Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik orvost válasszam? fórum

Melyik orvost válasszam? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 28. 06:17

Én a dr. Schunk Erzsébetnél voltam párszor, még teherbeesés előtt, de nem a magán, hanem az sztk-s rendelésén. Aztán amikor teherbe estem, akkor hozzá mentem rögtön, mert úgy gondoltam, hogy majd őt választom, de nem akartam rögtön a magánrendelésére menni. Hát úgy kipenderített a rendelőjéből, hogy öröm volt nézni. Azt mondta, hogy én nem az ő körzetéhez tartozom, minek jöttem ide, menjek a körzetis dokimhoz. Ezt így kapásból azután, hogy meglátta a papírjaimat, meg az UH-n megállapított terhességet. Persze ezek után nem mentem már oda hozzá a magánra, mert úgy gondoltam, hogy aki az sztk-s rendelésen így bánik egy állapotos nővel, annak nem fizetek. De utána egyébként többen mondták, hogy eléggé pénzéhes.


A másik dokinőt nem ismerem.

5. bobo78 (válaszként erre: 4. - Mandulacska2)
2013. aug. 27. 22:19
És kit ajánlanátok? Olyat szeretnék, aki akkor is normális, ha nem tömöm pénzzel. Maszek rendelésre nem szeretnék menni.
2013. aug. 27. 22:08
Én Gelencsérnél voltam többször régebben. Először nem volt gondom. Aztán babát terveztünk. Bementem, hogy kell e valami plusz vizsgálat, mivel tudatosan készültünk volna fel rá, pláne, hogy nekem petefészek cisztáim voltak, és ennél általában nehezebben jön össze a baba. Plusz még volt egyéb betegség a családban is. Erre nagy szemekkel, bunkón nézett rám, hogy mégis milyen vizsgálatra gondoltam? Aztán kérdeztem, hogy milyen magzatvédőt használjak, ill. hogy folsavat szedek. Mégis mire? Ezek után én többet nem mentem hozzá. Ráadásul előtte én kértem tőle UH-t, hogy nézze meg, még mindig ott vannak e a ciszták. Először észre se vette, megkérdezte, hogy mégis honnan szedtem ezt. Aztán megnézte még 1*, ja de tényleg. Úgyhogy erről ennyit. Schunkot nem ismerem. Van, aki jót mond, de én negatívat is hallottam róla. Én nem őket választanám.
2013. aug. 27. 21:38
Gelencsér Mártához jártam (már ha Pécsről van szó), semmi gondom nem volt vele. Mondjuk csak az éves rákszűrésen láttam, szóval nem biztos, hogy releváns a tapasztalatom.
2013. aug. 27. 20:59
Jár valaki hozzájuk? Ma hallottam erről a két doktornőről, de nem tudom, hogy melyikhez menjek.
2013. aug. 27. 20:58
Dr. Gelencsér Márta, vagy Dr. Schunk Erzsébet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook