Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szül(t) valaki idén Székesfehérváron? fórum

Szül(t) valaki idén Székesfehérváron? (tudásbázis kérdés)


11. bvaszp (válaszként erre: 9. - Riapa)
2013. aug. 27. 10:13

Szia!

Köszönöm a válaszod!

Esetleg a szülésznő nevét, illetve elérhetőségét meg tudnád adni (akár priv. üzenetben).


Segítséged köszönöm

2013. aug. 27. 09:19

Szia!Én áprilisban szültem itt Fehérváron.Nekem volt orvosom és szülésznőm is.Szerintem mindkettő fontos.Az,hogy mi fog történni előre nem tudod.Nekem simán lement a szülés,utána voltak problémák,szülés után még 10órát feküdtem a szülőszobába,vért kaptam stb...Végig velem volt a szülésznő,és az orvosom is visszajött volna-mivel szabin volt,és szülés után hazament-ha műteni kellett volna,de erre hála istennek nem került sor.A többi orvos,akik folyamatosan vizsgáltak és bejártak hozzám a szülés után,mind nagyon kedvesek voltak velem.Viszont az ilyenkor nem derül ki,h azért ilyenek,mert egy főorvos kismamája voltam,vagy egyébként is ilyenek lettek volna.Én ezért mondom,h szülés előtt nem tudhatod,h mi fog történni,kire lesz szükséged.

Az osztályon velem kedvesek voltak a nővérek,viszont az újszülöttesek közül nem mindenki,ráadásul mindenki tényleg mást mond.Szerintem hallgas a babaápolással kapcsolatban az ösztöneidre.Ha szeretnél szülésznőt fogadni,azt minél előbb tedd meg,mert ők 1hónapban csak 5 szülést fogadhatnak.

9. Riapa (válaszként erre: 1. - Bvaszp)
2013. aug. 27. 08:53
Szia, Én áprilisban szültem fehérváron. Nekem nem volt fogadott orvosom, csak szülésznőm, aki amúgy is dolgozott mivel napközben szültem. Velem végig mindenki nagyon normális volt, a felvételtől kezdve a haza engedésig. Az ügyeletes orvosokkal semmi bajom nem volt! Sőt,akinél szültem, olyan korrekt volt, hogy azóta is hozzá járok. A csecsemős nővérek elég változóak. Alapjában véve nincs nagy gond velük, csak látszik hogy csömörük van a sok kismamától. Van pár aki kifejezetten aranyos, kedves, segítőkész. Tényleg mindenki mást mond, de Én mindenkinek csak bólintottam, aztán úgy csináltam, ahogy akaratm, mert ők nem figyelnek téged, csak akkor mennek be hozzád ha hívod őket. Válassz ki egyet, aki normális, és őt kérdezd ha nem tudsz v.mit. A többivel ne foglalkozz. Nem lesz gond, ki lehet bírni azt a 3 napot :-)
8. lepke99 (válaszként erre: 1. - Bvaszp)
2013. aug. 26. 21:41

Szia!

Én februárban szültem Székesfehérváron. Volt fogadott dokim szerencsére, mert amúgy elég bunkók voltak velem, amíg ez nem derült ki. Fogadott szülésznőm nem volt, de igazából nekem nem is hiányzott, mert a vége sajnos császármetszés lett.

A benti napok nem voltak túl jók: mindegyik csecsemős mást mond, mit hogyan kell csinálni, és leb.sznak, hogy nem úgy csinálod, ahogy őszerinte kéne, bár volt 1-2 rendes köztük is. Az idegesített föl, hogy nem engedtek melltartót hordani, én meg hagytam magam, így a melleim totál megnyúltak, ezt utólag nagyon megbántam, hogy folyton hagytam magam.

7. tigris0430 (válaszként erre: 1. - Bvaszp)
2013. aug. 26. 21:38

szia

én anno 6 éve szültem, de már tuti olvastál róla a másik forumon:)

októberben ismét szülök eddig úgy néz szfváron

6. bb1976 (válaszként erre: 5. - Bvaszp)
2013. aug. 26. 21:23
Nem, én Szolnokon. Bár a következőt Sz.fehérváron fogom ha lesz. Blaskó Ervinnél, nagyon jó doki, csak ajánlani tudom!!Ő legalább figyel az emberre és lelkiismeretes.
2013. aug. 26. 21:17

BB1976!

Fehérváron szültél?


Kryso1979 köszi a válaszod!

4. Kryso1979 (válaszként erre: 3. - Bb1976)
2013. aug. 26. 20:59
Hát ezt passzolom, mert én egyiket sem fogadtam csak a védőnöm mondta hogy szülésznőt fogadjak ha gondolom..
3. bb1976 (válaszként erre: 2. - Kryso1979)
2013. aug. 26. 20:54
Én úgy tudom, hogy először szülészt kell választani és csak utána szülésznőt. Nálam így volt.Fordítva nem lehetett.
2. Kryso1979 (válaszként erre: 1. - Bvaszp)
2013. aug. 26. 20:49

Szia, igaz nem Székesfehérváron szültem hanem Budapesten, de a védőnöm nagy általánoságban azt tanácsolta anno, hogy elég csak szülésznőt fogadni. Az elsőnél 16 éve volt fogadott orvosom és ő is meg mindenki úgy bánt velem mint egy darab sz@rral. Most

Márciusban már nem volt fogadott dokim és nagyon korrektül bántak velem és nagyon sokan azt mondták hogy ez a tapasztalatuk. Vidéken is és Pesten is. De ez saját tapasztalat.. :)

2013. aug. 26. 20:34

Sziasztok!


Székesfehérváron fogok szülni októberben.

Akik idén szültek a székesfehérvári kórházban azoktól kérdezném, hogy milyenek voltak a kórházben töltött napok.

Akik még csak fognak szülni azoktól kérezném, hogy fogadtak-e szülésznőt, illetve orvost.


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook