Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fog implantátumról mindent fórum

Fog implantátumról mindent (beszélgetős fórum)


11. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 10. - Cirmoscicajaj)
2013. aug. 27. 14:08

Az inplantátumnál ki van húzva a fog. Neked a saját foggyökeredre tettek egy csonkot, amire húzták a koronát.

Nekem ez [link] van. Darabja volt 90 ezer, és műtét során teszik be. Állati nagy lehetőség, ha több fogad hiányzik. Nem kell csattogós protkó

2013. aug. 27. 14:02

kutyát is ki lehet kötni :)))) ez marha jó!!!!

Na most elbizonytalanodtam,úgyhogy elmesélem:letört az elöl a fogam,de úgy istenesen,nem lehetett már ráhúzni semmit.Ezért valami csiszolóval esett neki,teljesen az ínyemig leszedte,nem látszott semmi.Aztán becsavart egy fém színű valamit az ínyembe(nem is fájt)aztán elővett egy "fogat"hozzánézte,méregette,csiszolt rajta,hogy jó legyen aztán rakta be.na ez bizonyos idő elteltével elengedi magát és annyira mozog,hogy egyszer csak kiesik.

2013. aug. 26. 22:16
senki?
8. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 7. - Cirmoscicajaj)
2013. aug. 26. 15:18
A bolti fogad, az implantátum? Mert nekem az olyan erős, hogy a kutyát ki lehet hozzá kötni. Azt mondta a dokinő, hogy diót ne törjek vele, és ne nyissak ki vele sörösüveget.
2013. aug. 26. 14:57
Ja a témához kapcsolódva nekem van "bolti fogam"elől,vigyázni kell mikor eszek(rántott husi,keményebb ételek)ezen kívűl semmi különös.Ja évente egyszer ingyenesen kicserélik,ha szükség van rá,de nekem személy szerint kb.2 évente mennem kell,mert elkezd mozogni időnként aminek a vége,hogy egyszer kiesik.pedig csavaros...
2013. aug. 26. 14:54

sziasztok!

Kicsit elterelve a témát:azért elég gáz,hogy egyes szolgáltatások,csak 22 éves korig ingyenes,vagy olcsóbb.Nekem szükségem lenne egy fogszabályzóra(orvosi okból)mert nagyok elől a fogaim,és a felső álkapcsom előrébb van a hátsónál,szóval nem "zárt a harapásom".Így csak az orromon tudok levegőt venni,ami nyáron még nem lenne annyira nagy gáz,de télen a megfázós taknyos orrdugulós időszakban olyan a légzésem mint egy tüdőbetegé :)

ja és ha még nem lenne elég,olyan rosszul helyezkednek el a fogaim,hogy a lepedéket nem lehet eltávolítani (csak fogkőeltávolításon fél évente 1X ingyenes)és emiatt kikezdte az ínyemet ami azt eredményezte,hogy szó szerint el tűnik az ínyem(fájdalmas higgyétek el)na most ha nincs mi tartsa akkor ugye kihullik a fog.szépen sorban egyenként...de a "legjobb ajánlat"amiről olvastam tényleg mindennel együtt 450.000ft. :(

5. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 3. - 9ec83ec2fd)
2013. aug. 26. 12:02
Az implantátum az más. Az állkapocsba beépített fém foggyökér, amire csavarják a csonkot, és erre megy a korona. Neked ilyen beültetés nem lesz, ha jól értettem.
2013. aug. 26. 11:46
Szerintem tb támogatott csak 22 éves korig van, vagy valami ilyesmi, de én úgy tudom megvan szabva hány éves korig "vállalja át az állam".
2013. aug. 26. 11:45
Én most szeretném elől megcsináltatni a fogaimat, mert a bölcsességfogaim ahogy nőttek, előre nyomták az elsőket (ne volt elég hely a fogak számára). Az els 6 fogamat fogja megcsinálni az orvos, 195.000.- ft lesz összesen. Azt mondja, olyanok lesznek elől a fogaim, hogy nem lehet majd megmondani róluk, nem az enyémek. Szóval 6 fogból kettőt kihúz, a többire koronát fog húzni, az alsó fogaimat meg egyenesre leköszörüli. Így össze. 195 ezer ft. n nagyon megbízom az orvosomban, elhiszem neki, hogy ugyanez az eljárás Bp-en többe kerül (általában). Én Somogyból írok...
2013. aug. 26. 11:20
Székesfehérváron tudtok árakat? Nekem 2009-ben építettek be kettőt. De az a dokinő már nincs, és a szájsebészet is megszünt a kórházban. Most kellene ,ég egy. De nem tudom hova menjek. Valaki tud tanácsot adni? Még Bpest is szóba jöhet. Tb támogatott verziót valaki ismeri?
2013. aug. 26. 11:18
Osszuk meg egymással a tapasztalatokat, biztos sokakat érdekel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook