Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetszik ezen a helyen a fülpiercing? fórum

Tetszik ezen a helyen a fülpiercing? (beszélgetős fórum)


8. Miss Angel (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2013. szept. 1. 13:22

mondjuk én "levágtam" egyből,hogy nem az ő füle és a kép is csak neten talált,de nagyon igazad van!!!!

elnézem sokszor az embereket pl egy orrpiercinggel,hogy nem szép az orra,túl hosszú túl nagy stb és akkor belerakat karikát/jobb esetben csak egyet://,ronda na,ez az igaz-ha vmi nem előnyös,"meg kell tanulni" észre venni és kész.MERT amugy tényleg előnytelenné teheti az egész megjelenést,úgy mint akár egy rosszul kiválasztott ruhadarab egy előnytelen smink vagy bármi más....

7. Roos
2013. aug. 31. 23:07

Köszi mindenkinek a választ! :)

Ez nem az én fülem,interneten találtam,csak szeretnék,és kíváncsi voltam,hogy másoknak is tetszik-e.Egyébként normális fülem van,nem áll el,nem nagy :)

2013. aug. 31. 21:38

Szerintem meg nem biztos, hogy jó. Egy piercinghez rendelkezni kell egy stílussal, jól kell tudni hozzá öltözni és a testrésznek különösen szépnek kell lennie, mert ha nem így van, akkor előnytelenné válik.


Ezen a képen úgy tűnik, mintha a füled nem lenne elég szép, a hajad sem jó hozzá, de lehet csak azért írok ilyet, mert nem jó a kép.

2013. aug. 31. 16:40
Szerintem szép, nekem is van :)
2013. aug. 31. 14:46

nem vagyok egy "piercingpárti",sőt...ki nem állhatom,egyedül köldökben tetszik általában,de MINDIG CSAK MÁSOKON,saját magamnak azt se csináltatnám soha,ha fizetnének érte se:))))

de ezen a helyen és ez a fajta piercing még sztem is szép:))

2013. aug. 31. 14:45
Igen,jól néz ki:)
2013. aug. 31. 14:41
Nekem igen,én is szeretnék ilyet :)
1. Roos
2013. aug. 31. 14:39

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook