Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? fórum

Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? (beszélgetős fórum)


151. 8bff41629d (válaszként erre: 145. - 9951b56406)
2013. dec. 10. 13:03
Hát...Nemis tudom...Én eddig fordítva tudtam a dolgot...Mármint azt, amit írtál a hírekröl...Én eddig úgy ismertem az emberi pszichológia rejtelmeit, hogy MINNÉL TÖBB ROSSZ HÍRT HALL VALAKI,ANNÁL ROSSZABB LESZ AZ ILLETŐ HANGULATA IS, és fordítva...Te honnan szedted a megállapításodat? Saját megfigyelés?
150. 9951b56406 (válaszként erre: 146. - Mazsinka)
2013. dec. 9. 19:15
Akkor csak nevess!:)
2013. dec. 9. 17:01

Visszakapjuk az AXN adókat -digi.

[link]


Már csak a Discovery csatornákat kéne visszatenni a sok nézhetetlen adó helyett... :(

148. Mezei Virág (válaszként erre: 115. - 8bff41629d)
2013. dec. 9. 14:14

Mert egy érdekes műsor tizedszerre már nem érdekes.

Én is megnézem többször amelyik tetszik, na de van amikor már elég az ismétlésekből.

Meg lehet unni.

Kevés a jó és színvonalas műsor. :((

147. Mazsinka (válaszként erre: 145. - 9951b56406)
2013. dec. 9. 11:58

"Minél tanultabb valaki, annál kevésbé tud, önállóan gondolkodni."


Ezzel mentegetik magukat az iskolázatlanok. Mindkét táborban van ilyen is, olyan is. A tévézéshez ennek semmi köze.

146. Mazsinka (válaszként erre: 144. - 8bff41629d)
2013. dec. 9. 11:57
Mi köze van az intelligenciának ahhoz, hogy valaki szenvedélybeteggé válik? Semmi. Annyira logikátlanok az érveid, és némi idegcsillapító sem ártana neked. Komolyan... pont olyan vagy, mint amit rólunk hiszel. Nevetséges.
2013. dec. 9. 11:50

A tv(sugárzás)hipnotizál. Ezt a gyerekeken lehet a legjobban megfigyelni. Tv-zés közben a tudat kikapcsol, így az agy, mindenre sokkal fogékonyabb lesz. Így kapjuk folyamatosan a "programokat".

Én mondjuk már (annyira)nem, mert (már)nem nagyon nézek tv. Ha nézek is, azt pontosan azért, hogy egy kicsit kikapcsoljam az agyam. (mert néha kell) Akkor viszont nagyon megnézem, hogy mit engedek be...


Egyébként a hírek, azért tartalmaznak 98%-ban rossz hírt, hogy az ember ne érezze magát olyan rosszul. Ha csak csupa jó hírrel lenne tele, akkor nagyon sok ember érezné azt, hogy az ő élete/helyzete, milyen rossz.


A diplomáról és a műveltségről, csak annyi a véleményem, hogy, az sem szól másról, mint programok-ról. Minél tanultabb valaki, annál kevésbé tud, önállóan gondolkodni. Pedig sokszor a józan paraszti ész többet ér, mint hat diploma.:))

Ja, és a becsületességet sem az iskola fogja megtanítani, hanem a szülők. (Ha hagyják)

144. 8bff41629d (válaszként erre: 140. - Grizus)
2013. dec. 9. 11:39
Ismertem egy ürgét régebbröl...4(!!) diplomája volt menő hazai egyetemekröl, és MÉRNÖKKÉNT dolgozott...Egészen addig, amíg mindenhonnan ki nem rúgták az italozó életmódja miatt...Aztán hajléktalan csövesként halt meg, úgy,hogy belehalt abba, hogy a végén már még enni sem evett, csak IVOTT ÉS IVOTT...ÉS MINDEN JÖVEDELMÉT italra, meg bagóra költötte ennivaló helyett...Na...Ezen eset óta nem hiszem én azt, hogy a DIPLOMA, és az INTELLIGENCIA autómatikusan együvé tartozó dolgok lennének...
143. jhade (válaszként erre: 142. - 8bff41629d)
2013. dec. 9. 11:35

Szövegértelmezésből neked vannak hiányosságaid.

Ezentúl is ahhoz szólok hozzá amihez akarok.

Vedd a fáradtságot és ne reagálj rá.

142. 8bff41629d (válaszként erre: 136. - Jhade)
2013. dec. 9. 11:32
Te tényleg ennyire...??? Nulla vagy szövegértésböl? Nehéz megérteni ugye, és felfogni a javaslatomat a számodra is, hogy NÉZZÉL LEVEGŐNEK? Vedd úgy, hogy SZÁMODRA, meg a kis barátnőd számára, akivel annyira egy követ fújtok, NEM IS LÉTEZEK...Úgyhogy a továbbiakban NEKEM ne is előzményezz hsz-t, mert el sem olvasom a szösszeneteidet a továbbiakban, meg nemis érdekelnek...Meg te se...Aztán vagy felfogod majd mindezt vagy nem...De ez se érdekel, úgyhogy azt csinálsz amit akarsz...A szememben nemis létezik még az azonosítód sem innentöl...
141. grizus (válaszként erre: 139. - Babi11)
2013. dec. 9. 05:08
Azt én is szerettem.
140. grizus (válaszként erre: 128. - 8bff41629d)
2013. dec. 9. 05:08
Azt nem Neked írtam, csak nem akartam külön hsz-t. Szerintem sem kritériuma az intelligenciának az egyetem, sőt, sok baromságot is az ember fejébe tömhetnek ott.
139. Babi11
2013. dec. 8. 14:50
Jó volt a Sztárban sztár, kár,hogy vége.
138. Mazsinka (válaszként erre: 137. - 2596744b0c)
2013. dec. 8. 14:37
Ezt nem is nekem célozta, hogy kezdjük ott.
2013. dec. 8. 14:31
Engem is félreértett Mazsinka :(
136. jhade (válaszként erre: 126. - 8bff41629d)
2013. dec. 8. 13:45

Te tényleg ennyire...???

Szelektív olvasás, az a minimum.

Azt írtam, nem nézem az rtl-t,sem a tv-2-,t erre a reagálása: Jó barátok közt nézést.

No comment....:D

135. 2596744b0c (válaszként erre: 134. - Mazsinka)
2013. dec. 8. 13:23

És ha leírom, hogy nem nézem, azzal neked mi nincs tiszteletben tartva? Am most, hogy írod, tényleg nem tartom tiszteletben.

Az a baj, hogy van vele baj.

Nem döntöttem sehogy. Még mindig nem dereng?

134. Mazsinka (válaszként erre: 133. - 2596744b0c)
2013. dec. 8. 13:00
Ez a te döntésed, mások viszont nézik, és nincs ezzel semmi baj. Egyik opció sem jobb, mint a másik. Ezért kellene tiszteletben tartani a tévézők véleményét is.
2013. dec. 8. 12:48
Nem "küzdök ellene". Nem direkt nem nézek TV-t hónapok teltek el mire rájöttem, hogy elfelejtem bekapcsolni, és háttérzajnak sem érdekel. Simán leszarom. Sajnálom, ha valakinek küzdeni kell a doboz ellen.
2013. dec. 8. 11:59
Nem tudom, miért gondolják azt egyesek, hogy akik népbutító műsort néznek, azok nincsenek tisztában azzal, hogy butítva vannak, illetve szeretnék, hogy butítva legyenek. Csak az lesz elbutítva, aki hagyja magát, illetve beveszi, elhiszi, amit lát, és ennek fényében cselekszik, pl. szavaz az X-faktor versenyzőire, megveszi a reklámok által kínált terméket. Ez a manipuláció, s csak az lesz manipulálva, aki hagyja magát. Szerintem rengetegen csupán azért nézik, hogy egy zenés élményben legyen részük, és slussz. A reklámok fölött pedig elsiklunk. Nem úgy "küzdök ellenük", hogy direkt nem nézek tv-t, vagy épp felveszek egy filmet, és kivágom belőle a reklámot, nehogy hatással legyen rám. Szerintem egy értelmes ember el tudja dönteni, hogy mit enged be az életébe, és mit hisz el abból, amit lát. Attól, hogy megnézem az ilyen műsorokat, még nem leszek a rabjuk, a feltétlen rajongójuk, potenciális vásárló pl. egy reklám esetében. Tudok együtt élni velük, és azzal is tisztában vagyok, hogy milyen műsortól mit várhatok el. Addig, amíg nem gyűjtök Esmeralda szemműtétjére, nincs baj. Addig sincs, míg nem telefonálok be a kártyajóslás miatt, vagy épp nem küldök egy rakás sms-t kedvenc megasztárosomra. Ha éppen minőségibb műsorra vagyok kiéhezve, nézek egy jó drámát DVD-ről, ha nem, mehet a Barátok közt. Nincs ezzel semmi baj, míg tudom, melyiknek hol a helye. Ennyi.
2013. dec. 8. 11:45

Van távkapcs, és tudod a funkcióját.

Vannak azért értelmesebb, nívósabb értékrendű csatornák is, igaz kevés, de van.

Van már arra is lehetőség, hogy TE válogasd meg a csatornákat.


Sokmindennel egyetértek, mert a legtöbb kereskedelmi csatárna le van cenzúrázva, meg csak agymosás az egész.

De sajnos nem tudunk ezek ellen mit tenni, ha melléd állunk még nagyon nagyon sokan, akkor is csak max annyit publikálnának, amennyit a médiának nem "árt".

Profitorientált ez a világ, sajnos ezzel kell haladni, mert bedarálja az embereket a befolyása alá.


Ha okos vagy, felismered, és kerülöd az ilyen népbutító műsorokat, és ennyi.


Vagy esetleg tüntetnünk kellene hogy egyre xarabb a média hírközlése,vagyhogy még egy ártalmatlannak tűnő jégkrém reklám is az orál szex burkoltan suggalva?

2013. dec. 8. 11:30
Ezek az undorító diplomások! Hogy képzelnek cigizni... Förtelem... Színvonalon aluli. Ha még mellé Barátok köztöt is néznek, akkor nekik annyi.
2013. dec. 8. 11:23
A véleményemet azzal nyilvánítom ki, hogy nem kapcsolom be.
128. 8bff41629d (válaszként erre: 122. - Grizus)
2013. dec. 8. 11:11
Én nem írtam azt sehol, hogy baj az, ha valakinek csak érettségije van...Én a magam részéröl azt írtam, hogy "a diploma és az ész-intelligencia" nem jár automatikusan együtt sohasem...Pont elég diplomás embert láttam már kocsmákban zülleni, részegen árokpartokon hemperegni, meg bagóval a képükben mutatkozni örökösen...És fordítva is láttam már sok esetet...A "Szulejmánt" amúgy régebben már kitárgyaltuk itt, ha érdekelnek az érveim, olvasd vissza kicsit a topikot...De röviden összefoglalva annyi a lényeg, hogy NEKEM nem tudja bevenni sohasem a gyomrom azt a mérhetetlen pofátlanságot, hogy a MAGYAR tévénézők számára adják le "esti izgulnivalónak"-szórakoztató(!!) műsornak MAGYARORSZÁG HÓHÉRÁNAK(!!) filmsorozattá feldolgozott élettörténetét...De ÉN nem mondtam azt sohase,hogy bárki is ne nézze ezt a moslékot...Nézze csak mindenki, akinek van hozzá gyomra...Nekem nincs gyomrom hozzá, és megvan a véleményem arrol, akinek viszont van...Ennyi...A hőbőrgéseket meg nem én szoktam csinálni itt, hanem némely nagyon tisztelt fórumtársnő...
127. 8bff41629d (válaszként erre: 121. - C6560fb39d)
2013. dec. 8. 11:01
Nem tudom hallottad-e már azt a mondást hogy:"Egy bolond százat csinál"...Na...Éppen a mondás igazsága miatt szükséges néha értelmes embernek felemelni a szavát az elmebaj ellen...
126. 8bff41629d (válaszként erre: 119. - Jhade)
2013. dec. 8. 10:58
További szép napot, és kellemes "Barátok közt" nézést...Pá...
2013. dec. 8. 06:39
sok reklám,műsor-ismétlés,néha unalmas
124. grizus (válaszként erre: 122. - Grizus)
2013. dec. 8. 04:56
Nem vetélkedőket nézek, hanem ezeket a sztáros meg tehetségkutatós showműsorokat, bár utóbbit már nagyon unom. Felvesszük setboxal és átfutjuk a lényeget.
123. grizus
2013. dec. 8. 04:54
Ami a legszemetebb műsor az összes közül, az a kereskedelmi tévés "híradó". Álhírek arról, hogy felrobbant, lelőtte, kiégett, összeütközött stb, manipulált agyrém, hogy féljél hogy milyen sz.r világban élsz, ahol mindenünnen csak a veszélyek leselkednek rád. Közben meg, hogy a világban milyen figyelemre érdemes dolgok történtek, arról nem tudsz meg semmit. Ki van ez találva. Aztán ha jól kifélted magad, jöhet a bulvárparádé.
122. grizus (válaszként erre: 100. - 8bff41629d)
2013. dec. 8. 04:51

Hát igen, nekem is alacsonyabb lett az ingerköszöböm. Régebben volt, hogy évekig nem néztem tévét. Most meg elég sok ilyesmit megnézek. Mondjuk az Éjjel-nappal Budapestet már nem veszi be a gyomrom, de a Szulejmán pl. nem olyan rossz, bár elég vontatott, meg történelmileg nem mindig hiteles, de nagyon szépek a ruhák. Ha valami okosat akarok, ott az internet vagy olvasok.

Egyébként nem értem, mi a fenén veszekedtek. Amúgy meg nem tudom mi a baj azzal, ha valakinek csak érettségije van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook