Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetek terhes ha menstruálok? fórum

Lehetek terhes ha menstruálok? (tudásbázis kérdés)


26. Kittidora (válaszként erre: 25. - Vikuka)
2013. aug. 31. 14:59
:-),hehe vicces.szerintem nincs itt semmi baba..rendesen menzeszelek ,lehetetlen!!!!csak felidegesítettek a csajok tegnap..
25. vikuka (válaszként erre: 23. - Csinita)
2013. aug. 31. 14:56
a vírus neve: KISBABA:)
24. dafke
2013. aug. 31. 06:56
Én is menstruáltam terhesen az első hónapban, csak kevesebb volt valamivel. :) Tesztelj.
2013. aug. 31. 00:19

Ne aggodj, szerintem valamit bekaptal, marmint virust. Azert egy nagyon pici esely van ra, hogy terhes vagy, persze csak ha nem vedekeztetek a ferjeddel. Annak mar igazan nagyon kicsi az eselye, hogy vedekeztetek (pl. gyogyszert szedsz) es meg meg is jott a mensid es ugy vagy terhes. Megertem, hogy megijedsz, foleg, ha nem tervezel mar tobb gyereket. Egyebkent en is ismerek szemelyesen olyan not, aki vegig menstrualt egesz terhesseg alatt, rendesen havonta megjott Neki.

De tenyleg probalj meg ne izgulni ezen, szerintem nagyon-nagyon keveske esely van terhessegre. Vegyel egy tesztet es az majd megmondja. Drukkolok, hogy negativ legyen!

2013. aug. 31. 00:06
Arra,gondoltam ,hogy olyan ir,aki kozvetlenul jart igy,vagy ismer hasonlo storyt
2013. aug. 31. 00:04
Azert,mert eszembe se jutott ,h terhes lehetek.ma egy babazsuron az anyukak ijesztettek meg,miztan elsapadva oklendeztem vegig a delutant.en tenyleg arra gondoltam,hogy rosszat ettem,szerdan voltam is a haziorvosomnal ,gyogyszereket kaptam,szedem.nem enyhulnek a tuneteim,pszihesen is rosszul leszek,ez lett gyanus,hogy az etelek gondolatatol ,mert tor ram a hanyinger,oklendezes,a szagok,a cigi ?raz a hideg ezektol,es ez a terhessegeimnel volt jellemzo mind ez. Most este,hogy haza ertem merult fel bennem,hogy jezus isten,mi van ha megis igazuk lehet,voltak mar csodak.nem vok egy buta no,ismerem a testem,a biologiat..kicsi az esely ,de nem kizartsemmi se .
2013. aug. 30. 23:46
Mért nem vettél tesztet eddig?
2013. aug. 30. 23:35
Ne idegeskedj, ne rágódj ezen, holnap vegyél egy tesztet, dm nyitva van, ha gyógyszertár nem is, és csináld meg. Addig meg próbálj megnyugodni, nem nagyon tehetsz semmit sajnos. Drukkolok, hogy ne legyen babód, ha ennyire nem szeretnéd! Azért én a helyedben egy nőgyógyászt is felkeresnék hétfőn, ő többet tud mondani.
2013. aug. 30. 23:16
Annyi hulye storyt hallottam mar.kozvetlen kormyezetembe pl ,szules elott 3hettel tudta meg a no,jogy terhes!tanarno ,ertelmiseg elvileg!vekony alkatu,nem volt hasa,tanitott!es ott a kisfia a kristof!elotte 5eve normal terhessegbol a karina,hatalmas hassal!erre tudnal magyarazatot adni?ezert,nem hiszek en mar semmibe :-(
17. inta (válaszként erre: 15. - Kittidora)
2013. aug. 30. 23:01

Nem rugdosásnak szánom. Azt megértem, ha ideges vagy és izgulsz ezen... de ha a menstruációnak nem hiszel, annak fogsz majd, aki azt írja, hogy á, dehogy lehetsz? Ezért nem értem.


Remélem, hamarosan megnyugodhatsz, és minden rendben lesz.

16. inta (válaszként erre: 14. - Kittidora)
2013. aug. 30. 22:56

Nekem nem fáj. Csak szó szerint nem tudok idézni a hetedikes biológiakónyvből.

Ha viszont te is ismered ennyire a biológiát, nem értem, mit vársz a fórumtól.

De nem akarlak bántani, leírom másképp: lehetsz terhes, bár a vérzés miatt nincs nagy esélye.

Nem hiszem, hogy ezzel a válasszal kintebb vagy, mint az előzővel, ezért nem is értem a fórumot.

2013. aug. 30. 22:51
Komolyan,hogy itt mindig van olyan,aki. Ilyrn kedves!
14. Kittidora (válaszként erre: 13. - Inta)
2013. aug. 30. 22:50
Miert faj,hogy kerdeztem???hogy felmerult a gyanu bennem?bocs,hogy elek!
13. inta (válaszként erre: 11. - Kittidora)
2013. aug. 30. 22:25

Ja,értem, Akkor majd a Hoxa megmondja,lehetsz-e terhes.

Aki nő létére férfival szexelt, megvan biológiailag a megfelelő, kifejlett reprodukciós rendszere, az lehet terhes, igen.

Kalappal ahhoz, amit szeretnél.

2013. aug. 30. 22:16
én sem gondolnám reálisan átgondolva,csak a csajok beparáztattak,hogy mi van ha mégis!
2013. aug. 30. 22:16
azon kívül,hogy este van semmi...
2013. aug. 30. 22:14

Elvileg lehetsz.

Gyakorlatilag ha az első kettővel nem menstruáltál terhesen, akkor csekély a valószínűsége, hogy most máshogy viselkedne a szervezeted. Szerintem sokkal reálisabb a gyomorrontás. Bár csak józan paraszti ésszel, nem orvosként vélekedek így, mérget ne vegyél rá.

9. inta
2013. aug. 30. 22:13
Mi tart vissza egy teszttől, ha a gyógyszertől semmi?
8. kisj
2013. aug. 30. 22:10

gyomorrontás szerintem nem tart ilyen sokáig

inkább vírus lesz

2013. aug. 30. 22:10
annyi még,hogy fél éve figyelem a mensim,mert rendszertelen lett,vagy 31napra jött,meg vagy 25,most rendesen 27,ami nekem a normális.sokszor jtt 31-re(3szor) kétszer 25-26 ra
6. Kittidora (válaszként erre: 4. - Egypt)
2013. aug. 30. 22:08
legyen igazad,nem terveznék,még egy lurkót!
2013. aug. 30. 22:08
háziorvosnál voltam,azt mondta,nem vírus,rosszat ettem,adott gyógyit,azt mondta az segít,hát nem segített eddig.
2013. aug. 30. 22:06
Szerintem ez sima vírusfertőzés, ezeknél a hányósoknál persze hogy rosszul vagy a szagoktól. Egyébként meg csinálsz egy tesztet és kiderül, de ezek nem terhes tüneteknek tűnnek.
2013. aug. 30. 22:06
Anyukám a negyedik hónap elejéig menstruált,miközben velem volt terhes.Szóval lehetsz.
2. kisj
2013. aug. 30. 22:06
az orvos mit mondott?
2013. aug. 30. 22:03

Hétfő óta ,hányok,rosszul vagyok,a hasammal is gond van,orvosnál is voltam.Kedden megjött.

az a fura,hogy hirtelen jön s rosszul létem,gondolatra,szagra érzékeny vagyok.Nem akarok terhes lenni,nem azért kérdem,de lehetek ??vagy csupán gyomor rontásom van?Csak az a gyanús,hogy ennyire érzékeny vagyok,dohányzom,kávézom,egyiket se kívánom,sőt rosszul vagyok tőle,nem tudok enni.Olyan tüneteim vannak,mint ,mikor az első kettővel terhes lettem,de ott kimaradt a mensim.

Segítsetek :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook