Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Predicator early negatív lett, ettől még lehetek terhes? fórum

Predicator early negatív lett, ettől még lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 25. 13:04
Köszönöm a válaszokat!!!
2013. aug. 25. 07:29

Nekem szörnyen elkezdett éjszaka fájni a mellem, ezért reggel teszteltem és egy iszonyat halvány vonal jelent meg, kb 3-4 nappal a nemvárt után.


Amúgy amikor elhatároztuk, hogy legyen baba, annyira rágörcsöltem, hogy 39 napig nem jött meg :S Csináltam vagy 3 tesztet, mind negativ lett, ott fogadtam meg, hogy nem tesztelgetek feleslegesen.


Mondjuk nekem utána egyböl sikerült :)


kitartàst

8. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Picurka3)
2013. aug. 24. 23:02
Nekem 3 hetes késés után lett pozi' teszt (10-es érzékenységű sem mutatta addig ki). Szóval légy türelmes!
2013. aug. 24. 22:56

Tényleg nem jó ilyen korán tesztelni. Én a nem várt napja körül teszteltem, pozitív lett, aztán 5 múlva megjött sajnos. Volt egy marék pozitív tesztem és egy összetört szívem. Aztán még hülyébb voltam, 3 hónap múlva a nem várt előtt egy héttel teszteltem, pozitív lett, de nagyon rettegtem még 2 hétig, aztán már csak simán rettegtem a 12. hétig. Szerencsére nem volt rá okom, szépen fejlődött a lányom, aki most 22 hónapos :-)

Szóval figyeld a tested, de TÜRELEM!!!

6. vikucka (válaszként erre: 2. - Picurka3)
2013. aug. 24. 22:33

A nemvárt után 3 héttel teszteltem pozitivat.

Nem jó ennyire előre tesztelgetni! Légy türelmes!

2013. aug. 24. 22:12
Ha pont középidőben volt a peteérésed és úgy van hátra 5 nap, akkor még semmilyen teszt sem fogja kimutatni. A megtermékenyült petesejttel amúgy is még bármi történhet, a 9. napon nagyon sok próbálkozó "terhes", úgy, hogy nem is tud róla, de aztán mégis megjön nekik a mensi. Szóval nagy a pofáraesés esélye egy ilyen korai tesztelésnél.
4. kisj
2013. aug. 24. 21:27
nem
2013. aug. 24. 21:25
Ha túl korán teszteltél, igen.
2013. aug. 24. 21:25
Sziasztok! Tudom türelmesnek kell lennem, de csináltam a nem várt előtt 5 nappal predicatort, negatív lett sajna, még csak halvány vonal sem volt!!! :(
2013. aug. 24. 21:24
Predicator early negatív lett, ettől még lehetek terhes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook