Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen beállítást kell alkalmazni (gépen, mobilon), hogy kiírja a helyet ahol tartózkodok? fórum

Milyen beállítást kell alkalmazni (gépen, mobilon), hogy kiírja a helyet ahol tartózkodok? (tudásbázis kérdés)


10. zsuzso100 (válaszként erre: 7. - Luna93)
2013. szept. 1. 23:52

Nos...közben rájöttem, teljesen véletlenül! :)

Bejelentkezel az adott városból és utána ezt megjegyzi és amíg ki nem ikszeled vagy máshonnan bejelentkezel(ezt csak sejtem), akkor megszűnik vagy átáll.

9. zsuzso100 (válaszként erre: 5. - Kitrákotty)
2013. szept. 1. 23:49

Ja...hogy mire jó, hogy látják, hol vagyok? :)

Semmi célt nem szolgál, nincs titkolnivalóm! :) Csak feltűnt és utána akartam járni!

2013. szept. 1. 19:01
Személy szerint én meg pont nem szeretem,ha kiírják a különböző oldalak a tartózkodási helyemet...
2013. szept. 1. 10:43
Ez engem is érdekelne. Facebookon nem kell beállítani valahol?
6. Ariettina (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2013. szept. 1. 08:54

samsung telefonban:


beállítások > hely és biztonság > GPS műholdak

5. kitrákotty (válaszként erre: 4. - Zsuzso100)
2013. szept. 1. 08:17
attól, hogy nem ez a lényeg, engem meg ez érdekelt (volna) ....
4. zsuzso100 (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2013. aug. 31. 21:19

Itt nem ez a lényeg, csak érdekelt, hogy ha egyszer volt, akkor hova tűnt.

Ilyen vagyok, ha valami kipattan az agyamból, szeretem kideríteni, hogy miért van! :)

2013. aug. 30. 15:01
Ez amúgy mire jó, hogy mindenki tudja, te épp hol vagy?
2013. aug. 30. 13:23

Nem arra gondolok, amikor külön megjelölöm az adott, várost, utcát, szórakozóhelyet...hanem automatikusan a várost.

Így gondolom!

[link]


Ennyit találtam, engem a 2. lehetőség érdekel.


Sharing your location lets you tell family and friends where you are as you’re posting:

Tell people you’re at a specific place

To include a specific location when you post, like a restaurant or park, click the icon and type in the name of the place or event. To say you’re there with others, click the icon and add their names. You can control who sees this post by choosing an audience before you publish it. If you tag anyone with you, that person and their friends may see the post, including where you are.


Include your general location

Instead of a specific place, you can choose to include the city or area you’re nearby. This info will appear next to the timestamp of your post. If you have location added to your posts, we’ll suggest a general location like the city you’re near. To change the location: 1. Hover over the city name. 2. Click the x next to the city name. 3. Type in a new city (or leave blank if you don’t want to mention a city in this post).


This setting will continue to stay ‘On’ until you click on your location at the bottom of the sharing tool and then click the x.

2013. aug. 30. 13:22
Milyen beállítást kell alkalmazni (gépen, mobilon), hogy kiírja a helyet ahol tartózkodok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook