Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Metatrophikus dysplasia avagy együtt az úton fórum

Metatrophikus dysplasia avagy együtt az úton (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Metatrophikus dysplasia avagy együtt az úton

12. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 408020f45e)
2014. okt. 28. 11:49

Csodálatos anyja és mondhatnám azt is, barátja vagy a lányodnak, hiszen támogatod, ahogy egy szülő és egy barátnő teszi :

Gratulálok mindkettőhöz, a lányodhoz és a születésnapjához :)

11. Anya11
2014. jan. 3. 08:21

Huh,nem semmi!

Minden elismerésem,hogy a Lányodat így nevelted fel,fejlesztetted,segítetted,tanítottad.

Boldog születésnapot neki,így utólag is és Neked is! Kívánok sok erőt,kitartást,jó egészséget és boldog új évet Nektek!

10. 408020f45e (válaszként erre: 9. - Toncsimimi)
2013. szept. 8. 20:21
Nagyon kedves vagy!:) Ez egy olyan dolog, amiről vagy beszélünk vagy nem, de a mindennapi életünk része mindig. Igazából, csak az tudja átérezni ezt, aki benne van. :)
2013. szept. 5. 11:16

Meghatott a cikked, nagyon együtt érzek veled!

Mi is megvívjuk a mindennapi harcunkat a kislányunkkal, csak más területen...

Nem könnyű, de minden boldog pillanatért megéri! :)

Sok boldog születésnapot és jó egészséget, kitartást kívánok a lányodnak!

Te pedig anyaként, fogadd minden elismerésem!!!

2013. aug. 31. 23:30
Köszönöm!:)
2013. aug. 31. 23:30
Kívánok Nektek a további úthoz, élethez szerencsét, sikereket, egészséget és hitet, hogy sikerülni fog amit elterveztetek!!
2013. aug. 31. 23:06
Köszönöm, hogy elolvastátok és mindenkinek kellemes hétvégét kivánok!:)
2013. aug. 31. 16:42

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Örülök, hogy elolvastam a cikked, mert tanultam belőle. Igen az emberek (átlag) félnek a másságtól, legyen az bármilyen. Kívánom, hogy valóra váljanak az álmaitok, hátha sikerülne kijutni külföldre. Az OEP nem segíthet ilyen esetben?

Minden jót!!!!

2013. aug. 31. 14:27

Minden elismerésem és tiszteletem a tied! Az én édesanyám is tanítónő volt amíg dolgozott, és a lányoddal hasonló korú vagyok.

Kívánom, hogy a lányod megtalálja a harmóniát és a boldogulást az életben. Ehhez nagyon sokat ad, hogy tőled ilyen anyai hátteret kapott/kap.

3. Leny
2013. aug. 31. 14:12
minden*
2. Leny
2013. aug. 31. 14:12

Megtiszteltetés volt olvasni a cikkedet, a végére el is pityeredtem és mindenki embertársam helyett is magamba néztem...

Mindenkinek ilyen édesanyát kívánok, mint amilyen te vagy!

És remélem, hogy anyaként ilyen életrevaló, harcos gyermeket nevelhetek fel mint a te lányod!

2013. aug. 31. 09:08
Élni senkinek sem könnyű ma, a mai itthoni viszonyok között. De mozgássérültként, rövidült végtagokkal, ízületi kötöttséggel, hát és derékfájások között főleg nem könnyű. Képzetten, nyelvvizsgával, érettségivel, OKJ-s szaktudással is állástalanul talpon maradni és bízni a jövőben pedig már művészet. Az én lányom ilyen alapon, igazi művész.

Ugrás a teljes írásra: Metatrophikus dysplasia avagy együtt az úton

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook