Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megszületett a várva várt csoda: Andika fórum

Megszületett a várva várt csoda: Andika (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megszületett a várva várt csoda: Andika

12. Molyka
2013. aug. 29. 01:21
Jó egészséget Nektek!
2013. aug. 28. 21:41
Gratulálok nektek!!!:) mi három es fel hónaposak vagyunk.... nálunk is hamarabb akart jönni meg volt még pár probléma, de végül minden rendben volt.persze ez nem hasonlítható ahhoz amit ti átéltetek, de a lényeg hogy most már minden jó :)
2013. aug. 28. 15:52

Soraid erőt adnak nekem is, mi bő 4 éve próbálkozunk a babócánkkal de sajnos idáig várat magára.


Túl vagyunk egy sikertelen inszemen, ha másként nem döntenek "fent" szeptemberben újabb inszemünk lesz.


Erőt adtál és én sem adom fel!


BABUCITOKHOZ GRATULÁLOK! SOK BOLDOGSÁGOT, ÖRÖMET!

2013. aug. 28. 15:19
Szívből gratulálok Nektek a várva várt csodátokhoz, nagyon jó egészséget, sok boldogságot kívánok hozzá a továbbiakban is. Annyira csodálatos, hogy ilyen jó dolgokat is olvashatunk!!!! Hisz csodák vannak! Én hiszek ebben!!!!
2013. aug. 28. 13:00
De jóóóóóó! :) Gratulálok, örülök, hogy sikerült nektek is a csoda! :)
2013. aug. 28. 10:15
Gratulálok! Megérdemeltétek Őt! :)
2013. aug. 28. 10:13
Hatalmas gratula a picikétekhez :))) Jó egészséget és boldogságot kívánok nektek :)))
2013. aug. 28. 10:12
Tiszta szívből gratulálunk!!! Milyen jó, hogy nem adtátok fel! Sok boldogságot kívánunk a kisbabátokhoz!
2013. aug. 28. 09:46
Gratulálok a kitartásotokhoz. 10 év borzasztóan sok idő, ami alatt szinte mindent képes feladni az ember. Kellenek az ilyen pozitív példák :)
2013. aug. 28. 09:38
GRATULÁLOK!
2013. aug. 28. 09:25
Gratulálok Andikához!!! :) Nagyon kitartóak és erősek voltatok! Sok boldogságot :)
2013. aug. 28. 09:08
Előző cikkemet most szeretném fojtatni, 5 vetélés és 10 év reménytelen próbálkozás után megszületett kicsi drágaságunk életünk értelme Andika, akit már nagyon nagyon vártunk és aki mint egy napsugár, boldogsággal tölti be mindennapjainkat!

Ugrás a teljes írásra: Megszületett a várva várt csoda: Andika

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook