Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jillian Michaels 30 day shred - ki tart velem? fórum

Jillian Michaels 30 day shred - ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
276. noci022
2016. febr. 8. 17:04
Na ezt benéztem :) most látom h két évvel ezelőtti a hozzászólás :)
275. noci022 (válaszként erre: 274. - Csigabige87)
2016. febr. 8. 17:02
Szia. Én is a ripped in 30at csinálom. Ez a második hetem. Ha esetleg még nem kezdted el tudom ajánlani. Én nagyon szeretem. És gratulálok az eredményeidhez.
2014. febr. 2. 20:32
Leírom, hogy mennyit sikerült vékonyodnom a 30 nap alatt, hátha valaki még felnéz erre az oldalra és kíváncsi rá. Testsúlyom semmit sem változott, viszont a derekam -1 cm-rel, csípőm -2,5 cm-rel, combom -2 cm-rel lett karcsúbb és látok pár izomcsoportot magamon, amit eddig nem :) Jó kis torna volt, szerettem. Éppen ezért állok neki a rippednek :)
2014. jan. 13. 21:14
Előre is elnézést, de azért nem raktam fel eredményeket, mert pár nappal a vége előtt eléggé lebetegedtem és két hétig nem voltam valami jól, amibe sajnos a karácsonyi időszak is bele esett. Így nem tekintem befejezettnek az edzést, úgyhogy újra kezdtem és már a 13. napnál tartok ismételten. Közben a jösseflicka által ajánlott kihívást is csinálom. Úgyhogy megvan a napi mozgás adagom :)
272. csigabige87 (válaszként erre: 271. - Jösseflicka)
2013. dec. 17. 21:44
Már csak 5 nap van vissza. Bokám azóta jó :) Kilóban tényleg nincs változás, centiben a 10. és a 20. napon láttam párat, majd a végén megírom, hogy mennyi lett a végeredmény :) Kitartás annak, aki még csinálja! :)
271. jösseflicka (válaszként erre: 270. - Csigabige87)
2013. dec. 14. 14:54

Nekem is mindig minden rész elsőre strapás,aztán egyre könnyebben megy.Ebben pont ez a lényeg,hogy nem a gyakorlatok lesznek könnyebbek,hanem Te erősödsz!:)

Örülök,hogy rendbe jött a bokád.Azért,figyelj rá oda ezentúl is!

2013. dec. 13. 20:36
Végül 3 napig pihentettem és kenegettem a bokám és azóta jó :) Ma tartok a 21. napon. Hát nekem elsőre a 3-as szint is nehéz,de gondolom a végére megint belejövök :)
269. csigabige87 (válaszként erre: 267. - Jösseflicka)
2013. dec. 3. 21:12
Most tartok két nap szünetet, meg kenegetem Fastummal a bokám és talán akkor helyre jön :) Aztán bokaszorító rá a további tornákon :)
268. babszibobó (válaszként erre: 261. - Timelyja)
2013. dec. 2. 19:00
NIncs magyaraul, angolul is érthető, hisz mutatja!
267. jösseflicka (válaszként erre: 266. - Csigabige87)
2013. dec. 2. 10:15
Akkor nincs más hátra ki kell tapasztalni,hogy mi okozza. Előbb-utóbb rá fogsz jönni.
266. csigabige87 (válaszként erre: 265. - Jösseflicka)
2013. dec. 2. 10:07
A futócipőmben vagy a sima utcai edzőcipőmben szoktam tornázni, azért nem is értem, hogy miért fáj a bokám.
265. jösseflicka (válaszként erre: 263. - Csigabige87)
2013. dec. 2. 08:15
Ugye sportcipőben tornászol?
2013. dec. 2. 08:14
A Shred a youtubon is fenn van teljes egészében.A többiből csak pár rész,azokat tényleg érdemes letölteni. Olyan online rendelős oldalt magyart nem találtam ahonnan meg lehetne rendelni a DVD-t.Megértéssel nem lesz baj,hisz mindent mutatnak,közben fejlődik egy kicsit az angol tudás is,már ami a tornagyakorlatok angol megfelelőit illeti.:)
263. csigabige87 (válaszként erre: 260. - Jösseflicka)
2013. dec. 1. 21:53
Jösseflicka még nem sikerült rájönnöm, hogy melyik gyakorlat kezdte ki a bokám, de most elkezdtem kezelni Fastum géllel és szerintem felteszem a bokaszorítót holnap. Ha a krémezéssel és a szorítóval nem javul pár nap alatt, akkor beiktatok két nap szünetet szerintem. Amikor a fekvőtámasz pozícióból való ugrást kellett csinálni, nah akkor jól belenyilalt a fájdalom, úgyhogy annak a könnyítettjét fogom csinálni. Azt nem bírja az már tuti, de hogy a level1-nél mitől készült ki, nem tudom. Ma már jobban bírtam, mint tegnap :)
262. csigabige87 (válaszként erre: 261. - Timelyja)
2013. dec. 1. 21:47
Szia! Én letöltő oldalról töltöttem le, mert magyarul én sem találtam. Angolul van fent, de én null angoltudással is megértem, hiszen mutatja a gyakorlatokat, az előforduló hibákat is, úgyhogy simán nyomon követhető.
2013. dec. 1. 17:34

Sziasztok!

Sokat hallottam már Jillian Michaels edzéséről és szeretném kipróbálni, de seholnem találok magyar nyelvű linket, vagy ami jobb lenne nem tudom hol lehet a DVD-t megvásárolni.

Segítségeteket előre is köszönöm.

260. jösseflicka (válaszként erre: 259. - Csigabige87)
2013. nov. 30. 16:44

Nálam a level 3 alatt volt a térdeimben nagyon nagy fájdalom.Egy darabig az egyiket fásliztam torna alatt a másikon térdvédő volt. Aztán egy idő után elmúlt.Igaz a cardio részeknél nem ugrabugráltam,hanem csak helyben futottam. Lehet,Nálad is valami ilyen miatt van a fájdalom.Próbáld kitapasztalni,hogy melyik az a gyakorlat ami miatt lehet és azt pótold valami mással.Nem az a lényeg,hogy pont úgy csináld,hanem,hogy jól érezd magad közben,ne sérülj meg és örömödet leljed benne. Én így gondolkodom erről. Nekem teljesen elmúlt a fájdalom,de nagyon odafigyelek a térdeimre. Remélem,Te is megszabadulsz a fájdalomtól!


Én mindegyik Jillian mindegyik tornájának mindegyik levelét úgy kezdem,hogy jól megizzadok,kikészít,de aztán,ahogy telnek a napok úgy lesz egyre könnyebb.Vagyis nem könnyebb lesz,hanem Te leszel erősebb és ügyesebb és ezért nem visel meg annyira.:)


Tarts pihinapot,mert semmivel sem fejlődsz jobban,ha nem teszed,sőt ilyenkor piheni ki a tested az esetleges sérüléseket,tehát ez is kell a testformálás sikerességéhez!

259. csigabige87 (válaszként erre: 258. - Jösseflicka)
2013. nov. 30. 11:42
Jösseflicka ma álltam neki a level 2-nek. Hát rendesen leizzasztott, helyenként el is maradtam, pedig a level 1-t is becsületttel csináltam és még pihenőnapot sem tartottam. Megtaláltam a kihívást is, köszönöm szépen! Szereintem annak is neki kéne állnom, meg valami hátizomerősítő gyakorlatnak is. VAlamit viszont rosszul csinálhattam/csinálok, mert a jobb bokám napok óta fáj és tök nekhezen tudom rendesen mozgatni. :/ Minden elismerésem a tiéd, nagyon ügyes vagy és kitartó! :)
258. jösseflicka (válaszként erre: 255. - Csigabige87)
2013. nov. 28. 07:22

Láthatsz változást,mert nagyon jól formálja a testet. Kilóban nekem összesen 3 ment le,de nem csak Jilliant csináltam és nekem is azért volt nehéz,mert ennyi volt rajtam a plusz súly. Egyébként 170 centi vagyok és 65 kiló,amit ha önmagában nézel,akkor azt mondhatod,hogy hú biztosan husi-musi vagyok. Mindig tök csodálkoznak az emberek,hogy kilóban ennyit nyomok,nem hiszik el. Múltkor Ferihegyen felpattantam a mérlegre,ahol le lehet mérni a bőröndöket,egy csaj ott hülledezett mellettem,mert 69 kilót mutatott a mérleg,kérdezte,hogy téglák vannak a zsebembe,vagy rossz a mérleg?!:)

A centi legyen a mérvadó,meg,hogy a régi ruháidat hogyan tudod felvenni. Ez a két dolog nem hazudik!:)

257. jösseflicka (válaszként erre: 256. - Csigabige87)
2013. nov. 28. 07:13

Ha van facebook-od keress rá a Légy fitt mindhalálig oldalra,ott találtam én is. Konkrétan ez amit csinálok jólius 4-én lett feltéve. A lényege,hogy 3 gyakorlatot csinálsz emelkedő darabszámmal 28 napon keresztül,amibe bele van iktatva 8 pihenőnap. Fontos,hogy mindig bemelegítve csináld,nehogy megsérülj. Ha nem találod,akkor valahogy belinkelem ide.


Nem ennyit mozgok,hanem vannak állandó dolgaim is emellett,plusz edzőterem,de ez az évek alatt alakult így,ahogy erősödtem úgy tudtam egyre többet vállalni. Ha Nálad is állandóvá válik a mozgás,akkor egy idő után észrevétlenül is többet fogsz csinálni,egyszerűen azért mert többre leszel képes és nem utolsó sorban folyton azért a kellemes érzésért csinálom,ami sport után a testembe kerül.Olyan ez ,mint a drogosnak a napi adagja,ha nem kapja meg hiányzik,valami ilyet érzek én is.

2013. nov. 27. 21:32
jösseflicka: lenne még egy kérdésem, mi ez a 28 napos kihívás? Van róla videó vagy mit lehet róla tudni? Köszi! :)
255. csigabige87 (válaszként erre: 253. - Jösseflicka)
2013. nov. 27. 21:30

Talán képzelődöm, hogy már látok némi változást a testemen? Mintha kicsit vékonyodtam volna és a hasamon a felső kockákat látom halványan kirajzolódni. Első nap lecentiztem magam, majd kíváncsi leszek, hogy a 30. napon mennyit fog mutatni, mert kilóban eddig stagnálok.

Hogy bírsz ennyit mozogni jösseflicka? Irigyellek érte! :)

254. csigabige87 (válaszként erre: 252. - Babszibobó)
2013. nov. 27. 21:27
Belenéztem a Ripped-be, hát nagyon durvának tűnik első nézésre! 30 napos 8. napjánál tartok, de a második szint kicsit rémisztőnek tűnik nekem :)
2013. nov. 27. 20:16

Sziasztok!:)


csigabige87: Szerintem centikben lesz változás inkább a Te esetedben,nem kilóban. Majd az lesz nagyon kellemes amikor olyan ruhád,ami eddig nem vagy nehézkesen ment fel rád,abba elegánsan belecsusszansz.:)


babszibobó:Örülök,hogy továbbra is Jilliannel "randithatsz",ha tornáról van szó!:) Én már befejeztem a Rippedet.most a Body revolution 2. részét csinálom a héten. Ez egy 12 részből álló kis finomság,úgyhogy 3 hónapig elleszek vele. Mellette most egy 28 napos kihívást is csinálok,ami 3 gyakorlatból áll és mindennap 3x10 darabbal emelkedik a darabszám,10,10,10-zel kezdtem ma,voltam a a 3x160-nál. Belső combra és hasizomra irányul maga a kihívás,dec. 1-én végzek vele 3X200 a vége. Még mindig jó kis játék ez a testemmel!:)


Jó tornát és kellemes fáradtságot Nektek!:)

252. babszibobó (válaszként erre: 251. - Csigabige87)
2013. nov. 25. 15:39

Én a Ripped-et kezdtem el, de még nem fejeztem be, az is nagyon jó és nagyon szeretem.


A többi is szuper, mind meg van, bele-bele néztem:-D

251. csigabige87 (válaszként erre: 250. - Babszibobó)
2013. nov. 25. 11:02

Ezt a programot mindenképpen szeretném végigcsinálni, mert már most látok némi változást pl. a hasamon, pedig még csak 6 napja tornázom.

Áprilistól szeptemberig heti kétszer futottam és heti kétszer bicikliztem is, de ebben az időben nem szeretnék kimenni, mert az immunrendszerem elég gyenge és pillanatok alatt lebetegednék, azért választottam az otthoni tornát.Akkor ment is le rólam pár kiló,de a mozgás hiánya miatt vissza is jött. Ezenkívül a programon kívül te próbálkoztál a többivel? Mik a tapasztalataid, mert ha ezzel végeztem gondoltam neki állnék a 6 hetesnek?

250. babszibobó (válaszként erre: 249. - Csigabige87)
2013. nov. 24. 13:06
Elég alacsony a súlyod ahhoz, hogy csak ettől és ennyitől sikerüljön pár kilót lefaragnod, alakulni fogsz, mert tényleg látványos már 10 nap után is, de nem hiszem, hogy kilókban lesz változás, sőt, mivel az izom nehezebb nem lesz mérlegen mérhető változásod, de figyeld meg a zsír% és az izom%-ot a mérlegen, mert az tuti változni fog jó irányba!
2013. nov. 21. 22:23
Van még valaki ezen a fórumon? Ma a level 1 2. napjánál tartok. Van izomlázam és megizzaszt rendesen, de jó kis torna. Érdeklődnék, hogy szinte mindenki elsősorban azt említi, hogy hasból fogy, de nekem az nem vészes, inkább fenékből és combból kéne lefaragnom. Alapjáratom 4 kg-tól szeretnék megszabadulni, mert jelenleg 57 kg vagyok a 163 cm-hez. Semmi gond nem lenne,ha arányos oszlana el rajtam, de határozottan körte alkatú vagyok. Éhezésnek, drasztikus diétának nem vagyok híve. Annyi kompromisszumra vagyok képes étkezés terén, hogy már jó ideje rozskenyeret eszem, mindig reggelizek, próbálok tízóraizni és ebédre normálisan étkezni amit megkívánok és esetleg egy süti is belefér, utána viszont már alig eszem, max gyümit vagy zöldséget, esetleg joghurtot. Hetente egy vacsit engedélyezek magamnak. Így hatásos lesz és sikerül elérnem a célomat?
248. babszibobó (válaszként erre: 247. - Any8)
2013. nov. 13. 15:21

Konkréten nem fogytam tőle, már nem is nagyon lett volna míből, inkább alakformálás volt a cél!


Nagyon szeretem, nagyon hatásos, de csinálni kell és lehetőleg szabályosan.

247. any8
2013. nov. 13. 14:07

Jaj, de jó!

És mik a tapasztalataid?

Fogytál vagy alakformálás miatt csináltad?

Diétát tartottál mellette?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook