Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Itt az ősz itt van újra - indulhat a fogyókúra! fórum

Itt az ősz itt van újra - indulhat a fogyókúra! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. szept. 6. 13:23

Megszűnik??

Most újították fel nálunk a boltot + tavaly vette meg a Match-ot.

Nem lehet, hogy más van nálatok a háttérben?


Én is ettem már olyat. Vmilyen cukorpótlós poharas puding. A barátomnak szoktam venni a cukra miatt.

2013. szept. 6. 13:17
Akkor siessetek, mert úgy hallotam hogy a CBA üzletlánc megszűnik. Már nálunk be is zárt. Egyébkétn miben tartalmaz mást az update puding mint a többi? (porpudig, készítős vagy a kész poharas puding)
46. patapucs (válaszként erre: 25. - Judit103)
2013. szept. 6. 10:47

Helló!


Norbi pudingot ma reggel a CBA-ban láttam, tehát elvileg abban a hálózatban lehet kapni.

45. patapucs (válaszként erre: 43. - Judit103)
2013. szept. 3. 09:58

Én amikor régebben csináltam ilyet, akkor összefőztem, hogy belemenjen az íz is.


Mi sem, kb. 5 hiányzik a fiamnak (az osztályban van akinek több, van akinek hiányzik).

Egyem a kis szívét!

44. patapucs (válaszként erre: 42. - 241349700b)
2013. szept. 3. 09:54

Köszi, ki is nyomtatom, otthon átrágom magam rajta. :-)


Én meg fahéjjas, mazsolás zabkását szoktam enni. :-)

Most arra tuningolok, hogy 71ről elmozduljon a mérleg, mert vhogy odakötött a kijelző ehhez a számhoz... :-)

2013. szept. 3. 09:37

Sziasztok!


Nem, nem kaptunk meg minden könyvet. Barna rizs fahéjjal? Hülye kérdés de hogy csinálod? Utólag teszed rá?

Tegnap este ette, ideges voltam a csaj miatt, most kezdte az elsőt.... (általános).

42. 241349700b (válaszként erre: 41. - Patapucs)
2013. szept. 3. 09:32

[link]

Itt találhatod meg a kódokat. Én még most próbálok csak 1-es kódú ételeket enni. Mostanában rákaptam a barnarizsre, s azt szoktam ebédelni, tegnap mazsolásan ettem fahéjjal, fincsi volt, ma pedig párolt sárgarépával eszem petrezselymesen. Ma reggel a mérleg 79,4 kg-ot mutatott, ami még szombaton 80,3 volt. Úgy örülök most!!

41. patapucs (válaszként erre: 40. - 241349700b)
2013. szept. 2. 15:25

Ezek a kódok hol vannak fenn?

Megnézegetném, hátha ki tudok belőle mazsolázni olyat, ami nekem is jó. .:-)

40. 241349700b (válaszként erre: 34. - Patapucs)
2013. szept. 2. 15:03
Én az update kódokat figyelgetem meg a kalóriákat is szoktam számlálni. Még az elején vagyok, ilyenkor még mennek le a kilók, de a végén az utolsó kilók lesznek nehezek. Igyekszem minden nap tornázni is.
39. patapucs (válaszként erre: 38. - Judit103)
2013. szept. 2. 13:38

Szia!



Én tegnap dinnyéztem, de azért egy kis szőlő is lecsúszott. :-)

Nekem a következő 1-2 hétben arra kell összepontosítanom, hogy iődben lefeküldjek.

Vhogy úgy vettem észre, hogy ha tartósan éjfél körül/után fekszem le, akkor nem fogyok.


A lányodék megkapják ma a könyveket? A fiamnak 5 könyve hiányzik.

2013. szept. 2. 09:52

Sziasztok!


Én jó 1 év alatt szedtem vissza a 6 kg-ot, ami nem olyan rossz arány, persze most érzem hogy zavar.

Ma kezdte a lányom a sulit.... Hát idáig nem voltam éhes, most már igen, de megpróbálok ma dinnye napot tartani. Jó egy óra tornám megvolt, hajnalban, de ma szabin vagyok, volt rá idő...


Zumbára én is nagyon járnék, de itt nincs!!!! Ami megvan dvd-én azt nagyon szeretem.

37. patapucs (válaszként erre: 36. - Patapucs)
2013. szept. 2. 08:31
Bocsi, ha helyesnként esetleg fura a megfogalmazás, még nem ébredtem fel..
2013. szept. 2. 08:30

Csak eszembe jutott, hogy arra is figyelni kell, hogy ha elérjük a célsúlyt, akkor nem szabad visszatérni a korábbi táplálkozásához, mert jojo lesz a vége.

Menet közben ki kellene alakítani egy olyan táplálkozást, ami később is tartható.

A most divatos életmód váltás lenne a cél ahhoz, hogy ne csepegjen vissza ami lement.

2013. szept. 1. 23:22

Sziasztok! Indul bizony,nagy ütemben:)

Jövő héten beiratkozunk a lányommal Zumbára,és rázzuk egy órán keresztül-jöhet a sok zöldség.

Pápá szénhidrát:DD

34. patapucs (válaszként erre: 31. - 241349700b)
2013. szept. 1. 22:49

Szia!


Gratulálok, szépen haladsz.

Te milyen elvet követsz?

33. patapucs (válaszként erre: 25. - Judit103)
2013. szept. 1. 22:46

Ha látok pudingot, megírom, hogy hol lehet kapni (mármint melyik fajta boltban).

Én nem Norbizom, de a pudingja és a túró rudija tényleg finom.

A gyümölcs joghurt sosem ízlett, túl folyékony volt számomra - most meg már úgysem eszem ilyet, szóval mindegy.


Egyébként én is irodában vagyok.

32. patapucs (válaszként erre: 29. - Vikyci)
2013. szept. 1. 22:43

Én is csináltam januárban a 90 napost.

Szerintem ami diéta, az mind olyan, hogy ha ugyanúgy étkezel mint korábban, akkor hízni fogsz (hiszen nem véletlenül kellett elkezdeni fogyózni).

Én megtartottam belőle ami nekem jó, így jó úton haladok.

Én is megtartottam, hogy 12ig csak gyümölcs. Nálam 12-13 fele ebéd, majd 1/2 7 - 7 fele van a vacsora.

Korábban nem megy, vagy melózom vagy úton vagyok hazafele.

Túró rudi helyett nem szoktál túrókrémet enni? Túró, joghurt és édesítő - van aki gyümölcsöt is tesz bele, vagy citromot, stb. Kinek-kinek szájíze szerint.

2013. szept. 1. 22:29
Sziasztok! Én is csatlakoznék. Nekem van 3 gyerekem a kisebbiket már sajnos nem szoptatom (9 hónapos), s most kezdem el a fogyókúrát. A 3 tehesség után fennmaradt még 20 kg, amit le kell adni. 62 kg voltam mikor terhes lettem, s most 80 vagyok. Már fogytam az elmúlt 2 hétben 4 kg-ot.
30. patapucs (válaszként erre: 28. - D20c30cb4c)
2013. szept. 1. 22:15

Bevallom irigyellek. Épp ma beszélgettünk a barátommal, hogy 18 körül nem akartam tanító lenni, így 20 évvel később meg szívesen lennék. :-)

Ez van, most már marad az, ami van.


Én azért kezdtem el használni, mert megállt a fogyás és kíváncsi voltam, hogy miért. Kiderült, hogy kcal-ban túl keveset eszem (én meg soknak éreztem), csak napi 700-800-900 körül.

Az én "feladatom" az volt az elmúlt pár hétben, hogy 1200 körülre felvigyem. Azt nem mondom, hogy mindig sikerül, de mondjuk heti 5x van 1100-1200 küzött.

Így nem tartalékol a szervezet. :-)


[link]


Ezen ki tudod számolni, hogy mennyi a napi kcal szükségleted és hogy mennyire ahhoz, hogy fogyjál.

1200-nél kevesebbet nem javasolt enni folyamatosan.

29. Vikyci
2013. szept. 1. 19:25

Sziasztok!

Én ma kezdtem újra, de másként mint eddig.

Eddig többször végigvittem a 90 napost, fogytam is szépen, de amikor abbahagytam, minden visszajött.

Most inkább a tornára fogok ráállni, vagyis nem kimondott torna, hanem Leslie Sansone "sétálós" videóit fogom csinálni minden nap.

Persze a kajára is igyekszem odafigyelni, reggelire megszoktam, hogy csak gyümölcsöt eszem, utána ebéd délben, majd 5 körül vacsora. De igyekszem lemondani a napi túró rudi adagomról.

Én sütis vagyok, bár az a jó, hogy az utóbbi időben lusta vagyok sütni :-D

2013. szept. 1. 18:19
Sziasztok! Látom más is hasonló helyzetben van, mint én. 8 kilótól kellene megszabadulnom, bár most a munkám miatt lehet sikerül. (Elsőseim vannak, tanítok, így lesz rohangálás, enni alig lesz időm.)Viszont a rohanás miatt nehezebbnek érzem a tudatos táplálkozást. Sajnos a héten lecsúszott egy tábla csoki, amikor az évnyitó miatt idegeskedtem. :( A kalóriabázis hasznos? Tervezem, hogy elkezdem. Napi hány kalória bevitele az, ami fogyáshoz vezet? Mondjuk én 165 cm vagyok és 66 kiló. Meg a másik, hogy babát szeretnénk a férjemmel, így nem akarok drasztikusan fogyni, viszont egészségesen szeretnék táplálkozni.
2013. szept. 1. 12:51
Jó a kalóriabázis, megjavult.
26. adri25
2013. szept. 1. 12:06
Én reggeli nélkül ki sem bírnám,az tuti.
2013. szept. 1. 12:03
Napközben (irodai munka) is eszem, de a reggeli általában kimarad. Nagyon sokat próbálkoztam a 90 napossal, ott leszoktam a reggeliről. Közben megjött férj, anyu küldött csokis tortát. Biztos nem finom. Fújjjj. És mostanában norbi pudingot se látok a boltokban, pedig még azt szeretem.
2013. szept. 1. 12:00

Még egy utcsó írás, aztán 1 óra takarítás miatti szünet:


Én szétválasztózom (kivétel a puding, vagy nagyon ritkán a paleo muffin), ami azt jelenti, hogy nem keverem pld. a gyümölcsöt a tejtermékekkel, zabkása vízzel készül, stb.

Nem eszem búzás dolgot és délelőtt csak gyümölcs.

Hasonlóan mint a 90 napos diétánál.

23. adri25 (válaszként erre: 21. - Patapucs)
2013. szept. 1. 11:55
Én is Gombóc Artúr vagyok!!!! :)
22. patapucs (válaszként erre: 14. - Judit103)
2013. szept. 1. 11:55

Hasonló az édesség nálam is. Túró, joghurt, édesítő.

Néha cukorpótlós puding (most 0,1%os tejjel), de csak havonta 1x, mert engem hízlal így is.

21. patapucs (válaszként erre: 18. - Adri25)
2013. szept. 1. 11:52

Akkor az nekem is mumus lett volna. :-)

Imádom az édességeket (amolyan Gombóc Artúr módon).

20. patapucs (válaszként erre: 16. - Judit103)
2013. szept. 1. 11:50

Így érthető. Én 9kor megyek sokszor fürödni. :-)

12 mikor lefekszem - most én is megpróbálom visszaszoktatni magam a 11re.


Akkor egy nap 1x eszel, este? Napközben?

19. adri25
2013. szept. 1. 11:49
Netről vagyok fent.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook