Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kreatív zöldsédíszeket szeretnék készíteni a hidegtálaimhoz, tudtok olyan eszközöket ajánlani, melyekkel ez könnyebben menne? fórum

Kreatív zöldsédíszeket szeretnék készíteni a hidegtálaimhoz, tudtok olyan eszközöket ajánlani, melyekkel ez könnyebben menne? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 23. 16:03

Ujhagyma szárakat vékony csikokra hosszába vágd és jeges víbe tedd

V alakba vágd be a retket, körbe: nyisd szét,

a héját a V alaknál vékonyan az aljáig vágd be és ugy hámozd meg ovatossan hogy minden szirom meg maradjon.

A narancsot citromot vékony szeletekre vágd és a közepéig be vagdosod és megcsavarod.



v

2008. máj. 8. 00:09
dupla csodabogár!!!!!
2008. máj. 8. 00:08
köszönöm a dicséretet csodabogár "csodabogár"
2008. márc. 14. 12:26
Én diszitek virágszírommal is ,zöldségzölddel és minden zöldséggel ,de ami cuki volt tátika virág és a szájába tettem zöldségzöldet .. alá meg egy piros rózsaszirmot .
2008. márc. 14. 11:23
Nagyon szépen köszönöm! Gyönyörűek az elkészült ételeid! Érdemes Tőled tanulni!
2008. márc. 13. 20:07

Benéztem, nem tudok képet felrakni, de itt egy link itt megnézheted az almábólkészült díszemet.

Kérdezz, he nem érted, szívesen segítek

[link]

3. rolvisa (válaszként erre: 2. - Csodabogár)
2008. márc. 13. 20:00
Lehet kapni, olyan eszközöket, ami vel a cukkini héja, a citromé szépen cifrázható.A retekhez is van célszerszám ami kicakkozza. A hullámos reszelővel is szépen lehet darabolni.Almából készítek díszeket, meg savanyú uborkából. Az almás díszről rakok fel képet az adatlapomra.
2008. márc. 13. 19:42
Illetve, még kreatív tippeket is szeretnék a díszítéshez...Köszi!
2008. márc. 13. 19:41
Kreatív zöldsédíszeket szeretnék készíteni a hidegtálaimhoz, tudtok olyan eszközöket ajánlani, melyekkel ez könnyebben menne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook