Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pótfelvételi - kapok sms-t arról, hogy felvettek? Ki pótfelvételizik az idén? fórum

Pótfelvételi - kapok sms-t arról, hogy felvettek? Ki pótfelvételizik az idén? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 25. 21:31
ezt mondta valaki régi pótfelvételis? mert nekem meg azt mondta valaki hogy nem emlékszik sms-re (4éve felvételizett) csak levélre....de ez nem biztos infó
2013. aug. 25. 21:26
én úgy tudom, hogy kapunk
3. honeywald (válaszként erre: 2. - Csenemi)
2013. aug. 25. 21:25

postai úton tuti jön levél....

én azt kérdeztem h smst kapunke ugyanis azt a ponthírdetés napján megkapjuk már...a levelet meg csak később napokkal..ha felvettek, ha nem. de vajon a pótfelvételisek is kapnak smst?

2013. aug. 25. 21:24
Én is pótfelvételiztem, de nem tudom, hogy hogyan működik :D Azt hallottam, hogy sms-t fogunk kapni, de szerintem logikus lenne valami papír formátumú értesítés is... amiben mondjuk benne van az is, hogy beiratkozás stb mikor és hogy lesz
2013. aug. 25. 21:11

Kapok sms-t arról, hogy felvettek? Vagy csak a hivatalos postai úton kapható levélből fogom megtudni szeptember elején az eredményt?

Azt tudom, hogy az általános felvételi eljárásban kapok sms-t, később levelet, de a pótfelvételinél?

Tudja valaki?

Ki pótfelvételizik az idén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook