Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? fórum

Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2013. szept. 8. 14:07
Még a régebben nézhető NGC és Discovery is tele lett reality f_szságokkal.
2013. szept. 8. 14:06
Most írjak ide csupa képregényes káromkodás karaktert?
59. 17aadc1082 (válaszként erre: 56. - Noarashi)
2013. szept. 8. 14:06
Nem vagy igaz magyar, hogy nem okoz gondot, ez az úr problémája! szégyelljedmagadgyorsan! :D
58. 17aadc1082 (válaszként erre: 55. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 14:06
Te naaaaggggyon okos vagy! Biztos töriből doktoráltál :D Látom, vetted a lényeget :D
57. 17aadc1082 (válaszként erre: 54. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 14:05

Tök mindegy, hogy Eger ostroma, vagy csata, a lényeg nem ez, de ha te ez látod az egészből, az nem az én gondom :D

A nemzeti érzés szép dolog. Kb pont ezért írtam, amit írtam, hogy ennyi erővel semmi hozzánk (meg más nemzethez kapcsolódó) történetet ne dolgozzanak fel, mert az sértő lehet a nemezti érzelműeknek. :D Na, ezért röhöglek ki. Mert ettől még neked lehet nemzeti érzelmed, és mint írtam, akár rovásírással is beszélgethetsz a kedves röhögő családoddal.

56. Noarashi (válaszként erre: 52. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 14:03

Szerintem én már túlságosan liberális lehetek ( no nem mindenben), de nekem ez a Szulejmános dolog semmiféle problémát nem okozott.

Igaz okozhat egy kissé tudathasadt állapotot az emberekben, hogy amikor a magyar kémnő (Szádika) majd merényletet kísérel Szulejmán ellen, akkor kinek szurkoljon :)

55. 8bff41629d (válaszként erre: 54. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 14:00
Csak olyan volt hogy "Eger OSTROMA"...Sőt, még igazábol olyan sincs hogy "Eger ostroma", csak az van hogy "Eger 1552-es évi ostroma"...(Mivelhát ugye volt egy másik is, az 1596-ik évi...)Szóval mondom: hHagyjuk inkább hogy ki hova menjen...
54. 8bff41629d (válaszként erre: 51. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 13:57
Érdekes...Énis megmutattam az írásodat két embernek, igaz, nem "Egyetemi tanárnak", hanem csak a feleségemnek, és a fiamnak, de ők viszont a te írásodon röhögtek, és mondták nekem, hogy hova küldjelek el a véleményeddel...Ilyenkor akkor mi van? Amúgy csak mellékesen említeném, hogy egyre zavarosabbak az írásaid, ugye te is érzed ezt? Én NEMZETI ÉRZÉSRÖL ÍRTAM, kedves...Nem pedig arrol hogy "ki volt ott az egri csatában", és ki nem...(Amúgy csak halkan megjegyezném, hogy olyan NEM VOLT SOHA SEM, hogy "Egri csata"...Ezt nem mondta még neked az egyetemi tanár ismerősőd?)
2013. szept. 8. 13:54

A legtöbb már manipulát undoritó dolgokat művelnek,ez 90%-ban.

Meséket szeretem

és a tudomáyynos környezet védelmi dokumentumos természettudomyányos csatornákat is szívesen nézem.

2013. szept. 8. 13:52
Mondjuk félreértés ne essék, énis nagyon kedvelem a történelmi filmsorozatokat, pl. egykoron a "Marco Poló" címü filmsorozat nagy kedvencem volt, sőt, még manapság is újra szoktam nézni időnként a neten, ugyancsak kedveltem még pl. a "Háború és béke", címü történelmi témáju filmsorozatot is, meg hasonlókat, nem vagyok én soha ellenére a szórakoztató ismeretterjesztésnek, de azért azt továbbra is mondanám, hogy AZÉRT MINDENNEK VAN HATÁRA...Vagy legalábbis kéne hogy legyen... Kíváncsi lennék arra, hogy pl. a török tévé mikor adna le egy olyan magyar sorozatot, ami mondjuk HUNYADI JÁNOS életét dolgozná fel, vagy mondjuk az orosz tévé egy olyan sorozatot, ami mondjuk ADOLF HITLER, vagy BATU KÁN életéröl szólna...Attol tartok hogy SOHA...Nade a magyaroknak ugye mindent el, és be lehet adni, vélik egyes tévés műsorszerkesztők...Ahogy elnézem a dolgokat, lehet hogy jól is gondolják...Hát akkor csak adják...
51. 17aadc1082 (válaszként erre: 48. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 13:44

Két embernek olvastam fel az irományod, az egyik egyetemi tanár. Hangosan röhögött azon, amit írtál. Úgyhogy hidd el, értettem.


Tök mindegy, hogy hogy nézünk egy filmet, bárminek is az adaptációja. Ezek után akkor megint azt mondom, hogy zsidós filmeket se készítsenek, mert a holokauszt mély nyomokat hagyott bennük. Ami érthető is természetesen. De ugyan így, ne csináljon senki semmi olyan filmet, ami nem kitaláció. Vicces, amit írsz szerintem.

Nem mellesleg, nem gondolom, hogy ha ott is volt valamelyik hozzátartozód az egri csatában, vagy bármelyik mai magyar hozzátartozója, emlékezne rá, netán még elbeszélések is lennének róla, ergo megint baromság az, amit írtál :D

50. Noarashi (válaszként erre: 49. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 13:42

No de nem mindenki olyan alapos mint te :) Én megvallom őszintén, nem tudtam ki az a Hurrem. Mellesleg félig sem kell komolyan venni ezeket a szappanoperákat. Nagyon szerettem nézni a Tudorokat. Nem sokban különbözött ettől, ott is csak a szerelmi vonal volt a lényeg.

Amúgy amikor a Szulejmán sorozat hirtelen felkerült a népszerűségi listára, a Rubicon komolyabbnak számító történelmi újság is meglovagolta ezt a sikert, és volt egy lapszámuk ami erről szólt.

49. 8bff41629d (válaszként erre: 46. - Noarashi)
2013. szept. 8. 13:39
Énis tudom jól hogy kicsoda volt a "Hurrem", de csak a TÖRTÉNELEMKÖNYVEKBÖL ismerem a történetét...(Talán jobban is mint azt gondolnád...)
48. 8bff41629d (válaszként erre: 45. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 13:35
Szerintem te egy mukkot se értettél abbol amiröl beszélni akartam...Úgyhogy éppen ebböl kiindulva szerintem hagyjuk azt, hogy kinek hova kéne költözni kettőnk közzül...Nade hogy ne csak nézzél, hanem lássál is, most megkérdezném tőled azt, hogy mondjuk TE milyen érzésekkel néznél egy olyan filmet mondjuk, ami egy családtagod elleni bűncselekmény filmes adaptációja volna? Mondjuk jó...Jó...Tegyük fel hogy szereted nézni a krimiket a tévében, de mondjuk amikor a cselekmény akörül játszódna, hogy mondjuk konkrétan a te egyik családtagod bűncselekmény álldozata lett, aztán azt nyomozná a filmbeli nyomozó, hát milyen kedvel néznéd vajon ezt a filmet? Bocsi, de érthetőbben nem biztos hogy le tudom írni a lényeget, hogy te is értsd...Na...Szóval ÍGY nézd a "Szulejmán" címü sorozat epizódjait is...Remélem értetted amit ki szerettem volna domborítani...
47. acuko (válaszként erre: 1. - Ficánka5)
2013. szept. 8. 13:34
Teljesen egyet értek veled, minden szóval. Én ugyanígy látom!!! Sajnos ez van és nagyon szomorú. Már a híreket sem lehet megnézni, mert az is folyamatosan az erőszakos bűncselekményekről vagy katasztrófákról szól. A politika meg teljesen el van ferdítve a szerint, ki van éppen hatalmon. Egy nagy kaka az egész.
2013. szept. 8. 13:29

Én nézek tévét, nem gondolom hogy értelmi fogyatékos lennék. Sőt a Szulejmánt is szoktam nézni, vagyis bealudni rajta. Lehet azért nem veri ki nálam a biztosítékot a török sorozat, mert félig vagyok csak magyar :)Sőt szeretem a kebabot, a baklavát. Nemtom hogy ez hazaárulás-e :)

No pl én bírom a Két pasi meg egy kicsit, lehet ciki, de nekem bejön. Szeretem a Helyszínelőket, a Dr. Csontot stb.

De olvasok is bőven, mindenfélét.

Szóval szerintem a tévé nem ördögtől való. Divatos manapság azt mondani hogy nem nézek tévét, meg áh Szulejmán cöcöcö, aztán olyan ez mint a Dallas, valahogy mindig mindenki tudja kicsoda az a Hürrem :)

45. 17aadc1082 (válaszként erre: 44. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 13:17

Ezek szerint akkor most még mindig rühelleni kéne a törököket, mert 500 évvel ezelőtt merték elfoglalni kis hazánkat? Netán ezen gondolatmenet miatt utálni kellene az osztrákokat is, sőt, a tatárokat, meg még jó pár nemzetet? Ne haragudj, de ez nonszensz :D Ja, és háborús filmeket sem szabadna vetíteni, amiben bántották szegény nyomorult nemzetünket.

Szerintem te inkább költözz vissza az őshazába, ott nem fog zavarni senki :D Beszélhetsz rovásírással is.

44. 8bff41629d (válaszként erre: 43. - Ficánka5)
2013. szept. 8. 11:39
Hát...Bevallom, hogy amikor először szembesültem azzal, hogy valamelyik tévécsatorna a MAGYAR NÉZŐKNEK(!!) szánva, műsorra tűzte a "Szulejmán" címü török filmsorozatot, hát órákig mást sem csináltam, mint szidtam a tévécsatorna MÉRHETETLEN POFÁTLANSÁGÁT, éshát a MAGYAR NEMZETI ÉRZELMEK GÁTLÁSTALAN ARCULCSAPÁSÁNAK tartottam az egész ügyet...Mondjuk ma is annak tartom, viszont már kicsit árnyaltabban nézem azért a dolgot mostanában...Azóta, amióta olvastam a neten, hogy valami TÖRÖK MŰFORDÍTÓ lefordította törökre az "Egri csillagokat", éshát ki is adták a könyvet Törökországban, szép, díszes kiadásban, törökül...Na...Ezen eset óta már kissé megnyugodtam aztán...De nem azon okbol, hogy rájöttem, hogy hülyeség volt a "Szulejmán" sorozat Magyarországi műsorra tűzését a magyar nemzeti érzés arculcsapásának érezni, hanem az okbol nyugodtam meg, hogy ezek szerint nemcsak nálunk, Magyarországon vetkőzik ki már minden a minimális jóérzésböl is, hanem a jelek szerint már Törökországban is...Éshát a csuda tudja, de valahogy kicsit jóérzéssel tölt el az a gondolat, hogy nemcsak minket, magyarokat néznek már manapság hülyének teljesen, hanem még a törököket is...Szóval így akkor "döntetlen az állás" úgymond...Már ez is valami azért ebben a mai világban...
43. Ficánka5 (válaszként erre: 41. - 8bff41629d)
2013. szept. 7. 12:31

Bakker, most aztán lehullott a lepel, mert bevallom, a Szulejmánt én is nézem, mert az egyetlen esti műsor szerintem, ami nézhető a történelmünk miatt és még nem láttam. Bár az is nagyon a törökök szemszögéből készült, ahogy hozzáolvastam. Na de ezt nem róhatjuk fel a csatornának!


Jaa, meg a Downton Abbey van a palettámon a Story4-en. Na ezek, amik engem minősítenek, ha a sok természetfilmet nem veszem figyelembe.

2013. szept. 7. 11:41
reklámok minden mennyiségben,film-ismétlések,rendőrségi hírek...:(
2013. szept. 7. 11:38
Én nem hinném, hogy hamisítanák a nézettségi adatokat, inkább arra tippelnék, hogy mint oly sok más témában is, tele van ez az ország értelmi fogyatékos lakókkal...Azért én ismerek sok olyan embert(?) aki bizony még manapság is igen aktív tévénéző...Sőt, sajnos időnként még kénytelen vagyok végighallgatni különféle ismerősöktöl azt is, hogy mi volt pl. a legutóbbi "Szulejmán" címü csodás filmsorozateposzban...Vagy a még csodásabb "Barátok közt" címü örökbecsü remekműsorozatban...Szóval sajnos nem a Hoxatagok teszik ki azért ennek az országnak a döntő részét ahogy megfigyeltem már...Pedig mondom:Egyszerűen érthetetlen számomra az, hogy MIKÉNT tudnak megélni a mai világban már TÉVÉCSATORNÁK??? (Nálunk pl. nincs bevezetve semilyen kábeltévécsatorna, műholdas dekóderünk sincs, én gyakorlatilag egyálltalán nem nézek tévét, a nejem és a lányaim pedig csak a délutáni szappanoperák közzül szokták időnként nézni egyiket-másikat,(Merthát azért a női mivoltukat ők sem tudják megtagadni sokszor...)de aztán ennyi...Szóval azt hiszem, hogy NEM BELŐLÜNK él még mindig a sok-sok ilyen-olyan tévécsatorna, dehát gondolom azért csak akad még mindig néző bőségesen a mindenféle idióta műsoraikra...
40. Ficánka5 (válaszként erre: 39. - 8bff41629d)
2013. szept. 7. 11:21

Itt egyre többen azt írják, hogy nem néznek TV-t. Elhiszem, mert én sem, csak kattintgatok, mint a gyerek, de nem találok semmit.


De akkor honnan lesz az a nagy nézettség, amit kimutatnak?? Már az is hamisítva van, a bevétel érdekében?? Eddig csak gyanítottam, ezen túl higgyem el, hogy tényleg még ezt is megteszik??

39. 8bff41629d (válaszként erre: 38. - Ficánka5)
2013. szept. 6. 07:53
Szerény véleményem szerint értelmes ember már régen nem is néz tévét egyáltalán...Mi a fene szüksége volna rá, hogy tévét nézzen??? DVD lemezen szinte minden közértben kaphatóak filmek néhány száz ft-ért is akár, köztük az időtlen klasszikusok, meg természetfilmek, tudományos-ismeretterjesztő filmek...Aztán ezeket a filmeket AKKOR ÉS OTT NÉZI MEG AZ EMBER, AMIKOR CSAK AKARJA,nincs semmi kötöttség, hogy most mit, mikor adnak a tévében...(Meghát a neten is vígan lehet jó filmeket nézni...Már szinte minden értelmes,kevésbé értelmes film fel van rakva a netre is...)Én legalábbis így csinálom a dolgot már sok-sok év óta...Az, hogy ezek a mára már túlhaladott és elavult tévécsatornák még mindig üzemelni tudnak, és reklámbevételt kitermelni, az szerintem is ennek az országnak a túlságosan is nagy létszámu primitív, ostoba, fődbuta lakójának az érdeme...Hát...Erröl akkor ennyit...
38. Ficánka5 (válaszként erre: 37. - Mazsinka)
2013. szept. 5. 21:06
Én nem akarom elhinni, hogy kis országunk ilyen értelmi szinten lenne, hogy ez megfeleljen. De sajnos senki nem tesz semmit, így ők aratnak, mi meg szitkozódunk.
37. Mazsinka (válaszként erre: 36. - Ficánka5)
2013. szept. 5. 17:24
Amiket utálok: CSI, NCIS, Castle, A zöld íjász, Cobra 11, meg a többi hasonló... Aztán néhanapján bekeveredik egy jobb vígjáték csütörtökön vagy pénteken, majd folytatódik a sok sz.r. Az is agyonra ismételt Amerikai pite. A Dzsekicsentől meg falnak megyek, meg a többi ferde szemű filmtől is, Stallonetől pláne. Komolyan erre buknak a mai népek???
36. Ficánka5 (válaszként erre: 33. - Mazsinka)
2013. szept. 5. 15:55

Nem, nem az a színvonal, de sajnos annál jobb nincs jelenleg. Nem vagyok tőle elájulva, nem emelem piedesztálra, de legalább nézhető. Engem személy szerint az undor fog el, amikor kattingatok és a palettá minden csatornáján a gyilok megy. A régi film náluk ott kezdődik, hogy orrba-szájba adják a már levitézlett Stallone,Shwarzenegger,Segal filmjeit. Meg rengeteget lehetne sorolni és ráadásul 1x nem is elég.

Ezeknél jobban már csak a politikát, meg annak megszemélyesítőit utálom.


Sajnos itt egy páran csatornákat felsoroltok, az nálam egyik sem fogható, a DIGI a választott szolgáltatóm. Nála legalább olcsóbban megúszom ezt a förmedvényt, itt a legnagyobb családi csomag is csak 1960 pénz.

35. ina87
2013. szept. 5. 00:00
Nemtudom h ki h van vele de comedy centralon nem ép tul vigjátékok mennek van ott olyan müsor ahol nem 16 évet irnák ki vagy 12évet hanem a 18as karikát tenném ki...
34. 400d5a1cec (válaszként erre: 33. - Mazsinka)
2013. szept. 4. 23:03
Régi filmek pl. A Filmmúzeum csatornán, családi filmek a Filmbox familyn, vígjátékok a HBO Comedyn vagy a Comedy Centralon.
33. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Ficánka5)
2013. szept. 4. 21:48
És a Szulejmán lenne "a" színvonal? Mintha abban a fórumban már találkoztunk volna... Egyébként tényleg gáz a felhozatal. Őszintén: engem nagyon zavar, hogy minden este helyszíneléseket, hullákat kell nézni. Vannak régebbi klasszikusok, érdekes, családi filmek, vagy vígjátékok, hol vannak ezek? Az Éjjel-nappal Budapest megy főműsoridőben? Agysejt-rombolás a köbön.
2013. szept. 4. 21:36
mocsok, népbutítás, megvezetés, befolyásolás
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook