Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A hulalás krém meddig áll el a fagyasztóban? fórum

A hulalás krém meddig áll el a fagyasztóban? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 29. 17:10
Köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 25. 18:19
Nejem lefagyasztott tejszínes tortát egészben.egy hét múlva vettük elő, azon semmit nem lehetett észre venni,hogy bármi baja is lenne.
6. Hmv. (válaszként erre: 5. - Hmv.)
2013. aug. 25. 17:07

Nos, saját magam és a Ti megnyugtatásotokra előkerestem a hűtőszekrényem kezelési útmutatóját. Ez egy alsó fagyasztóval ellátott W....pool készülék.

A fagyasztóban tárolható élelmiszerek listájáról azt olvasom le, hogy a sertéshús, a baromfi és a torta!!!!!! 4-7 hónapig tárolható benne. Akkor szerintem a hulala is, ami nem is tejszín, csak egy förvedmény.


Tehát még éppen belefér az időbe. Nahhhhhh, nem vettem volna a lelkemre, ha valaki miattam kapott volna ételmérgezést!:)))))

5. Hmv.
2013. aug. 25. 15:25

Én bizony nem dobnám ki, bár tisztában vagyok vele, hogy fagyóban sem lehet örök ideig tárolni élelmiszert. Legföljebb csak magam enném meg, mások egészségét nem veszélyeztetve.

Ahogy mondani szoktam, még a vasszöget is megenném, ha emészthető lenne, nekem biztosan nem ártana egy egy 7 hónapja lefagyasztott krém.

Bár hozzáteszem, a hulalát nagyon nem szeretem. Max.emiatt dobnám ki....:)))

2013. aug. 25. 13:31
a készételeket, kész krémes tortákat is csak 1 hónapig ajánlatos tárolni. Én is kidobnám, bár biztos vagyok benne, hogy nem romlott, hiszen nem egyéb, mint növényi zsiradék.
2013. aug. 25. 13:24
Szerintem dobd ki!
2013. aug. 25. 12:57

Esetleg ha van valaki cukrász, főleg az ő véleményére lennék kíváncsi. januárban maradt meg nekem kakaós, hulalás krémem és beraktam 1 ételes dobozba a fagyóba és teljesen elfelejtkeztem róla. Most vettem észre amikor leolvasztottam a hűtőt.

Jó az még, vagy kidobhatom?

Előre is köszi a válaszokat! :)

2013. aug. 25. 12:55
Hulalás krém meddig áll el a fagyóban? Meddig jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook