Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudna valaki segíteni, hogy lehet-e hűségnyilatkozat nélkül előfizetést kötni? fórum

Tudna valaki segíteni, hogy lehet-e hűségnyilatkozat nélkül előfizetést kötni? (tudásbázis kérdés)

26. Sylvia81 (válaszként erre: 25. - Rencsi!)
2013. aug. 30. 20:37

Hát akkor gratulálok. :(

Én anno pont náluk voltam, csak akkor még más néven futott, igaz, már a stilizált liliom-jelű nagyhatalom alárendeltje volt.

Az is lehet, hogy... Sokminden lehet. Viszont már nem változtat semmin, két évig fizetnetek kell minden hónapban. :(

De sehogy sem megy bele a fejembe, hogy nem lehet előfizetést kötni hűségnyilatkozat nélkül!

25. Rencsi! (válaszként erre: 24. - Sylvia81)
2013. aug. 30. 18:49
20-as /T.lenor/
24. Sylvia81 (válaszként erre: 23. - Rencsi!)
2013. aug. 30. 15:38

Ez most melyik szolgáltató volt?

A színét írd. ;)


Attól függetlenül ez döbbenet. Anno mi örültünk a készülék nélküli előfizetésnek, mert akkor biztosak lehettünk benne, hogy fizetni is fogják... És sok más oka is volt annak, amiért egy ilyen előfizu jól jött a szolgáltatónak.

Nem értem, nem értem...

De nagyon sajnálom, hogy így jártatok. :(

23. Rencsi! (válaszként erre: 22. - Sylvia81)
2013. aug. 30. 14:25
Hát képzeld a párom bement az üzletbe és mindenféleképpen meg kellett venni 1 készüléket 2 éves hűséggel.Ja az oldalukon a leggagyibb-olcsóbb telefont néztük ki itthon és közölte a nő,hogy az csak reklám ami az oldalukon van.És a legolcsóbb tarifacsomagot választottuk és ahhoz egy 7000-forintos telefont meg kellett venni.Na ennyit az egészről,pedig fűt-fát írnak,hogy lehet.Ja csak előfizetést nem lehet kötni telefon nélkül mert, még nem volt előfizetésünk.
22. Sylvia81 (válaszként erre: 21. - Rencsi!)
2013. aug. 29. 23:13
Na, sikerült intézned valamit? :)
21. Rencsi! (válaszként erre: 20. - Sylvia81)
2013. aug. 25. 22:24
Köszi az infókat!!
2013. aug. 24. 18:14

Amúgy csak el kell olvasni a honlapot... ;)


"Ha készülék- és/vagy tarifakedvezményt veszel igénybe, akkor cserébe vállalnod kell, hogy meghatározott ideig (hűségidő) és feltételek mellett használod szolgáltatásainkat."

(Telenor)

19. Sylvia81 (válaszként erre: 17. - Bowie)
2013. aug. 24. 18:11

"Csak" 4 évig dolgoztam Pannonban (akkor még az volt), úgyhogy úgy nagyjából képben vagyok abban, amiről írok.

Nem hinném, hogy a Telenor nem örülne egy készülék nélküli előfizunak, még ha hűségnyilatkozat nélkül is...

Ha telefont veszel az előfizuhoz, azért van hűségnyilatkozat, mert sokkal olcsóbban kapod a készüléket - tehát valamivel vissza kell hozniuk az árát. Hisz a készülék előállítási ára attól még nem lesz olcsóbb, és nem hinném, hogy egy mobilszolgáltató haszna kedvéért negyedáron eladja bármelyik telefongyártó is a készülékét. Össze vannak ezek nőve, jól ki van ez találva!

De ha nincs telefon, csak az előfizu, akkor az csak a szolgáltató haszna, amivel nincs plussz kiadása (hisz nem kell kifizetnie a készüléket a gyártó felé).


Az, hogy neked a kezedbe nyomták a készüléklistát is, lehet, hogy azért volt, mert azért mégiscsak jobb, ha van hűségnyilatkozatod, és sokan kapnak vérszemet azon, hogy "jééé, XY telefon csak Z összegbe kerül előfizetéssel", és azt nem mindig számolják bele, vagy bele sem gondolnak, hogy akkot az 2 évig rendszeres havi kiadás.

Ráadásul sokszor vannak spec. ajánlatok, hogy XY készüléket csak V előfizus csomaggal lehet megvenni, amivel megvesz az ember egy csomó olyan szolgáltatást is, amit korábban sosem használt. De ha már ott van, és benne van az árban, az ember használni fogja. És a 2 év alatt szééépen megszokja, és ha új csomagot is választ majd, akkor is olyat keres, amiben ez benne van...

Van ennek is egy jó kis pszichológiája. :)


Tudnék mesélni, anélkül, hogy bármi belső infót kiadnék (na nem mintha olyan sokat tudnék, hisz "csak" egy értékesítő voltam), pusztán a logika és a pszichológia alapján. :)

De gondolj csak bele: el tudnád képzelni az életedet SMS nélkül? Pedig 30 éve még mobiltelefon sem volt, nemhogy SMS meg mobilnet! :)

18. Rencsi! (válaszként erre: 17. - Bowie)
2013. aug. 24. 17:31
Azért köszi!!
17. bowie (válaszként erre: 9. - Rencsi!)
2013. aug. 24. 16:14

Azt nem tudom, hogy készülék nélkül lehet e, mert én a készülék árlistával kaptam meg a hűség nélküli előfizus árakat.

Jogsi vagy útlevél kell hozzá, bemész, megmondod mit szeretnél és csinálják. Vagy hívd fel az ügyfélszolgálatukat. 1220 talán.

De azt, hogy készülék nélkül lehet e hűség nélküli előfizetést kötni, nem tudom.

2013. aug. 24. 13:07
Remélem hogy összejön,mert hétfőn mennénk a kandallóért.Már tiszta ideg vagyok,hogy csak egy előfizetés miatt szivatnak.
15. Rencsi! (válaszként erre: 11. - Sylvia81)
2013. aug. 24. 13:06

Nekem teljesem mind1 lenne,hogy kapok-e készüléket vagy sem,nekem a legolcsóbban megoldható előfizetés kellene.


Köszi mindenkinek!

2013. aug. 24. 13:04
Telenor.Ott van olyan csomag ahol nem kell hűségnyilatkozat.
13. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - R-iett)
2013. aug. 24. 13:00
Amúgy régen mi is befizetett számlát kértünk, ami a szerződéskötő nevére kellett szóljon.
12. Rencsi! (válaszként erre: 10. - R-iett)
2013. aug. 24. 13:00
Ja,igen köszi.Erre sem kapunk nagy kamatot.
2013. aug. 24. 12:58

Akkor lehet hűségnyilatkozat nélkül előfizetést venni, ha nem veszel hozzá készüléket.


És régebben csak azért, mert nincs hűségnyilatkoazat, nem volt drágább a havidíj. Ez nekem új. :) De ettől persze lehet, hogy így van, sőt, az is lehet, hogy szolgáltatónként változó. :)

10. r-iett (válaszként erre: 7. - Rencsi!)
2013. aug. 24. 12:44
Persze... csak ajánlani akartam,hogy ha lehetőség van rá akkor úgy jobban megéri a hitelt felvenni.
9. Rencsi! (válaszként erre: 8. - Bowie)
2013. aug. 24. 12:39
És az hogy smint,mert én nem is igazán értek hozzá,mert mindig kártyás voltam.
2013. aug. 24. 12:38
Telenornál van, épp ma néztem a szolgáltatók között szét.
7. Rencsi! (válaszként erre: 3. - R-iett)
2013. aug. 24. 12:37
De a 0% thm-es hitelhez is kellenek ugyanúgy az adatok,papírok.Kell a személyi,lakcím,adókártya,közüzemi számla és egy telefonszámla előfizetés.
2013. aug. 24. 12:34
Most már úgy van,hogy kell mind a 2.
5. Rencsi! (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. aug. 24. 12:32
Az is kell.Meg 1 előfizetés is.
4. r-iett (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. aug. 24. 12:28
Most,hogy írod többnyire ez is jó szokott lenni...mondjuk nem mind1 kinek a nevén van
2013. aug. 24. 12:27

Szia

Csak annyit jegyeznék meg,hogy alkalmanként jó pár helyen adnak 0% thm-es hitelt...ha esetleg te nem ilyennel tervezed akkor nézz jobban körül vagy még várj egy kicsit.Amúgy emlékeim szerint az is lényeg,hogy az a telefonszámla be legyen fizetve így ha most csináltatsz egyet amúgy bárhol lehet hűség nélkül csak úgy drágább a havidíj akkor ki kell várni egy hónapot mire a számlát befizeted és a hitelhez be tudod mutatni.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Rencsi!)
2013. aug. 24. 12:25
Közüzemi számla nem jó?
2013. aug. 24. 12:19
Sziasztok.Az a nagy problémám,hogy szeretnénk venni hitelre egy kandallót,minden stimmelne is,csak egy előfizetéses telefon vagy vezetékes telefon a híja.Nem hiszel el komolyan,hogy ezért kell kötni,egy előfizetést,ami nem kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook