Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nemi erőszak, mi a véleményetek? fórum

Nemi erőszak, mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. szept. 22. 22:42
2011-ben europàban semmilyen testi erôszaknak, fôleg szexuàlis erôszaknak helye nincs - szerény meglàtàsom szerint.
62. Zsuzsa88 (válaszként erre: 61. - 02869dba2a)
2011. szept. 21. 15:29

Nem tudom, hová tűntél, de a leveledre válaszolva:


A lefagyást szó szerint értem. Persze nem a hidegtől, hanem a sokktól. 1xűen megdermedtem, nem gondolkodtam, csak álltam ott, magam elé meredve. Ilyenkor mindig kell h legyen 1 pont, 1 apró történés, amikor felébred az agyam, és cselekedni tudok. Te, akár hiszed, akár nem, abban a pillanatban, amikor kb. 5m-re értem tőle, akkor jutott eszembe a tökönrúgás. De mivel így is el volt foglalva azzal, hogy elrakja a farkát, mielőtt utánamjön, így volt időm elfutni. És nem lett volna gusztusom visszamenni hozzá tökönrűgni... Ez van. Nagyon szar érzés... :(

61. 02869dba2a (válaszként erre: 60. - Zsuzsa88)
2011. szept. 20. 21:23
nem semmi
60. Zsuzsa88 (válaszként erre: 48. - Noarashi)
2011. szept. 20. 16:14
Lélekjelenlét minimum. Volt 1 másik eset is, ott én voltam a hülye, szintén lefagytam, de fényes nappal támadott meg 1 középkorú roma alak, ott csesztem el, h szóbaálltam vele... Ahelyett, h elfutottam volna (mert volt hova, az egész utca üres volt, választhattam is volna, merre futok), hagytam, h elszedje a cd-lejátszómat, belehallgasson, és mikor mondta, h milyen szép vagyok, milyen szép a bőröm meg mi1éb, jól el kellett volna küldenem a balfenéken túlra, én meg ott maradtam, mint 1 darab fa. Elkezdett ölelgetni, benyúlt a felsőm alá, megfogta a derekam, onnantól még nyekkenni sem tudtam. Mikor elővette azt a ronda farkát (aszittem, elhányom magam), akkor jött csak az adrenalin, és dobtam le magamról az 1 (! - igen, 1 kezével tartott csak, a másikkal lent kotonyászott a nadrágjában), és futottam el. Azt hiszem, 16 lehettem. Azért az ilyenek után mindig elgondolkodik az ember, később jutnak eszébe, mi mindent lehetett volna tenni, kezdve a tökönrúgással... 23 évesen azért már valószínűleg nem fagynék le úgy, már eleve, ha vlki ok nélkül belémköt, már nem húzom be fülem-farkam, hanem kiállok magamért, és ha kiabálnom kell, akkor bizony kinyitom a szám. :)
59. Zsuzsa88 (válaszként erre: 47. - 54840f0fce)
2011. szept. 20. 16:07
Nem, tavaly meguntam a bunkó faparaszt viselkedését, 1általán nem becsült meg, csesztetni apróságokkal azt tudott, rámmászni, ha épp NEKI volt kedve vlmihez, azt tudott, ha én szerettem volna vlmit, elengedte a füle mellett, ha kezdeményeztem, elutasított. Mindent a fáradtságra hárított. Na persze. Eljött a Herceg az életemben, és mikor rájöttem, hogy Ő más, mint bárki más, dobtam az exemet, aki elég sokáig kapart még utána. Későn... :) A mostani párom mindenhová elkísérne, velem jönne. Bár nem 1 kigyúrt állat, és verekedni sem tanult, de nem is ez a lényeg. Ott van mellettem, mikor kell, és kész. :) Már eleve kisebb az esély 1 támadásra, ha látják, h a lánynak ott van a barátja is, nem? :)
58. 02869dba2a (válaszként erre: 44. - Nyunya44)
2011. szept. 19. 22:57
van benne igazság amit irsz
57. 02869dba2a (válaszként erre: 46. - Zsuzsa88)
2011. szept. 19. 22:53

szemtelen voltam vele


azt nem tudom hogy mennyire kell pontos célzás ehez

szerintem nekem nem célzott csak lenditett és bumm

attól tartok ezt nem lehet elvéteni mivel a lábszárak odavezették a lábfejét

a heréknek meg ennek a tizede is sok amit ilyenkor kapnak...

kb. 1-1,5 mp en belül jelentketik a hatás

ha ketten vannak ez jó kérdés

de szerintem ezek egyedül járnak nem?

56. 02869dba2a (válaszként erre: 49. - 04e95f637a)
2011. szept. 19. 22:42

ezt amugy miért tartjátok ilyen viccesnek?

a bokán rugáson nem nevettek nem?

55. 02869dba2a (válaszként erre: 49. - 04e95f637a)
2011. szept. 19. 22:41
szemtelen voltam vele
54. 635da491de (válaszként erre: 53. - Kern)
2011. szept. 19. 15:54
Attól is függ mire és milyen nőt akarsz. Mondjuk házas férfinek partnere mellé másik pasit kereső, a partnerével alapvetően nem elégedetlen, csupán alkalmi szexre és nem alkalmi bevételre vágyó nőt szerintem nem könnyű...
53. Kern (válaszként erre: 51. - 635da491de)
2011. szept. 19. 12:03
Nem gondolnám, hogy manapság nehéz nőt szerezni, ha akarsz. És most nem a fizetős prostikra gondoltam (abból csak itt, az interneten annyi van, hogy simán Amazonas-t lehetne velük rekeszteni), hanem arra, hogy ha nyitott szemmel jársz és nem félsz a kapcsolatteremtéstől, könnyedén lehet partner nélküli (vagy partnere mellé másik pasit is kereső) nőt találni. Elég nagy a nők körében (is) az elmagányosodás, vagy a partnerükkel való elégedetlenség, vagy elhidegülés.
52. Kern (válaszként erre: 50. - 54840f0fce)
2011. szept. 19. 11:54

Engem nem célzottan, hanem véletlenül rúgtak tökön, focizás hevében. Leírhatatlanul fájdalmas, a nők el sem tudják képzelni szerintem. Az ájulás határán voltam a kínok kínjától.

Két napig a szexet nemhogy gyakorolni nem tudtam, de még rágondolni sem!

Úgyhogy a tökön rúgás jó védekezési módszernek tűnik az erőszakoskodó, bunkó vadbarmokkal szemben - persze, ha nem csőstül támadnak.

51. 635da491de (válaszként erre: 44. - Nyunya44)
2011. szept. 18. 23:07

"ebben az elfajzott világban bárki könnyen találhat magának alkalmi szexpartnert."


Ezzel nem értek egyet. Még a fizetős lányok iránt is nagy a kereslet, napi 4-5 partnerük van. Mondjuk egy internetes szexpartnerkeresőben kb. 10 pasira jut 1 nő, az az 1 is lehet hogy álnő. Szerintem egy férfinek alkalmi szexpartnert találni igen nehéz... Ez persze egyáltalán nem indokolja a nemi erőszakot.

2011. szept. 18. 16:37
Tapasztaltam én is, hogy mekkora fájdalom az....brrr.....
49. 04e95f637a (válaszként erre: 41. - 02869dba2a)
2011. szept. 18. 16:36
hehe,de jól tette!mit tettél vele,hogy így reagált?:))))))))))))))
48. Noarashi (válaszként erre: 46. - Zsuzsa88)
2011. szept. 18. 16:34
Na igen. Hál Istennek én még ilyen szituban nem voltam. De miután vagyok vagy 50 kiló vasággyal, hát nemtom hogy védeném meg magam ha karon ragadna egy izomállat. Tökönrúgni. Na ahhoz lélekjelenlét kell. Amit per pillanat nem tudok, hogy lenne e ilyen helyzetben.
47. 54840f0fce (válaszként erre: 46. - Zsuzsa88)
2011. szept. 18. 16:33
Igazán sajnálom! Remélem már nem párod azóta a srác...
46. Zsuzsa88 (válaszként erre: 41. - 02869dba2a)
2011. szept. 18. 16:31

Biztos megérdemelted. :P 1 nő nem rúg csak úgy poénból tökön vlkit.


Ok, tételezzük fel, h 1 aprócska pöttöm nőci is 1 jól becélzott rúgással ártalmatlanít 1 pasast. De mi van, ha pl. ketten vagy többen támadnak meg 1 nőt? Különben lehet, h azért nem rúgják tökön a férfiakat a megtámadott nők, mert eleve a támadástól lefagynak. Biztos te is voltál már olyan helyzetben, hogy nem tudtál gondolkodni, nem tudtad, mit kéne mondanod vagy tenned, hogy kihúzd magad. Na, ez nálunk, nőknél is így van. Engem 1x 1 nyári zenei táborban éjek éjelén támadott meg 3 fickó, seggrészegek voltak, ez volt a szerencsém. Ott álltam, mint 1 karó, nem tudtam, mit mondjak, mit csináljak. Előző este rengeteg eső esett, nagy tócsák voltak mindenütt, a sátrak közötti utacskákon néhol szalma volt szétszórva, másutt (mint ahol ez az eset is történt), deszkák meg téglák voltak lerakva, hogy ne a sáron kelljen átgázolni. 2 elém állt, a 3. mögém. És lefagytam. Eszembe nem jutott, hogy esetleg belelépjek a sárba, és fájjon a seggem arra, h szutykos leszek. Úgy éreztem, elzártak előlem minden utat. Akkor rettentem meg, és csináltam az "életmentő" mozdulatot, mikor egy 4. pasas ordított ki 1 sátorból, hogy "Na mi van már, hoztok vlmi jó p*nát, vagy nem lesz szórakozás?!" Ebben a pillanatban az 1ik odalépett, erősen megragadta a kezemet, mikor 1 körző mozdulattal rántottam ki a kezem az övéből, és ő belelépett a sárba. Akkor jött meg az eszem, és sírva rohantam el. Csak pislantani mentem. Az akkori barátom 1 köcsög majom volt, és nem kísért el. Visszafelé persze az egész tábort megkerültem, és fulladozó zokogásban törtem ki, mikor elkezdett velem ordítani, hogy mióta tart 3/4 óráig egy pisilés. Őt kellett volna tökönrúgni, mert testépítő macsó alfahím, és a hagyta, hogy a barátnője sötétben részeges, tesztoszteron-túltengéses pasasok tömkelege között egyedül menjen pisilni...

45. Noarashi (válaszként erre: 44. - Nyunya44)
2011. szept. 18. 15:22

Miért van rá igény? Ezek a hímnemű mocsadékok ahhoz senkik, hogy csak úgy megkapjanak egy nőt, valszeg akkora nullák, hogy nő önszántából még a kezüket sem fogná meg.

Az én véleményem szerint két igazán mocskos bűn van( persze még lehet több is): a pedofília, és a nemi erőszak. Aki ilyet követ el, azt mind karóra húznám!

2011. szept. 18. 14:46

Tőből levágnám azokat a farkakat, amelyek ilyet képesek tenni. De nem is értem, miért van rá igény? Hiszen manapság, ebben az elfajzott világban bárki könnyen találhat magának alkalmi szexpartnert.


Egyébként meg, ha valakivel megtörténik, szerintem kutya kötelessége ez ügyben intézkedni. Hiszen, nem csak az illetőt erőszakolta meg az a gerinctelen mocsok, hanem mások is veszélyben vannak. Ha nem tesznek semmit, azzal csak bátorítják a további erőszakos cselekményekre.

Száradjon le a micsodája minden ilyen állatfajnak!!!

43. 02869dba2a (válaszként erre: 42. - E705905164)
2011. szept. 18. 14:39
ez az egy biztos igy van
42. e705905164 (válaszként erre: 1. - F852ffafeb)
2011. szept. 18. 14:37

szerintem aki nemi erőszakot követ el az egy marha szánalmas ember:S


és egyértelműen nem az áldozatot kell elítélni!

41. 02869dba2a (válaszként erre: 32. - Zsuzsa88)
2011. szept. 18. 14:31

Egy biztos ez megrettentené a férkiakat ha megfosztanák tőle.


Engem tökön rugtak nemrég.

Ezután megváltozott a gondolatom arról ki az erősebb.

Egy gyenge nő simán "ártalmatlanitott"


Ezért nekem kicsit furcsa hogy ezek a nők nem tudták megvédeni magukat.

De persze lehet minden helyzet más.

40. Zsuzsa88 (válaszként erre: 36. - 635da491de)
2011. szept. 13. 22:01
Passz. Egy kolléganőm is zaklatja az exét, nem értem, miért jó neki, hogy a pasi újra és újra elküldi a balfenéken túlra, viszont ott a fickó már távolságtartó végzést akar kérni a rendőrségen. Nem tudom, mi lehet a következménye, ha megsértené, szerintem pénzbeli bünti, vagy pár nap zárka...? Fogalmam nincs, nőknél mi lehetne elrettentő. :)
39. Kern
2011. szept. 9. 17:46

Blondecica = Blondevica

Bocsi, Vica, a klaviatúrán a c és v betűk szomszédossága megtréfált

38. Kern (válaszként erre: 36. - 635da491de)
2011. szept. 9. 17:44
Blondecica véleményével értek egyet!
37. 0c7cb4959f (válaszként erre: 36. - 635da491de)
2011. szept. 8. 17:32
Szerintem őket is büntetni kellene, sőt!
36. 635da491de (válaszként erre: 32. - Zsuzsa88)
2011. szept. 8. 17:31
Valószínűleg tényleges nemi erőszakot valóban zömében csak férfiak tudnak elkövetni, magam részéről egyet is értek akár az itt felsorolt büntetésekkel is. De mi a helyzet például a szerelemre hivatkozó, másokat zaklató emberekkel? Az ilyenek között akadnak nők is. Szerintem ezzel hasonló lelki problémákat okozhatnak az áldozatnál, mint a nemi erőszak esetén. Az ilyen nőknek mi legyen a büntetése, hogy kellően elrettentő hatása legyen?
35. Zsuzsa88 (válaszként erre: 34. - Kern)
2011. szept. 8. 16:13
Hát akkor farokcsonkítás... Egyértelmű!
34. Kern (válaszként erre: 32. - Zsuzsa88)
2011. szept. 6. 17:24

A Zsuzsa88 által javasolt "mellékbüntetés" jóval enyhébb, mint amit o.m. szabna ki. Ráadásul (mivel ivarérés után történne a herék eltávolítása) a támadó csak a megtermékenyítőképességét veszítené el, de a közösülő képességét (és késztetettségét) nem. Erre jó bizonyíték az eunuch háremőrök esete, akiknél két eset fordult elő:


1.) Még ivarérés előtt sor került a kasztrálásra. Nos, ezek a fiúgyerekek megrekedtek a nemi fejlődés útján, "semlegesneműek" lettek, nemi vágyaik alig, vagy csak csak mérsékelten támadtak, a mutáció elmaradt, a testszőrök legfeljebb csak nagyon hiányosan alakultak ki - gyakorlatilag megmaradtak felnőtt méretű kisfiúknak.


2.) Ha a heréket az ivarérés után távolították el, akkor a már kialakult nemi aktivitás nem, vagy legfeljebb csak szerény mértékben mérséklődött. Számos bizonyíték van arra, hogy szegény hárembe zárt x-edik sorszámú feleségeknek komoly segítségére voltak ezek a háremőrök a felhalmozódott szexuális vágyaik kielégítésében. Ráadásul a félrelépés náluk még a teherbeesés veszélyét sem hordozta magában :-) ellentétben az apácákkal, ahol a "kertészlegényekkel" vagy a cölibátusba kényszerült szerzetesekkel való hetyegésnek biológiai következményeivel is számolni kellett.

Nem véletlen tehát, hogy a kolostorokban élő apácák által "örökbe fogadott" falusi gyermekek oly' sokszor hasonlítottak az említett férfiakra...


Nos, akkor mi is legyen a nemi erőszaktevő férfiak kiegészítő büntetése?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook