Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Te miket kérdéznél az "Igazság ára" c. műsorban? fórum

Te miket kérdéznél az "Igazság ára" c. műsorban? (beszélgetős fórum)


11. Ági28
2008. márc. 14. 11:19
Én még nem láttam egyet sem belőle. Tényleg ilyen szar a műsor, ahogy írtátok? Én azt kérdeztném a Mi Mónikánktól, h nem sül e le a bőr a képéről a műsora miatt? "Egyfogú statiszta rózsát ad a kétfogú statisztának" Igazából a kereskedelmi tv-ktől kérdezném meg, h meddig kell még bámulnunk a degenerált műsoraikat? CSak butítják a népet! Volt egy szavazás nemrég Mon. Hogy ki a leghitelesebb ember: 11. Győzike, 8ik Mónika! Hajrá Magyarország! A jövő itt kezdődik! :-)
2008. márc. 14. 11:12
izléstelen műsor, mégis sokan nézik, bár nekem elég volt az első adás, nem tud érdekelni.
2008. márc. 14. 11:12
Ez a műsor borzalom. A kérdések, és az egész úgy, ahogy van. Sürgősen levenném a tv2 helyében.
2008. márc. 14. 10:59
Azt, hogy normálisnak érzi-e magát? Mert aki képes ilyen műsorban szerepelni, az tuti kicsit diló!
2008. márc. 14. 06:50
nem értem meg, hogy képes oda egy "ember" bemenni. pénzért mindezt...
2008. márc. 13. 15:52

A producertől: kinek a pihent agyából pattant ki egy ilyen sz.r műsor,

Jakupcsek Gabriellától: miért nem tartja többre magát? Régen nézhető műsorai voltak, most pedig úgy leadta a színvonalat!!!

5. spinneli (válaszként erre: 4. - Remedi)
2008. márc. 13. 15:14
tipikus kereskedelmi műsor a "parasztnak" gusztustalan beválogatott emberek válaszolnak gusztustalan kérdésekre.
4. remedi (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2008. márc. 13. 15:03
Igazad lehet. Az első részben volt az a nő, akitől azt kérdezték, fogadott-e már el pénzt szexért, vagy valami hasonló... Hát... a helyében fontolgatnám az emigrációt.
2008. márc. 13. 15:00

Amit Joey a Jóbarátokban:

-Na mi a helyzet?


Oszt' válaszoljon, aki tud....:D

2008. márc. 13. 14:55
Azt, hogy megéri-e az a párezer forint, hogy lealázza önmagát és a családját egy ilyen műsorban.
2008. márc. 13. 14:34

Biztosan sokan láttátok már Jakupcsek Gabriellával az Igazság ára c. műsort, amiben hazugságvizsgálóra kötve kell igazat mondania a játékosoknak.


Ti mit kérdeznétek meg egy ilyen játékostól? Ötleteljünk kicsit!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook