Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan segíthetek? fórum

Hogyan segíthetek? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 28. 17:02
Igazából az ügyvéd az már csak a végső megoldás lenne, még az jutott eszembe,hogy telefonszámot valahogy nem lehet letiltani a banknál? Hiába mondjuk hogy ne ide telefonálgassanak, gondolom a mi számunk van megadva...
2013. aug. 28. 16:58
? :-)
15. katus3
2013. aug. 28. 16:56
Bocs, ezt nem ide akartam írni, de még passzol is a válasz... :-)
14. katus3
2013. aug. 28. 16:53
Úgy néz ki,nem lesz más megoldás. :-( Nem akartam hogy idáig fajuljon a dolog,hogy főleg hogy én már nem is lakom velük,de már nem tudom tétlenül nézni a dolgokat.
13. mylene
2013. aug. 28. 16:49
Sürgőssen keressetek fel egy ügyvédet! A nagybátyád pedig ... megvan róla a véleményem! Nagyon sajnálom a nagyidat, remélem hamar megoldódik minden.
12. Morci22 (válaszként erre: 11. - Rozália)
2013. aug. 28. 16:34
Ez aggaszt a legjobban, mert majdnem 80 éves, és már az egészsége sem a régi. Nagyon szeretem,és egyre csak azt látom hogy idegeskedik,őrlődik. Nem lett volna szabad ilyenbe belerángatni. :-(
11. Rozália (válaszként erre: 9. - Morci22)
2013. aug. 28. 16:28
Szerintem is ügyvédhez kellene fordulni... Nem olcsó, de mégis csak ő tudja, ilyen esetben mit lehet tenni. Mert aztán a végén még a nagymamádat veszik elő... Se az ő nyugalmának, se az egészségének nem tesz az ilyen hercehurca jót.
2013. aug. 28. 16:15
ár-> már
9. Morci22 (válaszként erre: 7. - Rozália)
2013. aug. 28. 16:14
Nem, apu nevén van a lakás.
8. Morci22 (válaszként erre: 6. - Rozália)
2013. aug. 28. 16:14
Ez ár nekem is eszembe jutott,de anyuék meg azt mondják,hogy nem azért fizetik,hogy ne tudják használni. Van ebben már dac is szerintem, de valahol igazuk van...
7. Rozália (válaszként erre: 5. - Morci22)
2013. aug. 28. 16:14
Adnak, mivel - gondolom - övé a lakás, biztosan az a fedezet...
2013. aug. 28. 16:12

Az jutott még eszembe, hogy én kihúznám a vonalast... Biztosan van mobilotok is. Aztán így legalább a telefonálgatás megszűnne.

Ez persze csak egy probléma ideiglenes megoldása:(

2013. aug. 28. 16:12
Viszont nem értem,hogy egy kisnyugdíjas, idős embernek hogy adnak hitelre kocsit.
2013. aug. 28. 16:11
Persze,a nagymamám mindent aláírt,amit kellett. Nem gondolta ő át,hogy mit csinál szerintem, meg úgy van vele,hogy a gyereke,segítenie kell, de sajnos fordítva nem így működik a dolog. :-(
3. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Morci22)
2013. aug. 28. 16:09
Hát sajnálom,hogy ez történik.Viszont mindenhez kellett a nagymamád aláírása,nem?Gondolom,ha a nagybátyád ennyire felelőtlen,akkor nem is tudta rendesen a mamád,hogy mit ír alá.Szerintem kérd ki egy ügyvéd tanácsát,mert ez elég bonyolult helyzet.Nem hiszem,hogy könnyen megoldódik.
2013. aug. 28. 16:06
És lehetett mindezt anélkül, hogy a nagyanyád bármit aláírt volna??
2013. aug. 28. 16:03
Sziasztok! Családi problémáról lenne szó,és nem tudom hová lehetne fordulni "segítségért", ezért kérdezlek titeket! Nagybátyám a majdnem 80 éves nagymamám nevére céget alapított, ami még nem is lenne akkora baj, de még egy kocsit is vett részletre, aminek szintén nagymamám a "tulajdonosa". A csekkek és felszólítások folyamatosan jönnek, persze mamám nevére,a vezetékes telefon is állandóan csörög, mert a bankból folyamatosan telefonálgatnak az elmaradt részletek miatt. Szüleim dolgoznak, éjjel is, és bizony ez nekik eléggé zavaró, arról nem is beszélve,hogy látom a mamán is,kivan idegileg. Most egy héten belül jött levél az autópályásoktól és parkolási társaságtól is. Nagybátyám ezen csak nevet,hogy majd elintézi,meg ő nem is járt arra. Hogy lehetne elintézni hogy ezek a telefonok megszűnjenek, és ne ide jöjjenek a levelek? Ő semmit sem hajlandó tenni,neki ez jó így, mert az ő neve sehol sem szerepel,de a család meg kikészül...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook