötni;)

52. 3a6250d900 (válaszként erre: 51. - Gribedli***)
2013. szept. 2. 13:43
Na végre, valaki ki meri nyitni a száját. Ha ezt egz ffi vezeti le akkor amőbalelkületű bunkónak titulálják. Ezért jó hogy belsős mondja meg a frankót. :)
51. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 13:28

Azert attol fugg, mikor akarod kionteni a szivedet. Szerintem ne a meccs utolso 10 perceben akard, es nem lesz gond. A ferfiakkal is lehet beszelgetni. Meg kell tanulni lenyegretoroen csinalni. De meg ez is olyan altalanositas, vegulis koztuk is van olyan, aki kepes orakig hallgatni egy not, vagy orakig beszelni a bajairol, szoval nem egyformak ok sem:)


Erzelmeik meg plane vannak. Persze, nehez eszrevenni a masik erzelmeit egy nonek, ha mindig a sajatjaival van elfoglalva

50. gribedli*** (válaszként erre: 48. - Lutaker)
2013. szept. 2. 13:24

Bocs, en egyikkel sem...


Mondjuk Staller Ilona mara tenyleg nagyon elviragzott:)

49. gribedli*** (válaszként erre: 43. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 13:22

A ferfiak is vagynak gyengedsegre.


Es leteznek agressziv termeszetu nok, akik meg pont nem. Szoval ne altalanosits, vannak dolgok, amiket igy belenknevelnek sajnos, sztereotipiak, kezdem ott, hogy egy kisfiu nem sirhat. Mar miert nem? Egy ferfi ne sirjon. Miert ne?


Egy no lehet hisztis, a ferfi nem.


A kislanyok ne focizzanak... Miert is ne? A lanyom jol focizik es mellette balettra is jar. Kulonben meg minden fiut lever wrestlingben. Na es?:)


Ezeket az eloiteleteket le kell vetkozni. Te gyengedsegre vagysz mert arra vagysz Te. Ha ferfi lennel, akkor is vagynal erre. Nem az a baj, hogy te erre vagysz, hanem az a baj, hogy nincs annyi pasi aki fut utanad, akik kozul kivalaszthatnad a neked megfelelot. Ha igy lenne, akkor ez nem lenne gond. Vagy ha ott lenne a keves kozott. De szerintem ezert kar leirni az osszes ferfit, kar utalni 1-2 miatt az osszeset

2013. szept. 2. 13:17
Ki nem szeretkezne szivesebben Staller Ilonával,mint mondjuk Pa-dö-dö-vel....-)))
47. dc6552b986 (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2013. szept. 2. 13:16
De látom nem érted amiről beszélek eleve nem elég az hogy tetszenek egymásnak mert nincs (ÉRZELEM)nem öntheted ki neki a szívedet igazából,én egy lelki kapcsolatról beszélek mert én ebben hiszek.
46. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Michelle.r)
2013. szept. 2. 13:14

:DDDD lehet jot szeretkezni falhoz vagva is, ezt es sok mast en csak kufirckent emlegetek!


Lenyeg a lenyeg, a noket ne tuntessuk mar fel ilyen szent angyalkakent, nem ez a helyzet. Megnezem az osszes predikalo szent szatyrot, ha olyan pasit tolok elebe, hogy capisceme....


Szerintem mindenkiben ott van az allat, csak nem mindenki talalja meg azt, aki kihozza belole. Es nem allitom, hogy az illeto nem lehet a ferje, gyerekeinek az apja stb. Van olyan is. Van olyan is, akinek meg egyik se

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook