Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyerekszobába hol vásároltatok és milyen bútorokat? fórum

A gyerekszobába hol vásároltatok és milyen bútorokat? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 29. 20:53
Nekem az a véleményem, nagyon gyerekesre nem érdemes berendezni, csak ha van rá anyagi kerete valakinek, mert a gyerekek hamar megnőnek! Én olyat választanék, ami később is jó lesz, amikor már esetleg nagyobbacska a gyermek.
2013. aug. 27. 10:16

Sziasztok.

Nálunk gyerek szekrénysora van a kicsinek,autó formájú ágy,íróasztal,pedig még csak az ovit kezdi.

A szekrényt a dédnagyanyjától kapta,a többit tőlünk.

2013. aug. 27. 07:02
A svéd bútor és lakberendezési áruházban (Ingvar Kamprad ...) sok gyermekbarát bútor és egyéb lakberendezési tárgy található.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Agines)
2013. aug. 26. 22:32
Nálunk viszonylag kicsi korától felnőtt ágyban aludt a gyerekem. Ami gyerekszobává tette a szobát, az a gyereknek való mintás sötétítőfüggöny, ugyanolyan ágytakaró, ugyanolyan huzat a kis székre. (ezeket én varrtam, szerintem nagyon helyes lett vele a szoba)
2013. aug. 26. 17:52

Nagyobb részét én készítettem. Igaz, nem vagyok bútorkészítő kisiparos sem asztalos de azért sikerült néhány remek darabot összeállítanom. Fontos, hogy tartós és biztonságos legyen. Egy ágyat elkészíteni nem nagy dolog. A bordásfal szerintem nélkülözhetetlen (főleg a városi gyerekszobában).

Asztalt és széket (etetőszéket is) könnyen össze lehet állítani. Fontos az élekre, sarkakra és főleg a csavarvégekre odafigyelni.

Mikor a fiam már nagyobb lett elajándékoztam ezeket. Mikor már nagyobb lett a fiam akkor együtt készítettünk egy galériaágyat. Azóta 4 ismerősömnek segítettem.

A többieket sikerült lerázni. :)

2013. aug. 26. 17:31
Milyen a gyerekszobátok, gyerekszobáitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook