Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szorulás 7 hónapos babánál fórum

Szorulás 7 hónapos babánál (beszélgetős fórum)


2013. szept. 1. 10:40

Vettem kisbabámnak, Kecskeméti szilva desszertet ezt adok neki minden nap a gyümölcs mellé és azóta minden nap van neki kaki, sőt általában napi 2szer is :-)

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.

2013. szept. 1. 00:21
Én ilyenkor adtam neki frissen préselt almalevet pár csepp citrommal.
2013. aug. 27. 19:51
Köszönöm szépen mindenkinek a tippeket, sorba megpróbálom mindet és ha pár héten belül nem rendeződik a dolog egy másik orvost is felkeresek.
7. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 1. - Molkat782)
2013. aug. 27. 14:02
20 éve, a fiam is ezzel szenvedett. Szélcsövet vettünk, és napi egyszer levegőtlenítettünk. Aztán kamillatea, de mézzel. És volt egy lakszans szirup nevü kutyulék, amit úgy írtak fel, és a patikában keverték ki. Próbáld meg, szerintem egy idősebb gyerekdoki tudja miről beszélsz. Próba. És az édesköményt is ajánlották annak idején, mert szélhajtó, görcsoldó hatású. Volt ilyen gyerek instant tea. Aztán mikor aktívan mozog, ez majd elmúlik, illetve beindul a széktermelés, állítólag ettől. Nekünk bejött. Ma teljesen ok-s neki 20 évesen, napi 1-2, és nem kell szélcsöveznem::::))))))
6. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Molkat782)
2013. aug. 27. 12:30
Nem szeretnélek megijeszteni, de mindenképpen lássa több orvos a kicsit, mert egy orvosi vélemény még nem vélemény! A tesóm babájával is így kezdődött, és az lett belőle, hogy egy nap elkezdett sugárba hányni, berohantak vele az ügyeletre, ott legyintettek egyet, hogy valamit biztos "benyalt" a gyerek, de ők nem hagyták annyiban, és elvitték a kórházba, ahol megröntgenezték és kiderült, hogy bélelzáródása van és rohammentővel vitték egy másik városba azonnal megoperálni.:( Tényleg nem ijesztgetés,persze, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de én akkor is elvinném másik orvoshoz is, mert ez után az eset után tudom, hogy mennyit számít az, ha valaki tényleg felelősségteljesen jár el, hiszen az a baba még nem tudja elmondani neked, hogy mit érez, fáj-e neki valahol...
2013. aug. 27. 12:25

Mikor kicsi volt a lánykám, ő is székrekedéssel küszködött elég sűrűn. Napi 1 kávéskanál tamarin lekvárt ajánlott a dokinéni.

Nekünk bevált. Bár azóta lehet jobb módszerek is vannak...

2013. aug. 27. 12:22
Szia!Nekünk a szilvatea jött be!
2013. aug. 27. 12:21
Próbáltuk, bár nem éhgyomorra, de annak sem volt hatása, annyi csak hogy jó nagyot aludt utána.
2013. aug. 27. 12:20
Kamillatea? Barátnőm kislányának azt ajánlották
2013. aug. 27. 12:19
Kisfiam 7hónapos lesz és amióta elkezdtük a hozzátáplálást van hogy akár 1 hétig sem kakil. Voltunk orvosnál javasolta a Laevolacot, ami nekünk sajnos nem jött be. Aztán kaptunk homeobogyót, ez se jött be. A legvégső esetben glicerines kúp, eddig még az vált be, de legutoljára mikor 5 nap után adtam neki kúpot este, csak más nap reggelre lett hatása. Evett körtét, barackot, szilvát, sütőtököt, répát, krumplit, de semmi nem hozza ki neki. Hőmérő sem hatásos. Amúgy vidám baba nem látszik rajta, hogy baja lenne. Valakinek valami jó ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook