Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? fórum

Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
241. era06 (válaszként erre: 1. - Ficánka5)
2014. jan. 8. 14:18

a véleményem, az hogy van car , carabb és még carabb csatorna.

Mit lehet ellene tenni?

Kőbányába küldeni az összes celeb műsor feltalálóját.

240. 8bff41629d (válaszként erre: 238. - Mazsinka)
2014. jan. 8. 13:48
Szokás szerint most sem úgy nézel ki, mint aki bármit is felfogott abbol, amiröl itt szó van...Csak szólok...Mi beszélünk itt egyröl, te meg hőbörögsz itt másrol...
239. csgybzs
2014. jan. 8. 13:43
Most már jöhetek én a "nincs tévém" hsz-szel újra?? :D :D :D
238. Mazsinka (válaszként erre: 235. - 9951b56406)
2014. jan. 8. 13:35

Figyelj ide! Le lehet szállni rólam! Nem nézek Éjjel-nappal Budapestet, se Jóban rosszbant, Barátok közt is unalmas, nem nézek VV-t és egyéb szennyet sem, csak éppen engem teljesen hidegen hagy, ha mások nézik, és nem rugózok azon, hogy mekkora degenerált pár ember, aki kikapcsolódás céljából ilyeneket sasol, mert lesz.rom.


Asztro-show, manipulált Megasztár, Voice, és X-faktor. Egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz, s addig, míg nem telefonálok be, hogy küldjenek nekem pénzenergiát, vagy azért, hogy sztároljam a legújabb megasztárost szavazataimmal, esetleg a legújabb reklámnak bedőlve hülyeségeket vásároljak, addig nem vagyok a manipuláció áldozata.


Beállítjátok a tévét, mint valami ördögtől valót, fújjátok itt egész nap a trallalát, hogy mekkora szenny megy a tévében. Az megy. És? Tudtok ellen tenni? Nem tudtok. Mit gondoltok, ez és ehhez hasonló portál miért működik, miért alapították? Hogy ti ketten ne unatkozzatok, merő önzetlenségből? Idejöttök szájkaratézni, és az arcotokba nyomják a reklámokat. Ebből élnek. Akkor ti is manipulálva vagytok? Tolják az arcotokba. Ez is egyoldalú, kikapcsolni nem bírod, itt vagy, látod, itt villog jobbról a szemed sarkában. Jaaa...hogy rátok ez nem hat. Hát, képzeljétek, rám se hat az, ami a tévében van, mert lesza.om. Ez a különbség köztünk. Ti rettegtek a tévétől, ha bekapcsoljátok, azt hiszitek, bezabál benneteket a nagy, fekete szörny. :) Nem kell mindenkit ennyire ostobának és manipulálhatónak hinni, már bocs. Aki meg az, az vessen magára.

2014. jan. 8. 11:26
Amúgy érdekes dolog, de el kell hogy ismerjem, hogy azért egyszer-egyszer volt a kereskedelmi tévéken is érdekes és nézhető műsor...(Szóval azért nem a zsigeri gyűlölet árad belőlem a kereskedelmi tévék műsorai iránt, CSAK egyes műsoraik verik ki nálam mindig a bztosítékot...)Például ezelőtt vagy 10 évvel volt ha jól emlékszem, a TV2-n egy érdekes napi sorozat, aminek a címe az volt hogy: "Katalin bírónő"...Ez minden délután ment új részekkel, a szereplők folyamatosan válogatódtak az amatőr jelentkezők közzül, éshát mindig egy tárgyalóteremben játszódott az aznapi történet kizárólagosan, aminek során aztán a műsor végére "Katalin bírónő" meghozta az ítéletet egy-egy ügyben...Szóval érdekes és jó ötlet volt ez a sorozat, szórakoztató,és izgalmas mint egy sajátságos krimi, dehát aztán nemis ment sokáig...Vagy egy év után levette a műsorrol a TV2...Mondtam is magamban, hogy:Egy normális, nézhető műsor volt ezen a csatornán, aztán azt is levették hamar...Gondolom még mindig túl értelmes, és gondolkodásra késztető volt a sok idióta barom számára...
236. 8bff41629d (válaszként erre: 234. - 9951b56406)
2014. jan. 8. 11:15
45 vagyok, éshát bizony manapság visszasírom a saját gyerekkorom tévéműsorait főleg a 70-es évekböl...Azt hiszem a 70-es évek második felében mentek a legszínvonalasabb-legérdekesebb műsorok-filmek a tévében, aztán fokozatosan romlani kezdett a színvonal évröl-évre,ma meg ugye a kereskedelmi tévék képbe kerülésével elértük akkor a mélypontot...(Bár lehet hogy 10-20 év múlva visszatekintve még ez a mostani állapot is valami etalonnak fog tünni, ismervén már a tendenciák haladási irányát...)
235. 9951b56406 (válaszként erre: 231. - Mazsinka)
2014. jan. 7. 21:16
:)De az "Éjjel-nappal Budapest", az ugye nem...!?
234. 9951b56406 (válaszként erre: 228. - 8bff41629d)
2014. jan. 7. 21:12

Szerintem azért egy kicsit változott, bár nem tudom, hogy hány éves vagy(én 42).

Én azt tapasztalom, hogy ma már, egyre korábban, már az oviba megkezdik a hülyítést. (van egy 8 éves 2.o.-os, egy 6 éves ovis gyerekem és egy 18 éves nagylányom)

233. 8bff41629d (válaszként erre: 231. - Mazsinka)
2014. jan. 7. 13:05
Foglald már le magad valami értelmesebb dologgal, mint az én hsz-eimre való örökös kotkodálásokkal...Ha végképp unatkozol, akkor kezdjél neki inkább egy újabb több száz oldalas dolgozatírásnak...(Adjak tippeket címekre?)
232. 8bff41629d (válaszként erre: 225. - Érdekes73)
2014. jan. 7. 13:01
Ezzel sincs gond, nade UGYANEZT a megszokást nem lehetne megoldani mondjuk valami tartalmasabb-érdekesebb műsor "háttérnézésével"? Hát én nemis tudom most...Egyszer-kétszer belenéztem már csak puszta kíváncsiságbol is ilyen "Jóban rosszban", "Barátok közt","Éjjel-nappal Budapest" féle sorozatokba meg műsorocskákba,de esküszöm rá, hogy egy 5 percig nem bírtam nézni őket...Sőt, még órák múlva is csak szédelegtem az elképedéstöl, hogy ILYESMI SZÍNVONALNAK nézettsége-piaca van ebben az országban...Szörnyű ez az egész jelenség...
231. Mazsinka (válaszként erre: 229. - 8bff41629d)
2014. jan. 7. 12:55
Ezt már hallottuk. Uncsi, uncsi, uncsi.
230. Mazsinka (válaszként erre: 228. - 8bff41629d)
2014. jan. 7. 12:54
Azta, miket nem tudsz rólam! Azt még nem mondtad, te mit tudsz felmutatni a témában. A személyes véleményedet? Kit érdekel? Verd szét a tévédet, ha nem tetszik a Barátok közt, és menjél el aludni, de előbb vegyél be egy idegcsillapítót. :)
229. 8bff41629d (válaszként erre: 217. - Érdekes73)
2014. jan. 7. 12:54
Már régebben énis írtam ezt...Hogy egyszerűen érthetetlen hogy a MAI NETES VILÁGBAN miként képesek ezek az undorító kereskedelmi tévék odaszögezni a hülyék százezreit a képernyő elé egy-egy ilyen "Barátok közt", meg "Éjjel-nappal Budapest"féle primitív szemetekkel...Eszméletlen ez az egész...
228. 8bff41629d (válaszként erre: 215. - 9951b56406)
2014. jan. 7. 12:48
Mazsinka fórumtársnő tipikus példája a tananyagot csak GÉPIESEN BEMAGOLNI TUDÓ eminens diákok dicső klubbjának, ami típusra ugye mindannyian emlékszünk a saját iskoláinkbol-tanulmányainkbol...De az ilyen alkatu figurák közös jellemzője az is mindig, hogy SEMMIBE NEM GONDOLNAK BELE, SEMMIN NEM GONDOLKOZNAK EL,SEMMIT NEM TALÁLNAK IDŐNKÉNT KICSIT FURCSÁNAK,csak bemagolják a tananyagot mint egy verset, azt előadják újra, megkapják érte a csillagos ötöst, sőt, még felkérést is kapnak adott esetben, hogy "több száz oldalas dolgozatot írjanak a témárol"...Ahogy elnézem, az én időm óta nem változott a világ semmit sem...Nade ugyan minek is változott volna...
227. Mazsinka (válaszként erre: 226. - 8bff41629d)
2014. jan. 7. 12:41
Ez már a no comment kategória.
226. 8bff41629d (válaszként erre: 214. - Mazsinka)
2014. jan. 7. 12:39
Mindig is sejtettem hogy értelmi fogyatékos vagy, de ezen hsz olvasása után már tényleg nincsenek kétségeim...(Hát olvasd már vissza azt a hsz-t mégegyszer amire reagáltál, hogy MIVEL KAPCSOLATBAN írtam hogy hasznosabb lett volna ha az ebédfőzésekre koncentráltad volna az energiáidat mindig...Szövegértelmezési nehézségeid is vannak?)
225. Érdekes73 (válaszként erre: 222. - Grizus)
2014. jan. 6. 21:34
Sokaknál megszokás, háttér meg altató a tv :)
224. 9951b56406 (válaszként erre: 223. - Mazsinka)
2014. jan. 6. 20:30
Háát, ha te mondod:)
223. Mazsinka (válaszként erre: 215. - 9951b56406)
2014. jan. 6. 17:49
Akkor maradjunk annyiban, hogy minden egyetemista, diplomás hülye, önálló gondolkodásra képtelen, csökevényes agyú, manipulálható, reklámzabáló nulla. Meg savanyú a szőlő.
222. grizus
2014. jan. 6. 06:04
Ha szinvonalas műsorokat adnának, akkor arra lenne igény. Nevelés kérdése minden.
221. Érdekes73 (válaszként erre: 217. - Érdekes73)
2014. jan. 5. 16:53
Kieg. ami igazán bicskanyitogató ha leadnak 1-1 filmet a nagyok azt úgy teszik hogy kivagdosnak belőle jeleneteket szóval a birka néző aki fizet a szolgáltatónak a pénzéért kap reklámot, műsorajánlót+ megnyirbált filmeket részletekbe + rengeteg saját gyártásu cart.
220. Érdekes73 (válaszként erre: 189. - Mazsinka)
2014. jan. 5. 16:44
:) az idő elmegy
219. Érdekes73 (válaszként erre: 52. - 8bff41629d)
2014. jan. 5. 16:18
Nincs olyan szemét amire ne akadna néző ha a retken leadják...Legalábbis a nézettségi mutatók szerint. Személy szerint azt gondolom az emberek 90 %-a nem igényelné a gagyi szemetet.
218. Érdekes73 (válaszként erre: 188. - 8bff41629d)
2014. jan. 5. 16:00
Ennyi véletlen nincs is.A cél az elbutítás.
217. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Ficánka5)
2014. jan. 5. 15:58
Konkrétan a kereskedelmi csatornáknál pláne a két nagynál ( amiknek állítólag Mo-on a legnagyobb a nézettsége) a néző a legutolsó. A lényeg a profit a reklám és mellékesen adnak egy kis műsort is némi reklám és műsorajánló között.A jobb sorozatokat össze-vissza adják a kezdési időpontokat tolják éjfél tájra. Főidőben szemetet nyomnak.A hiradónak csúfolt akármikbe gyilkosság,baleset,katasztrófa,némi fajvédelem a végén meg kutyamentés. Ha véletlenül leadnak egy jobb filmet azt éjfél után 1-2 órával kezdik. A saját gyártásu szemeteiket meg gőzöm nincs kiknek gyártják...Mindenesetre én nagyon ritkán kapcsolok pont ezért az állitólag piacvezető csatornákra mert csak bosszúságot okoznak.Pár napja próbálkoztam egy filmmel de 10 percenként reklám volt+ gyomorforgató műsorajánló( Éjjel nappal Bpest )Aki jót akar magának inkább a netről letölti a filmeket és egy 90 perces filmet 90 perc alatt nézhet meg teljesen nem szétszabdalva nem kivagdosv stb...
2014. jan. 5. 15:28
Medve anyám....
215. 9951b56406 (válaszként erre: 212. - Mazsinka)
2014. jan. 5. 15:03
Sok (igen tanult és művelt)egyetemista azt hiszi magáról, hogy ő már mindent TUD, mert megtanították vele. Csakhogy azt a "sok tudást" nem a saját érzékszervein keresztül szerezte, hanem azokat mások által kitalált és lehet, hogy meg sem tapasztalt "ismereteket" tömték éveken keresztül a kis buksijába. És volt annyira naiv, hogy még el is hitte mindazt, amit tanítottak neki. Ezért nem is csodálkozom, azon, hogy nagyon sok "tanult" embernek, nincs egyetlenegy tiszta és teljesen saját épkézláb gondolata. Viszont van, annál is több, programozott tudása...:)
214. Mazsinka (válaszként erre: 213. - 8bff41629d)
2014. jan. 5. 13:06

XD


Az ebéd rég kész, okostojás.

213. 8bff41629d (válaszként erre: 212. - Mazsinka)
2014. jan. 5. 12:25
Azt, amit írtam a hsz-emben...TE pedig úgyszintén...Aztán meg hogy mivel foglalkoztál több száz oldalas dolgozat keretében, meg mivel nem, az ENGEM nem érdekel...Meg semmi jelentősége sincs...(Bár azért annyit megjegyeznék mégiscsak halkan, hogy ITTENI PRODUKCIÓIDAT OLVASVA, szerintem mindenki jobban járt volna ha a "több száz oldalas dolgozat" helyett mondjuk inkább a vasárnapi ebéd elkészítésére koncentráltad volna az energiáidat...)
212. Mazsinka (válaszként erre: 211. - 8bff41629d)
2014. jan. 5. 12:20
Meg ne haragudj, de többszáz oldalas dolgozat keretén belül foglalkoztam e témával az egyetemen. Te mit tudsz felmutatni az okoskodáson kívül? Ja, semmit.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook