Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajdúsítás sikerült -e valakinek? fórum

Hajdúsítás sikerült -e valakinek? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 25. 12:26

Bocskaynak élég jól sikerült Debrecen környékén:-)


A fejbőrre vértisztító teákat,ritka mosást, bojtorján méz pakolás.

2013. szept. 2. 08:47
Ez egy videó, ami bemutatja. Első lépésként kifésülöm a hajam, utána beledolgozom a ricinus olajat, folpackkal körbetekerem, majd törölközőbe csavarom. Elvileg legalább 1 órát kell így tölteni, de én így szoktam aludni. Reggel egy hajmosás és kész. Ilyenkor balzsamot sem kell használni, mert annyira puha lesz a hajam. Minden második hajmosás előtt alkalmazom.
4. zszszszs (válaszként erre: 3. - E2f062d598)
2013. szept. 1. 18:32
Sajnos, az általad megadott linken már nem található meg az az írás, amire hivatkoztál. Megtennéd, hogy pontosan leírod, hogyan alkalmazod a ricinuspakolást?
2013. aug. 30. 19:13

Én ugyan nem küzdök ilyen problémával, de gyakran ricinuspakolásban alszom és a fodrászom szerint, nagyon sok kis apró haj növekszik.

Eszerint alkalmazom:

[link]

2. syria (válaszként erre: 1. - Tempest)
2013. aug. 30. 18:50
A pajzsmirigyed is totálisan rendben van?
2013. aug. 30. 18:27
Nő létemre szinte kilátszik a fejbőröm , különösen elöl a homlokrésznél látszik nagyon. Évek óta látom, hogy fogy és fogy a hajam. Mindenféle vizsgálaton, góckutatáson voltam, rengeteg féle szert használtam, mikrokamerás és egyéb hajgyógyászati vizsgálatok, egy vagyon elköltése stb. semmi eredmény. Nekem nem hullik, a hullás teljesen normál mennyiségű, de mégis fogy mert nem nő új haj, vagy nem tudom. Mindenhol egyenletesen ritkul, de a fejtetőn a legszembetűnőbb. Az érdekelne, hogy valaki akinek már szintén kilátszott a fejbőre ért-e el valamilyen eredményt visszadúsúlás tekintetében, ha igen mivel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook