Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan felejthetem el? fórum

Hogyan felejthetem el? (beszélgetős fórum)


17. *Királylány* (válaszként erre: 15. - Sanyinak)
2013. aug. 30. 19:56
Nem fél év volt a kapcsolat elején a találkozás. Kb. fél évig hívogatott mire hajlandó voltam vele találkozni. Addig le akartam rázni meg minden. Aztán igen igazi kapcsolatot szeretne stb. Nem szexkapcsolatnak indult és mindig úgymond ilyen távolodó közeledő kettősség volt benne. Reménykedtem az igazi jó kapcsolatban.
16. 40f1eafcfc (válaszként erre: 12. - Alicewonderland)
2013. aug. 30. 15:30
Ezek a kapcsolatok hogy alakultak ilyenné? Utána megtaláltad azt aki megszeretett és komolyan gondolta?
15. sanyinak (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2013. aug. 30. 13:41
Építsd vissza távkapcsolattá, aminek indult. Hiszen ha fél évig kibírtad találkozás nélkül az elején, akkor most is megpróbálhatod ugyanezt :)
14. anya4005 (válaszként erre: 12. - Alicewonderland)
2013. aug. 30. 13:37
Azért,ha alapból így kezdődik egy kapcsolat (csak szex),szerintem a nők is tudják,meddig mehetnek. Nekem volt ilyen pasim,akkor hívtam,mikor egyedűl voltam,de a vágyaimmal nem tudtam mit kezdeni: jött és ment. Soha nem akartam többet,ő sem tőlem.
13. 3a6250d900 (válaszként erre: 12. - Alicewonderland)
2013. aug. 30. 12:17
Ó dehogynem tudnak csak...
2013. aug. 30. 07:11

Sajnos nem egy kapcsolatban voltam így. Úgy vannak a nők összerakva, hogy "csak szexelni" nem tudnak, akinek a tested adod, szakad vele a lelked is óhatatlanul. Annyit bőgtem ezekben az időkben, hogy egy életre elég volt.

Bár nagyon nehéz, de ki kell lépni. Ezek zsákutcák, amik az önbecsülésed is a földbe döngölik.

11. anya4005 (válaszként erre: 9. - *Királylány*)
2013. aug. 30. 00:13
Annó 5 évet pazaroltam egy hasonló kapcsolatra! Hidd el,nem érdemes! Vagy működik a dolog,vagy nem!
10. ina87 (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2013. aug. 29. 22:09
Cserélj számot,ha keres ne is vegyél rola tudomást!
2013. aug. 29. 21:45

Köszönöm a hozzászólásokat.

A rózsaszín köd el szokta borítani az agyam ami arra biztat, hogy találkozzak vele mert hátha megváltozik. Vagy hátha az exek miatt bizalmatlan.

Néha jobb más szemével látni a dolgokat és meghallgatni más véleményét.

8. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2013. aug. 29. 20:00

Mond meg neki, hogy ne keressen.

Ha még is keres ne reagálj rá, közben pedig uccu neki és ismerkedj barátkozz járj el többet társaságba, szórakozni.

7. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2013. aug. 29. 17:05
ismerkedj mas ferfiakkal, ha talalsz majd valakit, aki normalisan banik veled, elfelejted, sot orulni fogsz, hogy megszabadultal tole
6. 40f1eafcfc (válaszként erre: 5. - Nika0101)
2013. aug. 29. 16:59
Teljesen egytértek.Fontos dolog,hogy mi mire vágyunk,illetve az erő.
5. nika0101 (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2013. aug. 29. 16:47

Állítsd fel azt a bizonyos mérleget.

És döntsd el, hogy melyik serpenyőbe kerül több, a jóba, vagy a rosszba.

De mindenek előtt vizsgáld meg önmagad, hogy mit és mennyit érdemelsz.

Ha úgy érzed, hogy ennél sokkal többet, akkor kell, hogy legyen erőd, hogy nemet mondj magadnak is és neki is.

4. 40f1eafcfc (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2013. aug. 29. 16:43
Nagyon úgy tűnik,hogy nem veszi komolyan és nem szerelmes.Sajnálom,biztos pocsék érzés neked,de lehet azért is ragaszkodsz ennyire hozzá, mert így viselkedik, és ilyenkor van hogy még inkább vágyunk a másik után.Szerintem próbáld meg elfelejteni,semmi kapcsolat tartás vele,nem lesz nehéz,hisz elég tartalmatlan volt a kapcsolat.
2013. aug. 29. 16:36
Cserélj számot,és ha keresne se vedd fel. Máshogy nem megy.
2. adry06 (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2013. aug. 29. 16:33
Hagyjad, találsz olyat aki igazán szeret, ilyen nem érdemli, h szenvedj miatta! Gondolom mikor elűnik, akkor mással van. Felejtsd el!
2013. aug. 29. 16:28

Van egy kapcsolatom majdnem 2 éve. Távkapcsolatnak indult amibe nem akartam belemenni csak fél év után jöttünk össze. Aztán szexkapcsolat jellegű lett és én mindig hittem abban hogy rendes kapcsolat lesz. Titkos a kapcsolat. Időnként eltűnik és amikor túl lennék rajta újra keres. Hogy találkozzak vele akkor többször és ígérget. El akarom felejteni mert szeretem és tovább akarok lépni. Nem akarok többé sírni és szenvedni.

Nem számíthatok rá soha. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook